Jump to content
Lulinka

Brak reakcji admina.

Recommended Posts

Twój nick: Lulinka

Nick oskarżonego: nishimiya tfu

SID oskarżonego: STEAM_0:0:159431379

Godzina i data zdarzenia: dzisiaj, godz. 21.10

Opis sytuacji: Kilka osób zgłosiło grę Matta, a adminka nie pofatygowała się na spect, ponieważ dobrze jej szło, więc szkoda stat, gra ważniejsza. W efekcie podejrzany uciekł, a adminka zadowolona grała dalej. W końcu nic nie trzeba robić, nie?

Żądania: może jakiś ogar pani admin?

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

Apropos:

15. Administrator w przypadku zauważenia podejrzanej gry jednego z graczy ma obowiązek wejść na pozycję obserwatora i uważnie sprawdzić gracza. Do osądzenia przy używaniu wspomagaczy warto wspomóc się profilem gracza - ilość godzin, zdobytych medali pozwoli ocenić staż gracza. Zdecydowana większość cziterów ma nowe konta. W razie wątpliwości, zalecane jest wstrzymać się z banem i poprosić o ocenę kogoś z większym doświadczeniem w tego typu sprawach.

A i byłem przy tej sytuacji żeby nie było :P

Dorzuce jeszcze że pani admin proszona o ogarnięcie pingu, nieudolnie chroni się regulaminem. Chyba nie do końca go zna.

11. Gracz jest zobowiązany do posiadania stabilnego pingu, umożliwiającego komfortową grę pozostałym. Maksymalny dozwolony ping to 120. (upomnienie, kick, ban do 10 minut).

Od jakiegos czasu adminka ma tak straszne klatki że często nie da się jej trafić.

SS z czatu na prośbe żeby ogarneła ping.

http://prntscr.com/ht2r1w

Edited by nougat
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Fakt, Lula i Nougat mają rację. Nie nastawiam się przeciwko Agacie, ale STABILNY ping to podstawa grywalności i tak jak Tobie, Aga, może to nie przeszkadzać, to Twoim przeciwnikom już może. Ostatnio miałem tę wątpliwą przyjemność Cię kickować, ponieważ nie reagowałaś na prośby lub nawet zaczepki graczu, tylko uparcie grałaś z pokazem slajdów.

Co do cheatera - może nie chciała sama tego rozstrzygać, być może dała komuś znać na steam. Nie wiem, ja nic nie mam. Może Davis lub Albert coś dostali.

Fakt, Lula i Nougat mają rację. Nie nastawiam się przeciwko Agacie, ale STABILNY ping to podstawa grywalności i tak jak Tobie, Aga, może to nie przeszkadzać, to Twoim przeciwnikom już może. Ostatnio miałem tę wątpliwą przyjemność Cię kickować, ponieważ nie reagowałaś na prośby lub nawet zaczepki graczu, tylko uparcie grałaś z pokazem slajdów.

Co do cheatera - może nie chciała sama tego rozstrzygać, być może dała komuś znać na steam. Nie wiem, ja nic nie mam. Może Davis lub Albert coś dostali.

Czyli rozumiem, że będziemy pozwalać cziterom na granie na serwerze, ponieważ STARSZY ADMIN jest NIEKOMPETENTY? Super. Po prostu brawo. Admin nie sprawdzając gracza nie jest w stanie nic sprawdzić, więc no cóż. Nikt inny nie wszedł, tak btw.

Niestety, ale nie do mnie powinnaś to kierować. Nie będę wchodził w kompetencje opiekunowi, którym jest Albert. Ja tylko napisałem to, co myślałem.

Aż przerwę robienie liquidu żeby odpisać.

Ogólnie to mogła zgłosić do kogoś mnie tam nie interesuje do kogo. Ale sama powinna wejść na spect i sprawdzić danego gracza jeżeli było dużo skarg. Nawet jak delikwent nie miał nic a dostał bana to powinien sie cieszyć że dobry jest i go doceniają. Admin ma prawo zbanować jak nawet ma podejrzenie czitowania.

No ale jeżeli ma się dobre staty to może to usprawiedliwia z obowiązku adminowania, nie wiem dziwne czasy nadchodzą.

