Skocz do zawartości
Syzmekk

oDD2 też potrzebuje pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, też potrzebujemy pomocy. Jakiej?

Bardzo się obawiałem tego tematu, ale zapalnikiem chyba był ten temat http://cs-soplica.com/topic/211931-brak-reakcji-admina/ i rozmowa z @Lulinka i @nougatem.

Na wstępie powiem, że nie mam do nikogo żadnych negatywnych odczuć, nie chcę kolorka opiekuna, nie ma tutaj osobistych podtekstów. Jest tutaj tylko żal i szczerze mi przykro.

Albert, pełnimy funkcję adminów na dd2 od podobnego czasu. Od pewnego czasu cała administracja z Tobą, jako opiekunem, i @dav1sem oraz mną jako [email protected] tworzymy fundament tego serwera. Było różnie, były wzloty i upadki, ale jakoś w tym wszystkim trwaliśmy. Niestety, dziś się chyba nam ulało.

12 października @dav1s idzie na urlop.

0TNaN47.png

Powiedz mi, co by się działo gdyby nie nasza administracja, która mimo niektórych potknięć (w tym moich), działała prężnie i radziła sobie. Gdzie byłeś Ty, gdzie jesteś?

http://soplica.gameme.com/player_histories/sessions/1287979

Tutaj są Twoje sesje. Rozumiem, że studia, dziewczyna, rodzina. Wszystko to rozumiem. Ale nie czujesz tego, że dla niektórych stajesz się osobą obcą? Że tak naprawdę o tym serwerze wiesz mniej niż basicowy gracz naszego serwera?

A co by się działo z SB gdyby mnie nie było? Co tydzień admini by musieli tyrać z tymi samymi cheaterami? Co wiesz o naszej administracji? Kto sobie radzi, kto niekoniecznie? Wiesz jaką mają aktywność?

Zerknijcie na SB, każdy ma dostęp. Jak to pracuje?

Davis będzie rezygnował z [email protected] w styczniu i ja, aby uniknąć pomówień, że Cię sabotuje, też mogę zrezygnować. Kto zbuduje naszą społeczność i będzie kierować serwerem?

Wracając do tematu założonego przez Lulę

http://cs-soplica.com/topic/211931-brak-reakcji-admina/

Jak to jest, że osoba, która posiada na naszym serwerze jedną z najwyższych rang przekazuje osobie trzeciej dostęp do swojego konta? Okej, temat jest, Twoje ustosunkowanie się jest, ale to znaczy, że mogę dać Nougatowi passy do SB? Bez konsekwencji? Kto teraz za nią stanął? Ty? Albert, tutaj nie chodzi o Ciebie jako osobę, bo naprawdę do Ciebie nic nie mamy, ale czym się kierujesz w stosunkach w administracji łączonych z Agatą? Dlaczego dajesz się owijać wokół palca 16-letniej dziewczynie? Jesteś jedną z osób, z których - przepraszam, ale ta manipulantka - buduje swoje plecy.

Plot twist jest taki, że Aga to osoba, która najszybciej awansowała na naszym serwerze rangą. I nikogo to nie boli, bardzo fajnie, ale na jakiej podstawie? Czym sobie zasłużyła?

Wyjeżdżam w styczniu na trzy tygodnie za granicę, raczej mnie nie będzie - kto wtedy się zajmie serwerem? Jak sobie to wyobrażasz?

oDD2 leci na plecy, póki co powoli, ale poleci jeszcze bardziej. Sporo stałych graczy odeszło, na forum mamy cyrk na kółkach, który Ty niestety uskuteczniasz. @Walt nie chce przejąć supportu, stoimy w wielką ścianą przed sobą, którą jest brak ludzi. A dlaczego tych ludzi brakuje? Zapytaj nougata dlaczego nie wrócił do nas jako admin - przez to co się wyprawia na naszym serwerze. On nie potrzebuje cyrku, on potrzebuje pracy, dobrej administracji i zero kwasów i niedomówień.

Żal mi Cajdiego. Bardzo dużo nam dał na start - podniósł serwer z przepaści. A co my z tym zrobiliśmy? Niewiele, bo niewiele możemy z taką aktywnością opiekuna i brakiem supportu. Lost wszystkiego nie ogarnie, nawet jakby chciał - do tego trzeba ludzi.

Nie chcę żeby Albert tracił stanowisko, doceniam go za współpracę z nami i jako osobę, ale coś jest nie tak od sierpnia i albo tą skargą postawimy ludzi do pionu i zaczniemy działać, albo zamieciemy to pod dywan i na tym to spocznie, a my odejdziemy z faktem, że zrobiliśmy co mogliśmy.

Edytowane przez Syzmekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tu sie wypowiem, zeby "oczyscic" siebie w oczach innych.

Po pierwsze, wiem, ze postapilam zle dajac (choc na krotki czas) dostep do konta, zdaje sobie sprawe, ze powinnam poniesc jakies konsekwencje, nie mialam plywu na decyzje [email protected]

Dlaczego dajesz się owijać wokół palca 16-letniej dziewczynie? Jesteś jedną z osób, z których - przepraszam, ale ta manipulantka - buduje swoje plecy.

