Jump to content
xok123

Skarga na admina - PROMASTERS(na farcie)

Recommended Posts

Nick podczas gry: LoMo
Data i godzina zdarzenia:18-01-30 15:10
Nick admina / gracza na którego chcesz złożyć skargę: PROMASTERS(na farcie)
Opis sytuacji: Gralem sobie i zblokowal mnie wlasnie admin upomnialem go troszke zwyzywajac i dostaje bana na 1 dzien. Gdzie jakies nie wiem upomnienie, a nie ban odrazu co to ma byc!
Dowody, świadkowie zdarzenia: HLTV ale to chyba bez glosu ^^

Świadkowie:

- Bartloo ^Osu

- ElNostalgio

Dziękuję pozdrawiam myśle, że on nie nadaje sie na admina moje zdanie podkreslam.

• Lubie to! 1

Płakałeś, że podleciałeś do mnie z nożem a ja zabiłem cię z shotguna. Nie zablokowałem bo stałem w miejscu. Selekcja naturalna :) . Wyzywałeś to dostałeś bana. Następnym razem zamiast płakać na serwerze możesz wyjść, wykrzyczeć się i wrócić :)

Tak byłem świadkiem tego otóż zajścia. Jak mogę tutaj się wypowiedzieć ban za długi stosunkowo, byłem świadkiem jeszcze 2 takich banów z twojej strony za obrazę na 1 dzień, więcej nie mam do powiedzenia.

Przesadziłeś, 3 raz jestem świadkiem gdy banujesz w taki sposób....

Po 1 typo ci powiedział coś w stylu "ch*jowy jesteś nie umiesz grac"... Dobra obraził cie, ale po takim czasie adminowania nie nauczyłeś się jeszcze aby to zlewać? Duzo osób wyzywać cie będzie taka prawda, niestety sam miałem adma wiec wiem jak to jest...

Po 2 trzeci raz zbanowałeś na 1 dzień. Z tego co się orientuje bana możesz dać do 4h, i to po ostrzeżeniu.

Gdyby to było kierowane w mój wizerunek sam bym dal albo gaga, albo kicka. Ale to zależy kto gdzie stawia swój wieeelki honorek :)

LoMo gra na tym serwie o wiele dłużej niż ty, jest starym graczem. Nie będę ukrywal ze Soplica nie jest progresyjna siecią jeśli chodzi o ten serwer. Jak chcesz wgl z kimś sobie pograć to ogarnij się z tymi banami.

Wyzywał bez powodu. Był słabszy i zginął więc zaczął płakać. Mogę dać od 30 minut do 1 tygodnia bana. Wybrałem opcje 1 dnia, ponieważ nie miał żadnego powodu, żeby mnie wyzwać.

To czy będę to zlewał czy nie, jest moją sprawą. Wyzywał, regulamin mówi, że tak nie można więc dostał bana.

Wyzywał bez powodu. Był słabszy i zginął więc zaczął płakać. Mogę dać od 30 minut do 1 tygodnia bana. Wybrałem opcje 1 dnia, ponieważ nie miał żadnego powodu, żeby mnie wyzwać.

To czy będę to zlewał czy nie, jest moją sprawą. Wyzywał, regulamin mówi, że tak nie można więc dostał bana.

Do Tygodnia? Aha to nie wiem gdzie ty to przeczytales :) Gdy byla to jego 1 wyzwisko i jednak nie az tak urazliwe... Co zrobisz prawda boli :)

Ale nie wazne, sprawa jest oddawana wyzej, nie bede sie wiecej wtracal. Nie rob tu spamu

Edited by oobartlomiejoo

Ja się wypowiem tak:

Odkąd dostałeś admina, cały czas cwaniakujesz, nie masz szacunku do adminów i banujesz powyżej regulaminu

Tutaj sytuacja gdy napisałem żebyś się nie denerwował bo skoczył mi ping do 500 a ty do mnie z tekstem: k**wa ogarniesz ten ping albo cie wykickuje, napisałem żebyś przestał się pruć jak stare gacie:

wiu8o7.jpg

Hmm szkoda, że nie pokazałeś jak cie upominam z 3-4 razy wczoraj normalnie typu: ogarnij ping, a ty zacząłeś się pruć, że cwaniakuje i pierwszy wyjechałeś mi z kurwą. Typowy dzieciak-hipokryta, który nawet nie rozumie znaczenia tego słowa. Ping skakał ci cały czas i miałeś powyżej 200 cały czas. Szacunek mam do każdego. Sam zacząłeś, więc nie rozumiem czemu dajesz takiego screena. Może pamiętasz godzinę to zobaczymy co ty pisałeś?

Ban skrócony do jednej godziny. Admin otrzymuje degradacje.

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.