Edit:

Szymek i ogólnie ja do Ciebie żalu nie mam o nic. Ani Lula myślę że też nie. Ogólnie poruszyliśmy sprawę która jest ignorowana albo traktowana że tak to ujmę ulgowo ^^

Ja rozumiem że kwestia kto ma być adminem nie są sprawą juniora. Więc nie bierz tego tak personalnie że na Ciebie wjeżdżamy :P

Edited by nougat

Lulinka czy Nougat macie mnie w kontaktach na steam to moglibyście z chęcią napisać to byłem wczoraj do 24.
A z chęcią bym sprawdził obejrzał typa (Pana wspomagacza) i dał mu co nie co niespodziankę.
A co do Agi może i dziewczyna jest trochę zakręcona zamyślona swoimi sprawami prywatnymi, to i też nikt nie może

Na kogoś tak nagle narzucić,. Szymek i też dobrze napisał popieram wypowiedź jego. Więc jeżeli no wiecie heh

Jak Jeden Admin nie reaguje napiszcie do tego drugiego. - Pozdrawiam.

Lulinka czy Nougat macie mnie w kontaktach na steam to moglibyście z chęcią napisać to byłem wczoraj do 24.

A z chęcią bym sprawdził obejrzał typa (Pana wspomagacza) i dał mu co nie co niespodziankę.

A co do Agi może i dziewczyna jest trochę zakręcona zamyślona swoimi sprawami prywatnymi, to i też nikt nie może

Na kogoś tak nagle narzucić,. Szymek i też dobrze napisał popieram wypowiedź jego. Więc jeżeli no wiecie heh

1. Po co wołac innego admina skoro 1 juz jest na serwerze?

2. Admin nie ma prawa nie zareagowac.

3. To, że jest zamyślona swoimi sprawami prywatnymi, nie zwalnia jej z obowiązku sprawdzenia gracza.

Tyle ode mnie

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

Debas to jest że tak nieładnie kolokwialnie ujmę argument z d*py. Skoro jej się nie chcę albo ma jakieś problemy przez które nie chce jej się wypełniać podstawowych obowiązków admina, to niech zrezygnuje. Bo taki argument to Ci 5 latek może podać że sobie z życiem nie radzi, nadal brzmi zadziwiająco nieprawdaż?

Ja mam swoje podejrzenia co do tej sytuacji i Twojej wypowiedzi. Co pokazuje mi jeszcze bradziej że takie stanowisko to dla niej za dużo.

Edit:

Poza tym kto nie ma problemów? I co teraz każdy powinien olewać swoje obowiązki bo ma problemy? Taka sieć to nie jest coś za co zarabiasz na życie. Jest to dla Ciebie dodatkowy problem w życiu? To zostaw to bo po co sobie dokładać. A jak ktoś jest po prostu dla rangi to żałosne.

Edited by nougat
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Przepraszam za dosadność, ale robisz kurwę z logiki. Skoro jest admin na serwerze, to po co mam wołać kolejnego?? Jeśli ktoś sobie nie radzi, to nie mój problem. Nie mam zamiaru latać i szukać adminów, skoro ktoś już jest i powinien swoje obowiązki wypełniać. Przypominam, że jest hierarchia na soplicy, młodszy admin->admin->starszy admin. Nishimiya ma starszego, więc coś tu chyba nie halo, skoro NIE POTRAFI ocenić gracza. Starszy admin powinien sobą coś reprezentować, jakieś umiejętności.

1. Po co wołac innego admina skoro 1 juz jest na serwerze?

2. Admin nie ma prawa nie zareagowac.

3. To, że jest zamyślona swoimi sprawami prywatnymi, nie zwalnia jej z obowiązku sprawdzenia gracza.

Tyle ode mnie

Zgadzam się w 100%.

Konsekwencjami zapewne będzie "porozmawiam z adminem o jego zachowaniu". xD

Edited by Lulinka
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Ostatnio miałem tę wątpliwą przyjemność Cię kickować, ponieważ nie reagowałaś na prośby lub nawet zaczepki graczu, tylko uparcie grałaś z pokazem slajdów.

Poza tym jak tu jeszcze widać, brak respektu i szacunku nawet do tego co mówi [email protected] Bo przecież nikt jej nie zabroni nieprawdaż? Im więcej tego tu jest to coraz bardziej tylko ręce opadają...

Dobra, bo zaszliśmy chyba za daleko. Tematem nie jest respekt do admina wyższego rangą, czy kogokolwiek problemy osobiste.

Respekt i szacunek powinien się przejawiać w stosunku do każdego i z wzajemnością - tak się tworzy społeczność. Na wytykaniu sobie błędów niczego nie zbudujemy, jednak musimy mieć nadzieję, że Agata wyciągnie z tego wnioski, a decyzja Alberta, jaka by nie była, będzie trafna.

Każdy ma problemy osobiste, każdy ma obowiązki i jeśli chcemy pełnić jakąkolwiek funkcję w życiu, to niestety, za sprawą naszej dojrzałości, musimy umieć to wszystko pogodzić. Jednakże, tak jak zawsze wspominam, każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo popełnić błąd. A następnie wyciągnąć wnioski.