Jaka manipulantka? Smieszne, ze pierwsze o tym slysze. Nigdy nie naklanialam go do zlego. Budowac plecow nie musze bo sama potrafie sie bronic.

Plot twist jest taki, że Aga to osoba, która najszybciej awansowała na naszym serwerze rangą. I nikogo to nie boli, bardzo fajnie, ale na jakiej podstawie? Czym sobie zasłużyła?

Sama wtedy sie zdziwilam. Prosilam o zmiane decyzji, uwazalam ze jest o wiele za wczesnie. Nie bylam jedyna osoba bo bodajze w tym samym czasie awans dostal szeregowy i joint.

Nie ukrywajac, od stosunkowo niedawna przyjaznie sie z Albertem, ale wiekszosc naszych rozmow toczy sie realnego zycia, a nie zycia 3D.

Pozdrawiam.

P.S. Dodajac cos od siebie w sprawie Alberta:

Uwazam, ze ostatnimi czasy Albert dosc mocno zaniedbal serwer, bardzo rzadko jest okazja go spotkac, a jezeli tak to na krotko. Musimy wziac sie w garsc i postawic serwer stabilnie. Swojego czasu proponowalam zrobienie czystek w serwerze od strony ftp lub postawienie go od 0. Posiadam tez znajomego, ktory moglby bez problemu edytowac plugin ze strefami etc, zeby nadawal sie na nasz serwer. Moja propozycja zostala odrzucona przez Alberta, then..

Edytowane przez nishimiya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie zauważ gdzie Ty jesteś tam problemy więc nazwanie Cię manipulantką jest jak najbardziej trafne. Sama się umiesz bronić ? xD Najśmieszniejsza rzecz jaką słyszałem xD Nigdy sama sie nie broniłaś. Zawsze ktoś bronił Cię jak nie jawnie tak z ukrycia. Więc NIE WCISKAJ KITU LUDZIOM KTÓRZY NIE ZNAJA FAKTÓW. Nikt nie jest święty, ale zobacz gdzie jesteś tam problemy i skargi na Ciebie. Nie powinnaś mieć żadnej funkcji na tej sieci ze wzgledu na problemu jakie stwarzasz gdziekolwiek jesteś.

Teraz sie odwracasz od Alberta? Najpierw przyjaciel a teraz konfident? DOBRA PRZYJAŹN MANIPULANTKO !! BRAWA DLA PANI NA PRAWDĘ ŚMIECHŁEM.

No i ta edycja postu po prostu tak mnie rozwaliła że nie wiem czy trzeba co kolwiek dodawać.

Ona nie powinna mieć żadnej rangi na sieci. Alberta powinno się ogarnąć, jest wporządku i myśle że jak nie skorzysta szansy to nie można go winić. Nie widział prawdziwej twarzy tej dziewczyny, i dał jej się manipulować. Nie powinien ale każdy robi jest człowiekiem i popełnia swoje błędy.

Edytowane przez nougat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz sie odwracasz od Alberta? Najpierw przyjaciel a teraz konfident? DOBRA PRZYJAŹN MANIPULANTKO !! BRAWA DLA PANI NAPRAWDĘ ŚMIECHŁEM.

Gdzie masz tutaj moment "konfidencenia"? Potrafie odroznic sprawy sieci od spraw prywatnych i postawic sprawe w jasnym swietle.

Sama się umiesz bronić ? xD Najśmieszniejsza rzecz jaką słyszałem xD Nigdy sama sie nie broniłaś. Zawsze ktoś bronił Cię jak nie jawnie tak z ukrycia.

Podaj mi sytuacje w ktorej sie nie bronilam.

Ciekawe, ze tyle czasu spedzilam na grze na tym serwerze i akurat jak wy sie pojawiliscie to stalam sie ta zla. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylko od kiedy się pojawiliśmy jest na Ciebie dużo skarg. Zwracali Ci uwagę, ale tego już nie pamiętasz. Nie mam zamiaru z osobą na Twoim poziomie wdawać się w dyskuję. Co chciałem, napisałem. A Ty jak chcesz mąć, mąciwodo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tu sie wypowiem, zeby "oczyscic" siebie w oczach innych.

Po pierwsze, wiem, ze postapilam zle dajac (choc na krotki czas) dostep do konta, zdaje sobie sprawe, ze powinnam poniesc jakies konsekwencje, nie mialam plywu na decyzje

Jaka manipulantka? Smieszne, ze pierwsze o tym slysze. Nigdy nie naklanialam go do zlego. Budowac plecow nie musze bo sama potrafie sie bronic.

Sama wtedy sie zdziwilam. Prosilam o zmiane decyzji, uwazalam ze jest o wiele za wczesnie. Nie bylam jedyna osoba bo bodajze w tym samym czasie awans dostal szeregowy i joint.

Nie ukrywajac, od stosunkowo niedawna przyjaznie sie z Albertem, ale wiekszosc naszych rozmow toczy sie realnego zycia, a nie zycia 3D.

Pozdrawiam.

