Skocz do zawartości
VΞGI

Sobotnie Karaoke u Lorsona i Vegiego?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema po ostatniej akcji na ts wpadłem na pomysł robienia małego karaoke bez nagród gdzie może wbić każdy i nie ważne czy umie śpiewać czy nie . Ja i Lorek byśmy się tym zajmowali . CO WY NA TO!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W każdą sobotę! Odezw większy niż na zwykłym karaoke gdzie są nagrody..

Podpis!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj wyszło kozak :P Jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Punkt 3.9 zakazów ogólnych, regulaminu ts3. :)

Nie wiem czy wyszło wam to tak kozak. Każdy śpiewał w złych momentach, A co najgorsze nie śpiewała jedna osoba tylko z 10, co sprawiło, że był tylko syf. Podczas "Jak zapomnieć" w pewnych momentach zamiast normalnego tekstu część śpiewała tekst z Mans not hot. Admin, który wam na to zezwolił powinien:

- wybrać inny kanał niż kanał publiczny Deathrun, czyli rozmowy. Tudzież stworzyć kanał tymczasowy, ewentualnie skierować Was na kanał prywatny, któregoś z uczestników karaoke bądź otworzyć kanał karaoke I go stosownie nazwać np. Karaoke 4 Fun.

- siedzieć przy Was I wprowadzić jakieś zasady np. Moc mówienia itd.

Jeśli to ma tak wyglądać, no to trochę lipa, bo jak 10 typa sobie śpiewa do jednej piosenki dwa różne teksty, do tego nikt równo nie śpiewał, a wszystko przyozdabiać ma przebicia normalnych zdań, które często dotyczyły się sytuacji na serwerze DR lub innym, to to nie ma nawet sensu. Nie wiem po co nawet admin kazał wam zejść z kanału z ograniczoną liczbą użytkowników do 0, na kanał publiczny. Na kanale zablokowany byście nikomu nie wadzili I byście mogli mieć tam kogo chcecie, bo tak słabo jak jakiś gracz sobie wbije na rozmowy DR, by porozmawiać, a tam jęki I "skrrr". Brak jakiejkolwiek organizacji oraz nadzoru admina stawia Was w bardzo niekorzystnym dla Was punkcie widzenia. Na minus dla Was wpływa fakt, że podczas takiego karaoke każdy miał prawo głosu, mogły polecieć wyzwiska od każdego z Was, I zapewne nikt by z tym nic nie zrobił. Kolejny minus to, to że miała by to prowadzić osoba z permem w przyszłości (nie ma to być atak w twoją stronę lorek). Ja jestem na nie, jeśli ma to wyglądać tak jak wyglądało.

Edytowane przez Lord Whytti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Whytti odrazu z zasadami wylecial no ładnie xD

Ale karaoke zajebioza xD jestem za

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kolejny minus to, to że miała by to prowadzić osoba z permem w przyszłości (nie ma to być atak w twoją stronę lorek).

Dobrze wiesz za co był ten ban. Nie za wyzwiska czy obrazanie administracji. Jakoś ja nie dostalem podczas tej zbawy perma za podawanie linków. I co to za różnica że prowadzi go osoba z permem. Do Pepe też tak powiesz, że miał perma i nie moze miec grafika chociaż sytuacja u was wygląda nie oszukujmy się słabo? Albo, że mnie zdegradowales(i miałeś swoje zasady na DR po czym sobie wrociles do administracji?) chociaż było to nie słuszne i mogłem wrócić? (Spokojnie mordo taki przykład).

To karaoke jest 100 x lepsze niz zwykły konkurs xD. O to w tym chodzi Whytti, żeby każdy brał udział bo w kilka osób się mniej wstydzisz swojego głosu.

Pozdrawiam cieplutko.

@Dodam, że ja nie prowadze tylko obsługuje bota xD

Edytowane przez LOREK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcecie eventy 4fun to wydaje mi sie ze wystarczy zglosic sie do ogarnietego admina udostepni on wam kanal I przy granicach zdrowego rozsadku bedziecie mogli sie "bawic"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pomysł ok. Ale można to organizować wcześniej a nie około 12 w nocy.

Whytti byłem tam przez 10 min. I było ok. Nie wiem jak było później bo niestety była już pozna godzina a ktos chciał ze mną film obejrzeć to nie miałem wyboru. Nadając im wtedy mute na kanał nie miał by sensu ten event. A co do tego że było to na kanale DR było to ustalone z Venomem bo pierwotna propozycja była żeby zrobić to na kanale eventowym ale wtedy musiałby być tam admin, a że ja poszedłem to nikt by się tym nie zajął.

DOBRA EDIT ZA TO SKAKANIE PO KANAŁACH JESTEM NA NIE ABYŚCIE TO WY ORGANIZOWALI. WHYTTI DZIĘKI ZA FILM.

Edytowane przez `izcoN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wspomnieli koledzy wyżej... Poprosić dostępnego admina o zrobienie karaoke 4fun to żaden problem ;) Udostępnimy kanał, przypilnujemy itd. Śmiało uderzać na pw/poke ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Administracja wyżej wszystko wyjaśniła. Ostatnim razem zorganizowane Karaoke bez "obstawy" adminów, zakończyło się w złym stylu, a wręcz posypało się parę banów.

Każdy event publiczny, musi być organizowany pod nadzorem administracji, by mogli oni kontrolować jego przebieg.

Zawsze jest opcja, by zgłosić się do pomocy. Aby to zrobić należy napisać do admina prowadzącego i zgłosić mu chęć pomocy przy evencie.

Pamiętajcie, by zachować należytą kulturę podczas zabawy i zachować odpowiedni poziom, gdyż w innym wypadku zabawa może się dla was szybko zakończyć karą w postaci bana na serwerze.

Myślę, że wyjaśnione dostatecznie.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u