Jump to content
olaokej

#16 Zmiana w Wyższej Administracji!

Recommended Posts

Witajcie,
Jak już niektórzy z Was mogli zauważyć, na forum pojawił się nowy Admin Forum.
W Plebiscycie przez ostatnie 3 lata otrzymywała nominacje na najlepszego Moderatora roku, według znacznej większości nie było jej równych!
Przez użytkowników forum znana jako - @Cotidie, awansowała! Wiadomo było, że ten dzień w końcu nastąpi - tak też się stało. Można powiedzieć, że tracimy dobrego Moderatora, a zyskujemy, mam nadzieję, jeszcze lepszego Admina Forum.

Zapytałam więc o dwie rzeczy.

W jakich okolicznościach otrzymałaś rangę Admina Forum?
@Cotidie: Moja ranga to propozycja @Vonkiego - kilka dni temu zapytał czy byłabym zainteresowana takową funkcją. Miałam przemyśleć i dać znać w ciągu tygodnia, czy jestem zainteresowana. Czas namysłu trwał aż godzinę i się zgodziłam :D

Kilka miesięcy temu awansowałaś na Junior Admina Sieci i stwierdziłaś, że to nie to, co chciałabyś robić. Co spowodowało o decyzji przyjęcia owej rangi, którą obecnie pełnisz?

@Cotidie: Rangi [email protected] Sieci i @ Forum znacznie się od siebie różnią. W przypadku pierwszej, praca wiąże się w dużej mierze z serwerami, co - jak się okazało - jest dla mnie czarną magią (i jestem opiekunem, no nieźle). Po awansie na [email protected], bardzo pomógł mi @Szanuj_Zielen, który wytłumaczył mi sporo kwestii, ale mimo wszystko wolałam wrócić do rangi Moderatora i pracy bezpośrednio na forum.

Pojawia się też kwestia czasu, bo większość rzeczy na forum jestem w stanie ogarnąć w pracy, ale to co wiązało się z serwerami już niekoniecznie, chociaż nie mówię, że w ogóle nie było takiej możliwości. Moderatorem byłam grubo ponad dwa lata i kiedy awansowałam na [email protected], brakowało mi pracy na forum. Głęboko wierzę w to, że przy pomocy @Vonkiego i @Saygona dam radę wszystkiego się nauczyć ;)

Na koniec poprosiłam Vonkiego o wypowiedź, dlaczego to właśnie była Moderatorka została wybrana do piastowania stanowiska Admina Forum.

@Vonki: O awansie @Cotidie słów kilka. W dużym stopniu do jej awansu przyczyniło się jej zaangażowanie jak i chęć dalszego rozwoju w sieci. Na pewno jej atutem jest też dobry kontakt z użytkownikami forum jak i dyspozycyjność pod względem czasu, co już nie raz pokazała na randze Moderatora. Uważam też, że przyda się kolejna para rąk do pracy w Wyższej Administracji.

W imieniu całej Redakcji, życzę Tobie @Cotidie ogromnego zapału do pracy, wytrwałości oraz powodzenia na nowej drodze życia!

• Lubie to! 20

Gratulacje i powodzenia :)

No i plusik za artykuł x)

Edited by Darxx
  • Lubie to! 1

Dobra rozejm i po prostu pogratuluje awansu.

Edited by .PePe.
  • Lubie to! 2

Gratki, powodzenia na randze.

+ ofc.

• Lubie to! 2

Wiadomix, że da rade - kopniak na drogę i gratulacje :D
Plusik się należy, więc poleciał xD

Edited by PatolEcho
  • Lubie to! 1

Gratuluję awansu, ta osoba na każdym stanowisku by sobie poradziła z takim zaangażowaniem i nie poszlakowaną opinią.

Myślę, że awans oprócz docenienia osoby Coti, również został zaproponowany aby poprawić reputację rangi Admina Forum po odejściu Relona.

• Lubie to! 1

No i kolejna historyczna chwila w sieci ;) Pierwsza kobieta na stanowisku admina forum, gratuluję! :)

Szkoda, że na ten awans trzeba było czekać tak długo, gdyż zasługiwałaś na niego już dużo wcześniej ;)

• Lubie to! 1

Powodzenia :)

• Lubie to! 1

Gratulacje i powodzenia :)

• Lubie to! 1

Jeszcze raz gratki Ola!

A powodzenia nie życzę, bo sobie poradzisz :D

• Lubie to! 1

W sumie pierwszy raz patrzac na ten kolor rangi myslalem, że to jakaś nowa ranga "opiekun moderatorow"- może mylić xD

GZ

• Lubie to! 1

Gratuluję Ola, na początku pomieszały mi się rangi i takie wtf, kolory prawie takie same. xD

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.