P.S. Dodajac cos od siebie w sprawie Alberta:

Uwazam, ze ostatnimi czasy Albert dosc mocno zaniedbal serwer, bardzo rzadko jest okazja go spotkac, a jezeli tak to na krotko. Musimy wziac sie w garsc i postawic serwer stabilnie. Swojego czasu proponowalam zrobienie czystek w serwerze od strony ftp lub postawienie go od 0. Posiadam tez znajomego, ktory moglby bez problemu edytowac plugin ze strefami etc, zeby nadawal sie na nasz serwer. Moja propozycja zostala odrzucona przez Alberta, then..

Przed chwilą napisałaś, że Albert jest Twoim przyjacielem, a teraz na niego wjeżdżasz, że jest kiepskim opiekunem? Trochę dziwna sytuacja, że pali się grunt pod nogami i zmieniasz taktykę.

Jeśli chodzi o serwer widać jednak, niestety, że Albertowi się chyba trochę znudziło, bo rzadko kiedy gra na serwerze, w ogóle w CS:GO. Może warto oddać pałeczkę komuś innemu? Może Szymek, Davis?

Jakim cudem za takie coś nie ma żadnych konsekwencji? Jak to jest możliwe? To tylko według mnie jest chore i nie do przyjęcia, czy tak po prostu jest i tak ma być?

Serwer naprawdę ma potencjał, ale nic się na nim nie dzieje za bardzo. Konkurs raz na jakiś czas i tyle, a po kilkukrotnych przenosinach niestety sporo jest do roboty. Do tego administracja (nie mam na myśli wszystkich) nie potrafi rozpisać demek, czy boi się banowania cziterów, bo będzie trzeba rozpisać demko. Z tym też da się coś zrobić, tylko trzeba chcieć. Konsekkwencja i jakieś doszkalanie.

Na ten moment tyle, może jeszcze później coś dodam.

Edytowane przez Lulinka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ból d*py alert.

Dlaczego dajesz się owijać wokół palca 16-letniej dziewczynie? Jesteś jedną z osób, z których - przepraszam, ale ta manipulantka - buduje swoje plecy.

Ból d*py alert x2 Jebnij się w głowę.

Czym sobie zasłużyła?

Pewnie coś wysłała :haha:

Serio nie macie co robić tylko pisać skargi co chwilę? xD

Edytowane przez Relon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą napisałaś, że Albert jest Twoim przyjacielem, a teraz na niego wjeżdżasz, że jest kiepskim opiekunem? Trochę dziwna sytuacja, że pali się grunt pod nogami i zmieniasz taktykę.

Wolisz zyc w zaklamaniu czy byc szczera? Nie napisalam, ze jest kiepskim opiekunem, tylko, ze ostatnio dosc mocno sie pogorszylo.

Jezeli ktos zj**ie robote to go glaszczesz po glowie i mowisz ze jest dobrze? Nie. (to tylko przyklad, bo znowu zle odbierzesz)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umówmy się,że na soplicy nigdy nie było miłości, ten serwer nigdy nie był i nie będzie idealny. To samo tyczy się administracji, czy opiekunów ;)

Dlaczego gracie na soplicy? Jesteście w pewien sposób przywiązani do tego miejsca, jest tu przyzwoity poziom jeżeli chodzi o rozgrywkę lub po prostu-najprościej, dla fajnego towarzystwa?

Pewnie jedno z powyższych.

Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale takie sytuacje nie wpływają na kondycję serwera pozytywnie. Tworzenie jakiś pseudo grupek, gadanie bzdur na temat innych użytkowników, czy wszczynanie pseudo wojenek, jest rujnujące. Ja wiem, większość z was myśli sobie,że robi to w dobrej wierze dla serwera, ch*ja prawda. Wzmagacie burze coraz bardziej, potem wszyscy są zdziwieni dlaczego stali gracze uciekają.

Nie jest to wina jednej osoby, tylko wszystkich. Każdy dorzucił kamyczek ;)

Ja mam nadzieję,że tym razem będę konsekwentny i nie wrócę już na dd2.

Życzę wszystkim powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie tam nie gram, ale widzę co się dzieje.

Skarga na swój sposób to nie skarga, tylko wołanie o rozwiązanie kilku problemów. Z tego co widzę, to ma być "kop w d*pę" dla opiekuna, adminów i wyższych, aby zwrócili uwagę na wielkość problemu. Patrząc na aktywność Opiekuna na Forum jak i na Serwerze, widać, że coś nie gra. Ale, jak wyżej, to ma być wołanie o pomoc.

