Jump to content
romek1

Skarga na "Wzorowego adminka :D" Rafav63

Recommended Posts

Nick podczas gry:romek1
Data i godzina zdarzenia:17:49 (cos okolo)
Nick admina / gracza na którego chcesz złożyć skargę:
Opis sytuacji:Wbilem na server, i pisze czy moge wlaczyc modulator,to ten "wzorowy adminek" mi odpowiada raczej nikt nie jets na tyle spierodlony umyslowo zeby Ci w to uwierzyc. To sa jego slowa :) Potem napisal ze to nie obraza, i potem dal mi bana :)...
Dowody, świadkowie zdarzenia: http://www.mediafire.com/file/w68fdr5qb4oqecc/Ss%27y.rar
Adres ip mozecie sobie wziasc, mam zmienne, nic mi nie szkodzi :D Mozesz se "wzorowy adminku ddosowac O ile potrafisz hah, tfu.

PS. poprawilem :D

Edited by romek1

Po pierwsze twoje "dowody" nie działają, po drugie przyznam się że powiedziałem: "Nikt nie jest tak spierdolony umysłowo żeby ci w to uwierzyć".(Nie wiem gdzie tutaj oprócz przekleństwa jest jakaś obraza) Po trzecie po tych słowach powiedziałeś że to ja jestem spierdolony umysłowo. Wyrwałeś bana za obraze, po czym napisałeś skargę (pomijając to że jest źle napisana, bez dowodów i nie przyznałeś się do swojej winy) mało tego na końcu skargi znowu obrażasz i chyba grozisz swoim zmiennym ip :) "Adres ip mozecie sobie wziasc, mam zmienne, nic mi nie szkodzi :D Mozesz se "wzorowy adminku ddosowac O ile potrafisz hah, tfu." Skarga jak dla mnie nie słuszna, a przeklinać można, choć wiem że przy takiej randze nie wypada (Każdy może mieć zły dzień) Tyle ode mnie

Po pierwsze twoje "dowody" nie działają, po drugie przyznam się że powiedziałem: "Nikt nie jest tak spierdolony umysłowo żeby ci w to uwierzyć".(Nie wiem gdzie tutaj oprócz przekleństwa jest jakaś obraza) Po trzecie po tych słowach powiedziałeś że to ja jestem spierdolony umysłowo. Wyrwałeś bana za obraze, po czym napisałeś skargę (pomijając to że jest źle napisana, bez dowodów i nie przyznałeś się do swojej winy) mało tego na końcu skargi znowu obrażasz i chyba grozisz swoim zmiennym ip :) "Adres ip mozecie sobie wziasc, mam zmienne, nic mi nie szkodzi :D Mozesz se "wzorowy adminku ddosowac O ile potrafisz hah, tfu." Skarga jak dla mnie nie słuszna, a przeklinać można, choć wiem że przy takiej randze nie wypada (Każdy może mieć zły dzień) Tyle ode mnie

Przeklinac, mozna owszem, ale nie wyzywac odrazu graczy. A dowody zara poprawie

Poprawilem te ss'y ;x

Byłem światkiem tego zdarzenia i powiem tyle, po pierwsze romek1 spytał się mnie czy możne użyć modulatora dzieci ,nawet nie zdarzyłem odpisać to ty wyjechałeś z tym tekstem, po drugie przytoczę punkt z regulaminu 7.8, a nie jak ty od razu dajesz bana 2h, jestem światkiem drugiej takiej sytuacji bez upomnienia tylko od razu dajesz bana (tylko że wtedy dałeś na 1h). A potem nie ma ludzi jak tak się traktuje graczy na serwerze "Bo każdy możne mieć zły dzień" i wpi...lać bany.

Edited by Pl3ban

W obu sytuacjach upominałem tych graczy któryś z kolei. Jeżeli już mamy wtrącać tutaj regulamin to wiedz że admin to też gracz i nie jest bogiem, więc nie możesz pozwalać / nie pozwalać robić takich rzeczy, tym bardziej jeżeli on nie ma mutacji i chce pogadać przez mikrofon, ale woli udawać że ma modulator. Poza tym to nie jest zły dzień, ale ciężka sytuacja więc zwalam to na siebie, nie powinienem wtedy grać. Czekamy na wypowiedź kogoś z wyższą rangą.

W obu sytuacjach upominałem tych graczy któryś z kolei. Jeżeli już mamy wtrącać tutaj regulamin to wiedz że admin to też gracz i nie jest bogiem, więc nie możesz pozwalać / nie pozwalać robić takich rzeczy, tym bardziej jeżeli on nie ma mutacji i chce pogadać przez mikrofon, ale woli udawać że ma modulator. Poza tym to nie jest zły dzień, ale ciężka sytuacja więc zwalam to na siebie, nie powinienem wtedy grać. Czekamy na wypowiedź kogoś z wyższą rangą.

Udawać że mam modulator, jak ja jeszcze mikrofonu nawet nie posiadam? O co ci chodzi wtf?

Ciężko ogólnik, który do nikogo się nie odnosi nazwać obrazą, ale co prawda też admin potraktował Ciebie może zbyt mocno. Skargę uznaję za nie słuszną, ale chciałbym podsumować ten temat słowami, żebyśmy raczej starali się opanowywać takie sytuacje bez karania, a jak już karać to tylko w ostateczności.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.