Oczywiście to, co wszyscy napisaliście, jest trafne, jednak nie w naszej gestii leży ocenianie pracy admina. Od tego są jego przełożeni.

Mam nadzieję, Debas, że Lulinka i Nougat wyczerpująco wyjaśnili Ci pracę admina. Nie jest on od wołania pozostałych, a od wyjaśniania problemów związanych z serwerem. ;)

Szymek Proszę nie mów mi co i jak mam robić. Jestem odpowiedzialny na swoje stanowisko i umiem też o to zadbać.
A w rzeczy samej napisałem to z grubsza tylko tyle by wiedziec mniej więcej co jak wygląda.
Argumentem jest tylko tyle, że no czasem nawet jeśli ktoś jest bardzo zakręcony tak jak Agata to nie widzi połowy argumentów i uwag napisanych przez gracza na [email protected]
A nie którzy Admini też popełniają błędy. Oczywiście to jest nawet jak najbardziej zrozumiałe skoro Admin jest na serwerze ma prawo zajrzeć na daną osobę i zobaczyć

Jak dana osoba gra i co przejrzeć jej historie (steam,sb,itp). Więc skoro taka uwaga poszła już na Panią Admin i gracze przemykali oko na kilka razy i w końcu ta miarka przebiła
No to jest właśnie też napisanie do innego Admina w rzeczy samej no słuchaj " Aga nie może, bo jest zakręcona " - " Debas słuchaj weź sprawdź go" Ogółem to wszystko takie

Coś będzie i może troszkę śmieszne no ale czasem przydatniejsze. Zresztą przyznaje też plusa Lulince w sumie i Szymkowie. No cóż co prawda czasem to prawda.
Ale my ludzi prości uczymy się na błędach. No chyba że kiedyś tam zastąpia nas SPEC_BOT zastepujący adminów na stałe. Heh no jak dla mnie to teraz już robi sie śmiesznie

I powoli będziemy dążyć do spamu. Więc za decydujcie ;p..

Najwyższy czas chyba wstrzymać się z dyskusją do momentu wypowiedzenia się samej 'oskarżonej' bo bez tego to nie mamy pełnego obrazu sytuacji

Edited by Xeros

Debasjan, czytaj swoje posty przed wysłaniem, Twój miałam problem zrozumieć, składnia i gramatyka po prostu leżą.

Debas, skoro, jak twierdzisz, Agata jest tak bardzo zakręcona, że nie zwraca uwagi na [email protected], ani na to, co dzieje się na serwerze to przykro mi, ale nie nadaje się na posadę admina.

Admin, który jest na serwerze i dostaje zgłoszenie na temat drugiego gracza NIE MA PRAWA, MA OBOWIAZEK sprawdzenia takiego gracza. Jest to zasadnicza różnica. Do tego jednak wymagajmy trochę więcej od starszego admina, na tę posadę też sobie trzeba zapracować. Chyba że Agata po prostu dostała za jakieś zasługi.

Kilka razy już miałam sytuacje, że Agata "uciekała" z serwera po zgłoszeniu kogoś na wspomagaczach, ale to może kwestia zwyczajnego skończenia gry, aczkolwiek taka zbieżność czasowa jest zaskakująca. Również to, o czym Nougat i Szymek wspomnieli, czyli klatkowanie i problemy z trafieniem Agaty, było i jest denerwujące. Każdy ma swój limit cierpliwości, mój się wyczerpał, bo ileż można. Jak admin może pozwolić, będąc na serwerze oczywiście, grać odpałowi na tymże serwerze? Kpina.

Tak w ogóle nie bardzo rozumiem, dlaczego sama adminka się jeszcze nie wypowiedziała, ale może zwyczajnie brak czasu.

Z góry pragnę napisać, że cały dzień byłam poza komputerem z przyczyn czysto prywatnych.

Swoją wypowiedź zacznę argumentować kolejno odpowiadając na wypowiedzi pod tym tematem.

Zacznijmy od tego, że od dłuższego czasu macie do mnie przysłowiowe "sapy", tuż za czasów, kiedy posiadałam Opiekuna na DR+ExpMod w strefie 1.6.Zrezygnowaliście z wszystkich rang w krótkim czasie po rozstrzygnięciu skargi na mnie. Zrezygnowaliście, bo mieliście "dość tego cyrku". Poprzednio Lulinka rezygnowałaś bo "Lost leci na hajs" Teraz sami wpłaciliście na sieć, cóż za obłuda. :haha::haha: O twoim "sprawiedliwym" wybraniu nougata na opiekuna już lepiej nie wspominać, duża część graczy wówczas miała ubaw z tego, że opiekuna dostała osoba posiadając kilka dni aktywności na serwerze. Gdzie tutaj w tym widzisz wzór opiekuna i jednoczesnie admina? :D

Dorzuce jeszcze że pani admin proszona o ogarnięcie pingu, nieudolnie chroni się regulaminem. Chyba nie do końca go zna. 11. Gracz jest zobowiązany do posiadania stabilnego pingu, umożliwiającego komfortową grę pozostałym. Maksymalny dozwolony ping to 120. (upomnienie, kick, ban do 10 minut). Od jakiegos czasu adminka ma tak straszne klatki że często nie da się jej trafić.

