Skocz do zawartości
Lost

Nasza grupa na facebook'u

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

Zdecydowaliśmy iść z duchem czasu i założyć nasza oficjalną grupę na Facebook'u. Obecnie praktycznie każdy z nas ma facebook'a, gdzie spędza więcej lub mniej czasu. Grupa ma jako główny cel nas wszystkich jeszcze bardziej zintegrować i zebrać, zwłaszcza osoby, które już nie są tak aktywne na forum jak kiedyś bądź po prostu były bliskie nam za dawnych lat. Jest otwarta dla wszystkich naszych graczy, administratorów, fanów i sympatyków. Mamy świadomość, że taka grupa mogła już powstać dużo wcześniej.

Jakie są inne cele? Na pewno podejście do organizacji naszego zlotu, który powinien być co najmniej na pięciolecie. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy, zobaczymy też co więcej.

Co do zasad panujących w grupie, to ustalenie ich wyjdzie samo wraz z biegiem czasu. Na razie jest jedna - nie przenosimy tam spraw "sieci", "forum", "serwerów" w tym znaczeniu, że ich tam po prostu nie załatwiamy - od tego jest forum, które nadal ma być aktywne. Takie rzeczy jak zamieszczanie reklam innych sieci czy szkodliwych linków są oczywiste - osoby będą usuwane na stałe z grupy.

Zapraszamy: https://www.facebook.com/groups/159341604695419/

Jeśli macie kontakt do naszych dawnych graczy, zaproście też ich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna inocjatywa :D będzie można stalkowac xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu ujawnie się Michał J siemandzio. Fajny pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze byłem przekonany, że już dawno widziałem Waszą grupę na FB. Najwyraźniej w błędzie byłem. Super inicjatywa ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra sprawa, będzie można spamować ewentami xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączyłam, może jakieś dymy będa. xD

A tak serio, to fajna inicjatywa, w taki sposób też posty będą bardziej widocznie niż na fp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Relon, Wiśnia coś o tym wie XD

Dymy będą i to nie małe! (ofc nie ja je będę robił)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze byłem przekonany, że już dawno widziałem Waszą grupę na FB. Najwyraźniej w błędzie byłem. Super inicjatywa

To była jakas nieoficjalna :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

świetny pomysł oczywiście :) ale nic nie zastąpi forum <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był "hajp" na grupie na początku i w sumie to by było na tyle xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był "hajp" na grupie na początku i w sumie to by było na tyle xD

Spokojnie, skończę remont ... :D Trzeba przypomnieć ludziom, że ewenty można tam reklamować :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Archiwum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.