A tu widzę tak (jako użytkownik Sieci, nic osobistego), niedawno skarga na Agatę, no ok. Mniej więcej wyjaśnione, ok. Duża gó****burza, ok. Temat się tam ciągnie, niech się ciągnie, nie mój biznes, ja tylko czytam. ALE! Nie rozumiem dlaczego i tutaj przesuwa się tamtą skargę? Link do tej skargi był tylko takim posiłkowym argumentem, większość tematu skupia się na osobie Opiekuna, który według [email protected] zaczyna zawodzić na swoim stanowisku. A tutaj jakieś ataki na Starszego Admina, jakby ta jedna osoba była winna wszystkiemu złemu co na DD2 i na całej Soplicy. Zluzujcie, jak dla mnie to weźcie kogoś z Wyższej administracji, usiądźcie na TS, pogadajcie między sobą wyjaśniając tą spinę (trzeba być ślepym, żeby tej spiny nie zauważyć) i po sprawie. Bo tak to wychodzi tutaj trochę patola, którą na dodatek szary użytkownik, niekiedy nowy, widzi i nie wyrabia sobie najlepszego zdania o Nas. Bo tą społeczność tworzymy My, dla ludzi. Administracja powinna świecić przykładem, a nie przekrzywiać się pomiędzy sobą. Dobrze powiedział kolega wyżej, takie pseudo wojenki rzucane na każdy możliwy dział Forum, niszczą tą społeczność.

Agata napisała, że uważa Alberta za przyjaciela. Przyjaciel, a przełożony to ciut inna sprawa. Dla porównania, mój przełożony to również mój przyjaciel, ale jak zaczyna się obijać, to nie omieszkam u zwrócić uwagi i vice versa. Sprawy prywatne, a Sieciowe to diametralna różnica.

Tyle z mojej strony, nic osobistego do nikogo. Takie moje zdanie, jak już się to dalej ciągnie i dalej to czytam.

Co do skargi, no cóż, kopnijcie w cztery litery Opiekuna, niech się weźmie do roboty. Ale nie odchodźcie, żeby coś udowadniać. To niewiele zmienia, a już bankowo serwerowi nie pomoże. Nawet jeśli dostanę warna, trudno. Proszę jedynie, opanujcie emocje i nie wywlekajcie wszędzie najmniejszych problemów, bo aż przykro.

Edytowane przez eva

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam Alberta i go bardzo lubię, ale nie oszukujmy się, FUNDAMENTEM ADMINISTRACJI JEST WŁAŚNIE OPIEKUN, jeśli go nie ma to administracji nie ma - chyba, że jest na tyle mocny [email protected], że podniesie rękawice i zawalczy o serwer i ekipe - ale jak widać nie ma.
Skarga oczywiście jest słuszna, ale czy ktoś z Nim rozmawiał, czy jakiś [email protected] wyznaczył zebranie kryzysowe i zmusił opiekuna do obecności - rozbiliście cokolwiek, czy macie za duzo czasu w okresie międzyświątecznym i z nudów wylewacie żale?
Nie jesteście małymi dziećmi, takie sprawy załatwia się we własnym gronie, czytając te skargi widzę piaskownice... dodatkowo skarga napisana w takim okresie....

Po tej skardze będzie wam się 5 razy trudniej podnieść z parkietu, niż jakbyście to załatwili bez niepotrzebnego rozgłosu.
Takie wpisy są niszczeniem wizerunku serwera, administracji - post wkleił [email protected] hmm dziwne.
@Syzmekk Tobie powinno najbardziej zależeć (nie liczac [email protected]), żeby ta sprawa nie wyszła na światło dzienne.
Weźcie się do roboty we własnym gronie, zmuście Alberta do zebrania , zróbcie czystki w administracji i działajcie. Jeśli potrzebujecie pomocy to walcie, nie takie spiny przerabialiśmy u Siebie, ale i tak skończy się na degradach, rotacji rangami - jeśli nie to będziecie w tym tkwić i nic się nie zmieni.
Teraz Albert powinien określić czy działa dalej, jeśli tak to z mojej strony widzę mocną zmianę w rangach [email protected] i [email protected]

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Do dzieła!!!

Edit: Po wypowiedzi Alberta i wyjaśnieniu wszystkiego zmieniłbym [email protected] w trybie natychmiastowym, albo po Twojemu - napisał skargę xD

Ps. O nishimiya nic nie będę pisał, bo nie jej dotyczy ta sprawa.

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz moja kolej :D Zaczynając od mojej mniejszej aktywnosci na serwerze... tak na serwerze bo na forum jestem codziennie i sourcabansa też Pewnie to Dla ciebie szymciu jest zaskoczenie :D

Podczas ostatniego naszego zebrania poinformowałem że teraz przez okres niecałego miesiąca będę troszeczkę mniej widywany na serwerze bo miałem pewne osobiste sprawy i o czym pisać tutaj nie będę, bo nikogo to w sumie nie interesuje.

1 ) Powiedz mi, co by się działo gdyby nie nasza administracja, która mimo niektórych potknięć (w tym moich), działała prężnie i radziła sobie. Gdzie byłeś Ty, gdzie jesteś?

2) Tutaj są Twoje sesje. Rozumiem, że studia, dziewczyna, rodzina. Wszystko to rozumiem. Ale nie czujesz tego, że dla niektórych stajesz się osobą obcą? Że tak naprawdę o tym serwerze wiesz mniej niż basicowy gracz naszego serwera?

A co by się działo z SB gdyby mnie nie było? Co tydzień admini by musieli tyrać z tymi samymi cheaterami? Co wiesz o naszej administracji? Kto sobie radzi, kto niekoniecznie? Wiesz jaką mają aktywność?

