Skocz do zawartości
Sajsek

Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Elo siema, dziwna sprawa. Dostałem warna od Losta za sygnaturę którą zrobili mi graficy na forum, ale napisałem tam żeby była odpowiednia co do forum.

Rozumiem napisać co i jak to bym zdjął ją sam, ale rozumiem że kobieta w bieliźnie to wielka obraza dla naszych w większości pełnoletnich kolegów z forum? Żadnej nagości tam nie ma.

Dzięki Lost, utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu że nie ma sensu bezinteresownie wam pomagać. THIS IS POLSKA!

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku! :girl_witch::girl_witch::girl_witch::girl_witch::crying::crying:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak miałeś pół nagą dziwkę dla stulejarzy to się nie dziw, że wyłapałeś ostrzeżenie. Lost just dawał warny w przeszłości za identyczne rzeczy :G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem z Lostem na ten temat. Twoja sygnatura była zbyt wyzywająca, dlatego zostałeś ukarany, jednakże wiem, że niesłusznie, gdyż ową prace wykonał dla Ciebie nasz grafik, który lekko mówiąc trochę się zagalopował w swoim wykonaniu. Zapewne gdyby Lost wiedział, że praca pochodzi z naszego forum to ostrzeżenia byś nie otrzymał. Na przyszłość jednak polecam uważać i nie ryzykować jednak z tego typu grafikami.

Ostrzeżenie zdejmuję. Z grafikiem zostanie przeprowadzona rozmowa.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.