Jump to content
Sign in to follow this  
oobartlomiejoo

Skarga na mnie

Recommended Posts

Nick: Bartloo ^Osu

Nie wiem gdzie to napisac, wiec daje tu....

Troche pogralem tutaj jako admin starajac sie pilnowac serwa, ale zawsze bylo cos komu to nie odpowiadalo. Ja juz nie mam sil, uzerania sie z ludzmi, pouczania a potem pretensje do mnie...

Oficjalnie prosze o zdegradowanie mnie z pozycji admina na serwerze Surf. :)

• Lubie to! 1

Dam ci rade, która zawsze działała dla mnie.

P > Ban Menu > Wybór Gracza > Permanentnie

Z tym, że ja byłem opiekunem to nie musiałem się nikomu tłumaczyć... hm.. w twoim wypadku może nie zadziałać, ALE!!!! Pomocny PePe zawsze służy radą!

Bierzesz IP jakiegoś pieroga do zbanowania > konsola > amx_addban IP 0 0 > nikt się nie dowie, że gość został zbanowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dam ci rade, która zawsze działała dla mnie.

P > Ban Menu > Wybór Gracza > Permanentnie

Z tym, że ja byłem opiekunem to nie musiałem się nikomu tłumaczyć... hm.. w twoim wypadku może nie zadziałać, ALE!!!! Pomocny PePe zawsze służy radą!

Bierzesz IP jakiegoś pieroga do zbanowania > konsola > amx_addban IP 0 0 > nikt się nie dowie, że gość został zbanowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tez nie glupie :D Ale chyba nie podziala u mnie xD

Tez nie glupie :D Ale chyba nie podziala u mnie xD

Spokojnie Vonki się nie dowie. To będzie nasza słodka tajemnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• Lubie to! 4

Po pierwsze dowie się, więc przestań bezsensu rad udzielać jak i wypowiadać się tam, gdzie nie powinieneś @.PePe.. Jak i ciesz się Nowym Rokiem i brakiem warna z mojej strony. Co do Ciebie @oobartlomiejoo takie tematy raczej nie służą do rezygnacji. Napisz na PW o co dokładniej chodzi z tymi pretensjami do Ciebie, itp.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.