3) Davis będzie rezygnował z w styczniu i ja, aby uniknąć pomówień, że Cię sabotuje, też mogę zrezygnować. Kto zbuduje naszą społeczność i będzie kierować serwerem?

At.1.
Działa ale wprowadzanie spin i jakiś problemów zamiast normalnie z człowiekiem pogadać działa twoim zdaniem na korzyść :D Gdzie ja jestem? Na forum na tsie codziennie, na serwerze ( aczkolwiek chwilowo mniej). I nadal jestem ale ktoś tego nie widzi, albo chce widzieć tylko to co samemu chce,

At.2.
Osobą obcą hmmm fajnie to ująłeś. Dla Ciebie zapewne obcą bo wolisz porozmawiać z innymi niż ze mną :D I tutaj jest problem. Co się dzieje na serwerze wiem bo przeglądam forum czasami wejde na serwer i rozmawiam z ludzmi z serwera praktycznie codziennie jak nie mam możliwości wejścia pograć. SB? Praktycznie codziennie odwiedzane... czasami może sporadycznie 2-3 dni przerwy.

At.3.
Dav1s rezygnował? Znowu interpretujesz wszystko pod siebie :D Nikt się nigdzie nie wybiera... może tym zmartwię kilka osób w tym momencie. Dav1sem rozmawiałem i "może" będzie zmuszony odejsc z powodów prywatnych życie idzie do przodu i to rozumiem, ale nie powiedział że na 100% więc nie interpretuj wszystkiego tylko pod siebie błagam. Kto buduje społećznosć? Wszyscy... Ot pewnie niektórzy tutaj innej odpowiedzi oczekiwali. A kto kieruje serwerem? Opiekun z juniorem oraz suportem wraz z całą administracją naszego serwera.

Co do Agaty....

Tutaj temat jest już bardziej zawiły... tak rozmawiamy ze sobą... ( tak jak rozmawiam z iwloma osobami z naszej sieci) dziwne że do innych osób takich "spekulacji" nie ma. Od niedawna kilka osób "wróciło" i zaczynają znowu się jakieś przysłowiowe "spiny" bo ktoś kogoś nie lubi. Ja wiem że przeszłość się ciągnie i ktoś może mieć "Bóle" na kilka osób bo nie roziby tego co dana osoba w danym momencie chciała, ale to nie jest powód by na kogoś "Wjeżdzać". Całe te skargi etc. To całokształt, to nie przypadek, że "Nagle" osoby które na serwerze średnio co 5 słowo to k** zaczynają interesować się konkretną osobą, bo kiedyś naciśnięto im na piętę. :D

Manipulować? W czym? Że dostała akurat ta osoba awans po około 3 miesiącach ( gdzie w tym czasie otrzymały to 3 osoby, a 3 miesiace to od dawien dawna umowny czas stosowany juz od czasów Panny Lulinki)? Z drugiej strony mówisz o manipulacjach a ja tu widze innego typu "bezinteresowność" kilku osób. Agata jest traktowana jak każda inna osoba na naszym serwerze, KAŻDA, ale może nie każdy rozumie te słowa.

Jeśli wyjeżdzasz to miłego pobytu, Nie bój się szymek damy sobie rade :D

Co do ostatniej skargi to jak w temacie napisałem... z administracją po rozmowie podejmiemy kroki i tyle. Wiem wiem,,,, niektórzy chcą odrazu ubiczować :D Ale ja chce wysłuchać każdej ze stron a nie tylko jednej.
Co do pracy Agaty i jej przeszłosci... Dobrze wykonywała swoją pracę i wiele osó na sieci to może potwierdzić. Nie wiem czemu takie sformułowania tutaj padają z ust 2 osób ( w sumie to się domyślam).

Hmmm że nie powinna pełnić odrazu żadnej funkcji? Hmmm... ktoś tutaj chyba o historii zapomniał. ZANIM sie kogoś oceni to błagam niech niektóre osoby spojrzą na siebie.

Narazie to w sumie na tyle by było. Teraz bede mieć wiecej czasu i bede częściej na serwerze a nie tylko an forum

Pozdrawiam cały serwer i społeczność soplicy :D Bo to my wszyscy ją tworzymy, a nie "grupki" czy jakieś konkretne osoby.

PS. Dodam że cyklicznie są co miesiąc zebrania ostatnie 1.5 tyg temu jakoś nie słyszałem o takowych problemach a było całe 2h dyskusji,,,, A o mniejszej dostępności też informowałem i że na forum etc. bede Co do akcji i skargi... zero konsekwencji... Degrad to zero Wieszajcie psy nadal poniektórzy na niektóych adminach, może komuś ulży, bo komuś sie nie podoba dana osoba.

Edytowane przez o0oAlberto0o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szymek leci na rangi.

Agatka manipuluje.

DD2 stoi ma się dobrze

Według ciebie Szymek ty adwokacie co we wszystkich skargach musisz o sobie dać znać, dd2 upada przez opiekuna. W takim razie jak wytłumaczysz często zapełnione sloty na serwerze? Szymek dla mnie jesteś tak wkurzająca osobą, we wszystkich skargach niedotyczących ciebie musisz być tym sędzia ostatecznym a masz 0 samokrytyki. Obyś stracił kiedyś tą rangę.

