Jump to content
Sign in to follow this  
skyy.

Skarga na admina - v1r00z

Recommended Posts

Nick podczas gry: skyy.
Data i godzina zdarzenia: 31.12.2017 - 19:26:23
Nick admina / gracza na którego chcesz złożyć skargę: Na Admina - v1r00z'a
Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze, owego admina nie było i pisałem z graczem "Nostalgio" i wcisnął mi się bind "Zapraszamy na forum ************" oczywiście nie specjalnie. Nostalgio zawołał admina i dał mi bana z powodem "Reklamujesz"
Dowody, świadkowie zdarzenia:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin V1r00z.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : skyy.
[AMXBans] Reason : ' Reklamujesz '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-soplica.com
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 9991437 '
[AMXBans] Your IP : ' 185.29.84.16 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Świadkowie wszyscy, którzy byli na serwerze. Dziękuje, pozdrawiam skyy. ;)

Byłem tego świadkiem. Prawda pisał ze mną groził mi że nie bedę miał neta na miesiąc ale to chyba nie ma nic do rzeczy w tej odpowiedzi. do rzeczy kliknął nie wiem czy specjalnie czy nie owego binda. To jest reklama tyle mam do powiedzenia .

Jesteś smieszny. Zrobiłeś to celowo i obaj to dobrze wiemy i nie zgrywaj za przeproszeniem idioty bo to zbędne. Podczas tej rozmowy w dodatku groziłeś mu ddosami, a wiem, że jesteś do tego zdolny. Dowody w postaci demka na którym wszystko jest sprawdzę za 10 minut i podam dokładny czas demka, na którym cała sytuacja zaszła. W dodatku zaraz po tym jak wszedłem na serwer by cie zbanować, uciekłeś.

Demko tego nie nagrało tylko chwile po tym jak jeszcze wymienialiście między sobą zdania, dlatego poprosiłem Vonkiego o sprawdzenie logów.

Edited by V1r00z

Nie miałem nigdy na żadnym serwerze admina? Ciekawe XDXDXD Nie znasz mnie typie wiec nie wiem o co chodzi. Mam Ci podac kazde moje zaakceptowane podanie? :) To był bind i zrobilem to przez przypadek, gdy on mi się kliknal to drazylem dalej rozmowe wiec nie chcialem tego specjalnie + mam vipa na tym serwerze wiec tym bardziej nie chcialem specjalnie reklamowac owej sieci. Pozdrooo

Po pierwsze Nostalgio groził mi i skyy sądem. V1r00z groził banem i że długo nie pogram na serwerze i ban był nie słuszny wobec skyy ,i miał admina na wielu sieciach cs 1.6 np //kyoto aka Maciek z Klanu

Edited by Cotidie

Groziłem ci sądem bo chcieliście zddosować mój internet (ddosowanie jest karalne),Vipa wykupił Ci jeden z kolegów bo go o to go prosiłeś jak dziewczynka mame, może miał admina ale binda mógł usunąć, nie przypominam sobie żeby ci banem groził (a kiedy na ts groził to było żartobliwe), Caspedian - reklamowanie na forum grozi banem (tak mi się wydaje), ban jest słuszny. Tyle w temacie.

Edited by Nostalgio

No dobra...

Zacznijmy od tego bylem na serwerze i widziałem jak skyy reklamował i groził atakiem DDos.

Po drugie "kyoto aka maciek z klanu" nie było cię wtedy na serwerze.

Po trzecie Nostalgio groził sądem z powodu groźby atakiem DDos.

Po czwarte V1r00z nie groził żadnym banem bez powodu.

Mogłem usunąć? Jak miałem usunąć jak zapomniałem o nim? Gościu... myśl tą swoją głową... A Ciebie DaszerT nie było więc nie zmyślaj ;)

Daszert był ze mną na ts i był także na serwerze bo grał ze mną mial cię zablokowanego temu go nie widziałeś, nie moja wina że zapomnialeś, myślę tą moją głową tak dla twojego rozsądku

Po drugie nie prosiłem go o Vipa jak to Nostalgio przytoczył. Kupił mi ponieważ mi wisił za Steama...

DaszerT ciebie też nie było na serwerze , myślisz że nie widać jak liżesz dupe V1r00z`owi i Nostalgio

Ja nic nie pisałem że będę ddosował twoj internet także pozdro //kyoto aka Maciek z Klanu

Mogłem usunąć? Jak miałem usunąć jak zapomniałem o nim? Gościu... myśl tą swoją głową... A Ciebie DaszerT nie było więc nie zmyślaj ;)

Okulary kolego.

To, że usunąłem cię ze znajomych i nie udzielałem się w tej kłótni nie znaczy ze mnie tam nie było na drugi raz patrz dokładniej.

Po drugie nie prosiłem go o Vipa jak to Nostalgio przytoczył. Kupił mi ponieważ mi wisił za Steama...

DaszerT ciebie też nie było na serwerze , myślisz że nie widać jak liżesz dupe V1r00z`owi i Nostalgio

Ja nic nie pisałem że będę ddosował twoj internet także pozdro //kyoto aka Maciek z Klanu

To nie było skierowane do ciebie ... / ty nie umiesz ddosować ale zapewne byś to zrobił, to było skierowane do skyy'a

Edited by Nostalgio

Ojjj Daszerciku nie było Cię i można to sprawdzić w logach ;) Jak tutaj nie róbmy spamu odbanujcie nas na tsie i pogadamy jak normalni ludzie ;)

Ojjj Daszerciku nie było Cię i można to sprawdzić w logach ;) Jak tutaj nie róbmy spamu odbanujcie nas na tsie i pogadamy jak normalni ludzie ;)

Można sprawdzić w logach :)

Dobrze, ale jest tez dowod ze nie zareklamowalem specjalnie. Gdy zostal wcisniety ten bind ktory mialem na klawiszu "-" to napisalem rowniez ammo a na to binda mam pod klawiszem "=". Chcialem wcisnac binda na ammo ale wcisnalem binda na reklame oczywiscie nie specjalnie. Pozdrawiam

Zamykam do wyjaśnienia sprawy.

Ban skrócony do dwóch dni jak i proszę o usunięcie bindów by sytuacja się nie powtórzyła. W wypadku powtórzenia się sytuacji będzie nałożony ban na tydzień, a następnie permanenty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.