Skocz do zawartości
Freakso99

Mapa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tytuł zmiany: Mapa

Co to jest za zmiana: Zmienienie mapy Inferno na Overpassa. Jest to samo co w przypadku Dust2 duzo ludzi wychodzi z serva bo nie ogarnia im tego komp a Overpass jest o wiele wieksza mapa i mniej rozwinieta teksturowo i daje wiecej FPS od map Dust2 czy Inferno. Mi to obojetnie ale mysle ze wiecej ludzi zostanie na Overpassie niz na Inferno albo Dust2

Potrzebność zmiany: Jak dla mnie 5/10

Sajsek lepiej niż na dust2 no nie wiem jak byl jeszcze to z 20 osob na mirage/cache robilo sie 10

KikennS powiem ci że też wole Inferno ale jak z 20 osob zostaje 10 to mozna sprawdzic tego Overpassa tak jak napisales

Edytowane przez Freakso99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Overpass'a - jak dla mnie jest to beznadziejny pomysł, z chęcią zobaczę co sądzą o tym inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie mozna zmieniac co miesiac srodkowa mape, gdzie mir i cache beda zawsze stale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli zachęcisz osoby do grania na Overpass'ie to będę ZA! Aczkolwiek uważam że będzie gorzej niż na duscie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inferno nie jest tak bardzo wymagającą mapą, trzeba powiedzieć, że większość osób nie ma ogrania na innych mapach oprócz mirage i cache . Można dać na próbę overpassa, ale wydaje mi się, że inferno jest lepszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi się wydaje, że cbble będzie lepszą propozycją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero co świeżo został zmieniony dust na inferno więc takie "ponowne" nagłe zmienianie tej 3ciej mapy wg. mnie nie wchodzi w grę. Banner też nie może być raz taki a raz taki. Na próbę admini mogą dać tego overpassa.

Jak dla mnie mozna zmieniac co miesiac srodkowa mape, gdzie mir i cache beda zawsze stale.

Za to ten pomysł nie wydaje się głupi. Można by robić ankietę jaka miałaby być "mapa miesiąca". Tematu nie zamykam i czekam na dalsze obiektywne komentarze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za to ten pomysł nie wydaje się głupi. Można by robić ankietę jaka miałaby być "mapa miesiąca". Tematu nie zamykam i czekam na dalsze obiektywne komentarze

A ja Ci @Walt napisze tak. Lubie grać na starych śmieciach :D A nawet jeśli pomysł ten wypaliłby to ciekawe czy @Lost zgodziłby się :D ? z ledwością go przekonałem po 100 próbie, aby zmienił na inferno :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z ledwością go przekonałem po 100 próbie, aby zmienił na inferno

Bez przesady, z tym to akurat nie mialem zadnego problemu, bo mamy serwer DD2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez przesady, z tym to akurat nie mialem zadnego problemu, bo mamy serwer DD2.

No może pyci, pyci przesadziłem :D ale pisaliśmy trochę na ten temat (pw forum i steam) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy na forum jest opcja robienia ankiet? Taka ankieta mogłaby trwac miesiac i ostatniego dnia bylaby podjeta decyzja i zmiana, gdzie moznaby bylo wybrac rowniez mape z poprzedniego miesiaca.

Edytowane przez gram2raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy admini zgodnie stwierdzili, że zmienianie mapy co chwile wpływa negatywnie na serwer. Inferno zostało dodane dopiero 2 tyg temu i już jest dużo lepiej niż z dd2. Nie wiemy czy wprowadzenie np overpassa czy cobbla by sie przyjeło, a widać ze inferno jest dosyć często grywalną mapą i serwer nie pustoszeje.

Inferno zostaje :).

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u