Niech moc będzie z wami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak: "Szkoda, że Albert juz tak bardzo zgubił się w swoim zapatrzeniu w Agate, że nie potrafi zdecydować odpowiednio do sytuacji, skoro Agata 'udostepnia' komuś konto,osobie z poza administracji - zwykłemu pionkwi z serwera staje się jednocześnie osoba, która jako admin nie jest kompetentna. Gość dostaje admina 'w gratisie' nie wazne, że na chwilę - ale opiekun mu go nie dał. Albert zamiast zareagować pisze 'rozgrzeszam Cie' i durnowato się cieszy bo kolejny raz zaliczył plus u Agaty...oj ludzie :rofl:" - jest to od osoby anonimowej, z którą właśnie gadamy trochę na ten temat.

Albert zareagował na skargę, na Agatę trochę tak, jakby mu to z wiatrem wiało i jakby był jakimś śmieszkiem. (śmieszkiem, jakby chciał rozluźnić atmosferę, albo jakby był na haju, nie wiem jak to ująć bo czasem brakuje mi Polskich słów)

Bo jednak mimo wszystko, gotuisha czy jak mu tam, przez tą sekundę, na koncie Agaty, mógł zrobić wiele szkód na dd2. Co do braku reakcji Agaty nie będę się wypowiadać bo mnie nie było i nie jestem świadkiem.

Na dd2 gram chyba najczęściej niż na innych serwerach i jest jak najbardziej ok.

Problem jest w administracji, macie chyba jakieś spiny między sobą, albo ktoś kogoś nie lubi i nie może go znieść. Musicie się dogadać i lepiej utrzymywać kontakt, skoro Albert zgłaszał mniejszą aktywność na serwerze, a Szymek wygląda na to, że nie był o tym powiadomiony, to trochę słabo ta informacja do innych doszła, a do Szymka i Davisa powinna przede wszystkim, bo jednak mają tych [email protected]

Każdy jest w porządku, tylko mało kto potrafi sobie radzić z problemami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie, Opiekunowi się już poprostu nie chce grać na serwerze.

Podczas ostatniego naszego zebrania poinformowałem że teraz przez okres niecałego miesiąca będę troszeczkę mniej widywany na serwerze bo miałem pewne osobiste sprawy i o czym pisać tutaj nie będę, bo nikogo to w sumie nie interesuje.

Wasze ostanie zebranie, tak jak mówiłeś, było jakieś 1,5 tygodnia temu, a twoje sesje są słabe od Listopada. Coś się tutaj nie zgadza.

Mówiąc, że agata nie wpływa na twoje decyzje, oszukujesz samego siebie. Każdy wie, że Bardzo lubisz agatę, i wiele byś dla niej zrobił. Szybki awans, w sytuacji gdzie koleś grał na jej koncie i mógł rozwalić cały serwer to tylko machnąłeś ręką mówiąc: "Rozgrzeszam cię". Widać to gołym okiem, że Agata ma na ciebie bardzo duży wpływ. Jestem ciekaw, kto by został [email protected] na DD2, gdyby szymek, albo davis zrezygnowali, odpowiedź jest prosta.

Odnośnie tego, co by gdyby nie administracja. Serwer tworzą 3 rzeczy. Administracja, gracze i Atmosfera jaka panuje na serwerze. Do administracji zalicza się opiekun, który jest głową serwera. Dobrze wiem jak było, gdy loluś nie grał na DR. Gdyby nie reszta administracji, to by już dawno serwer upadł. Praca Administracji jest ważna dla serwera, ale by jeszcze lepiej ona pracowała, to opiekun musi też grać. To tak jakby, nogi szły do przodu, a reszta ciała do tyłu. Patrząc pod względem zwykłego użytkownika/gracza, administracja serwera DD2, bardzo dobrze sobie radzi, ale gdyby odeszło parę osób, serwer by upadł, bo opiekun nie gra na serwerze. To gra opiekuna daje tak wiele frajdy dla ludzi, bo można zawsze pogadać, przypodobać się trochę, poczuć, że opiekun faktycznie "czuje" coś do serwera. Jeśli opiekun na nim nie gra, to jestem w 100% pewny, że nie czuje nic do tego, czym się zajmuje.

Co do Agaty...

Właśnie temat jest tutaj prosty. Chcesz się przypodobać kobiecie, wspierając ją z każdej strony. Tak jak wspominałem: Szybki awans, Skarga, itd.

Moim zdaniem skarga słuszna. Jeśli opiekun nie daje rady grać na serwerze, to i nawet zwykłe rozmowy nie pomogą, wiem jak było w przypadku lolusia. Wiele razy z nim pisałem, czy gadałem na serwerze. Ilekroć miałem racje, zmieniał temat, albo mi przerywał, doszukując się najmniejszych błędów w mojej wypowiedzi. Czasem warto zastosować taki środek, by dać opiekunowi kopniaka w @Dupsk0, by się obudził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, nadszedł czas żebym i ja się wypowiedział.

Szymku przepraszam, jeśli Cię to urazi, ale chyba czas Cię o czymś poinformować - jesteś hmmm.... dziwny. Z jednej strony piszesz, że Agata manipuluje Albertem, a sam pod wpyłwem rozmowy z Nougatem i Lulinką piszesz skargę - chyba nie tylko Albert został tutaj zmanipulowany. I chyba też jesteś lekko hmmmmm psychiczny? Nie wiem czy istnieje taka choroba, ale chyba się do niej kwalifikujesz - jest to wielbienie zmian w kolorach :D

Wracając do skargi - postaram się wypowiedzieć obiektywnie.

Znam Alberta prywatnie i nie raz czy nie dwa rozmawiałem z nim na osobności - wiem co przeżywał przez ostatnie miesiące i uwierzcie mi na słowo, ale nie było mu łatwo. Nie chcę wchodzić za bardzo w prywatę, ale rozumiem dlaczego nie był on w stanie poświęcać całego swojego wolnego czasu na granie w cs'a. Wielu z Was by takie coś załamało i doprowadziło do niezbyt przyjemnego stanu psychicznego. Ale myślę, że sam Albert będzie chciał to wyjaśnić - czy zrobi to w skardze czy na teamspeak'u w rozmowie z adminami - jego wybór i powinniście to uszanować.

Co do sprawy z Agatą - z tego co mi wiadomo została ona ukarana, a napisanie przez Opiekuna tekstu ,,Rozgrzeszam Cię'' miało na celu załagodzenie i rozluźnienie sytuacji.

Moim skromnym zdaniem skarga jest połowicznie słuszna. Albertowi należy się upomnienie by następnym nie robił sobie takich przerw i poinformowanie go o skutkach jakie może nieść powtórzenie się takiej sytuacji.

Pozdrawiam - Descent

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Descent mówiąc takie rzeczy wszedłeś na prywatę. I ogólnie to niczyja sprawa tutaj czyjeś prywatne życie. Szczerze? To co napisałeś wydaję mi się śmieszne. Nikt inny nie ma problemów tylko Albert je ma?

Wielu z Was by takie coś załamało i doprowadziło do niezbyt przyjemnego stanu psychicznego.

Całkiem mocne słowa. Albert zachowuje się jak dziecko nieraz to pokazał. Każdy wie o tym jak to on świruje do Agaty. Nie powiem taka sytuacja jaką on sobie zapewniał przez to świrowanie to też mogła człowieka wykończyć.

Nie pisz o prywatnym życiu jeżeli nie chcesz o tym wspominać. Problemy były, są i zawsze będą. A jeżeli opiekun ma takie i załamuje się i nie wchodzi na serwer przez kilka miesięcy. To tak naprawdę nie masz gwarancji że znowu tak nie będzie. Albert zachowuje się jak dziecko. Teraz ma wielkiego focha na mnie że poruszyłem tą sprawę i nie może zabłysnąć przez Agata. Napisałem do niego to dostałem totalną zlewę.

Naprawdę tym postem mnie rozwaliłeś.

W szczególności że Ty też jako admin to nie masz dużej aktywności. 17 godzin w czasie 3 miesiecy? To tak godzina tygodniowo. I tak ciesz się że policzyłem październik gdzie Twoja aktywność była "największa".

Następnym razem jak nie chcesz wchodzić w sprawy prywatne po prostu o nich nie pisz. Każdy ma swoje problemy, poważniejsze czy śmieszne. Jak sobie nie ktoś nie radzi, to są odpowiednie instytucje które w tym pomagają. A nie pisz że nikt nie ma takich problemów jak on. I że wielu przy takich problemach by miało problemy psychiczne xD. Albert może zachowywać się jak dziecko i fochać dalej. Szymek nie napisał tej skargi ze względu na mnie czy Lulinkę. Ponieważ oni już planowali czy to odejść czy wziąć urlop, to jest to poważny problem. A skoro Cię nie ma na serwerze to może nie wiesz. Bo jako admin tyle godzin to troszku mało.

Nie chce mi się już wiecej pisać bo to jest już śmieszne. Piszta co chceta, róbta co chceta. Jest to po prostu śmieszne i nie będę się tu więcej udzielał.

Edit:

Możesz Ty czy Albert czy obojętnie kto myśleć sobie o mnie jak o bezduszniku bez serca. Serio? To takie prawdziwe jak życie, bo ktoś w życiu porusza problem kiedy on jest. Życie jest okrutne nie ma co.

Edytowane przez nougat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może tutaj tylko krótko poinformuję.... "Focha" jak to określiłeś nie mam... ogólnie ciężko mi ogarnąć co w Twoim rozumowaniu ono oznacza. Po prostu nie chce się udzielać z osobą która ma kilka twarzy. That's all. Co do pewnych zachowań mógłbym polemizować.... do manipulacji też bo rozmawiałem od tego czasu troszkę na teamspeaku i pewien obraz mam.

Ogólnie jestem zadowolony że ten krok "nastąpił" zmusza mnie do przemyśleń i myślę ,że do pewnych zmian... o których już jakiś czas temu myślałem. :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a sam pod wpyłwem rozmowy z Nougatem i Lulinką piszesz skargę

Nie pod wpływem, oni byli tylko "zapalnikiem". Wtedy też zdecydowałem się to napisać i napisałem to ja w swoim imieniu. To co myślą Nougat i Lulinka jakkolwiek na mnie nie wpływa i w drugą stronę.

jest to wielbienie zmian w kolorach

Szymek leci na rangi.

Wiedziałem, że niejednokrotnie się to pojawi, więc podkreślam - w tej całej sytuacji kolor mogę zmienić na jego brak. Uważam, że jestem ostatnią osobą, która potrafiłaby pociągnąć serwer i nadać mu skrzydeł, mam zerowe doświadczenie, a myślę, że na tyle mi na nim zależy, że nie chciałbym go jako królika doświadczalnego. :)

wiem co przeżywał przez ostatnie miesiące i uwierzcie mi na słowo, ale nie było mu łatwo

Większość z nas jest dorosłych. Każdy ma życie prywatne, pracę, dziewczynę, rodzinę i problemy i to nie jest żadne wytłumaczenie. Trzeba umieć pogodzić pewne rzeczy albo odpuścić, szczególnie jeśli jest się "głową" serwera.

Rozmawiałem już z Albertem i Davisem o całej tej sprawie na tsie i myślę, że wyjaśniliśmy sobie wszelkie wątpliwości. Nie chcę aby Albert tracił stanowisko, jest dobrym adminem, dobrym opiekunem, ale niestety serwerowi jest potrzebne więcej uwagi aniżeli tyle, ile poświęcał mu od września. Tak samo mam, i nadal będę miał póki sytuacja się nie zmieni, mieszane uczucia co do oddziaływania Agaty na Alberta. Nie obchodzą mnie ich prywatne stosunki, jednak nie może mieć to bezpośredniego wpływu na serwer. Widzę, że dużo się zmienia, że ruch się zwiększył, tak samo aktywność na forum, a po rozmowie na tsie Albert wyciągnął konsekwencje wobec Agaty.

I super, o to chodziło o

kopniaka w Dupsk0

Mam nadzieję, że więcej takich sytuacji nie będzie, że nie będę musiał nigdy do tego działu zaglądać. Jednocześnie myślę, że wyjdzie to nam i serwerowi tylko na zdrowie. Jestem pewny, że wszystko między nami się wyjaśniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak już rozpoczynamy taką Kówno burze To i ja sie Włączę w tą dyskusje i opisze osoby sobie bo moge :D

Dlla mnie serwer upadł po odejściu Hasta tylko on działał na tym serwerze tyle że stali gracze nie uciekali z serwera :)

zacznę tak :D

-Lulinka - Fałszywa ( jeszcze za czasów In Gibsa )

-Nugat- liże Niespokojnej nie znam typa

-Albert-Ałbin- Osoba która nie powinna mieć OP (bo na naprawianiu i ulepszaniu serwera sie niezna )

-Agatka- Liże Albertowi a Albert Jej (albert dla niej zrobi wszystko)(heh dostała szybciej starszego admina niż ja mimo tego że miesiąc predzej startowalem i wiecej dzialałem na serwie a nawet nie dostałem starszego i później zrezygnowałem.

-Szymek- Leci na range ale jako jedyny zna sie dość na działaniu serwa

-Ja- mam wywalone na ten serwer z racji tego co tam sie odwala żalenie sie na byle co i skargi jednego admina na drugiego (bezsens) bo administracja powinna działać jak rodzina

Mógłbym tu odwalić większe jaja niż oczekujecie bo znam was wszystkich z dd2 na wylot ale ja nie jestem za tym aby tworzyć jakieś afery itp dla mnie dd2 umarło

Dlatego mam nadzieje że to mój ostatni post jaki tu pisze

i jedynie gdzie wrócę to do piekła :)

Sajonara

PS

Zapomniał bym Navvrot-nie zbyt inteligenty chłopaczyna lecz skończyl szkołę,zmądrzał i Uciekl z tej sieci co sie ceni ! to sie ceni TRACI SIE NIE BRACI xd

Wesołego alleluja :)

Edytowane przez Szeregowy94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szeregowy swojska morda - krótko, zwięźle i na temat (PS. to zwykły uzurpator, który ma dziwny pociąg do sióstr graczy, ale opuszcza ten serwer i to się ceni! Braci się nie traci) xD Podpisuję się nogami i ręcami pod jego wypocinami!

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Edytowane przez Navvrot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że już odpowiednia ilość osób wypowiedziała się podczas tego szczytu G16 (tyle osób tu naliczyłem). Zamykam ten temat na czas rozwiązania tej sprawy przez Mosta który sam się zaofiarował że rozwiąże ten problem. Od siebie dodam że prywatyzacja to zło i ciężko wówczas być obiektywnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odbyłem rozmowę dyscyplinującą z Opiekunem.

W nabliższym czasie ma zorganizować spotkanie administracji serwera na którym wszystko wyjaśnimy i omówimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.