Jeżeli mam duży ping to zawsze w szybkim czasie staram się go ogarnąć, jeżeli jest inaczej to po prostu wychodzę ze serwera. Sytuacja w której się wypowiedziałam, przedstawiona na screenshocie nie jest adekwatna do punktu z regulaminu (może tylko to, że pomyliłam się odrobinę o ilość maksymalnie akcept. pingu, sry my fault). Pingu dużego wówczas nie miałam, mam słaby sprzęt przez który może mnie klatkować przy duzej ilości graczy grających na serwerze, ich granatów etc. Co mam z tym zrobić bo nie za bardzo rozumiem? Z chwili na chwile sprzętu nie zmienię, musicie mieć ból tyłka o to jeszcze tylko do kwietnia. P.S. problemy z pingiem mam od kilku dni

Nishimiya ma starszego, więc coś tu chyba nie halo, skoro NIE POTRAFI ocenić gracza. Starszy admin powinien sobą coś reprezentować, jakieś umiejętności.

Zamiast wjeżdżać na moje kompetencję powinnaś najpierw poczekać na moją wypowiedź, do tego czasu byłam praktycznie nieomylna w sprawdzaniu graczy pod względem wspomagaczy.

Kilka razy już miałam sytuacje, że Agata "uciekała" z serwera po zgłoszeniu kogoś na wspomagaczach, ale to może kwestia zwyczajnego skończenia gry, aczkolwiek taka zbieżność czasowa jest zaskakująca

Nigdy tak nie robiłam, może mnie z kimś pomyliłaś. ;) Zawsze próbowałam to jakoś rozstrzygnąć. Masz jakiś dowód na to? Bo ja po dłuższym przemyśleniu nadal nie przypomniałam sobie żadnej sytuacji, która opisujesz. Bez dowodów mogę jednocześnie pisać sobie, że jestem prezydentem, czy cholera wie co.

Cała sytuacja polegała na tym, że byłam u Grubishy i graliśmy razem. Po pewnym czasie poszłam zrobić nam kolacje, rzecz ludzka. On cały czas grał na moim koncie i nie ogarnął co się konkretnie dzieje. Z początku mówiłam mu jak ma postąpić, ale nie ogarnął, a później było zbyt późno bo Pan podejrzany wyszedł. Zadecydowałam, że jeżeli Pan podejrzany nie wchodzi więcej na serwer, to później napiszę mu o nim do Alberta. Nie napisałam, ponieważ zauważyłam już skargę od ciebie.

Od razu wyprzedzając twoją wypowiedź, sama grałaś na koncie nougata, czy bodajże on na twoim, więc nie masz co mi zarzucać, że dopuściłam, że on grał na moim koncie bez mojego nadzoru.

Każdy kto chociaż trochę mnie zna, wie, że nie boję się odpowiedzialności. Zluzujcie trochę bo wasze zachowanie, według mnie, jest lekko żałosne. Jeżeli macie do mnie jakiś problem, bardziej prywatny niż serwerowy, to zapraszam na ts, pogadamy i wyjaśnimy wszystko.

Sytuacja lekko zakręcona, ale co mam więcej powiedzieć. Każdy popełnia błędy i jestem świadoma swojego czynu. Zawaliłam i to dość mocno.

Z góry przepraszam i proszę o rozgrzeszenie. ;)

Witam! Potwierdzam wersję Agaty. Była u mnie i u mnie graliśmy na jej koncie. Pozdrawiam :P

Z góry pragnę napisać, że cały dzień byłam poza komputerem z przyczyn czysto prywatnych. Swoją wypowiedź zacznę argumentować kolejno odpowiadając na wypowiedzi pod tym tematem. Zacznijmy od tego, że od dłuższego czasu macie do mnie przysłowiowe "sapy", tuż za czasów, kiedy posiadałam Opiekuna na DR+ExpMod w strefie 1.6.Zrezygnowaliście z wszystkich rang w krótkim czasie po rozstrzygnięciu skargi na mnie. Zrezygnowaliście, bo mieliście "dość tego cyrku". Poprzednio Lulinka rezygnowałaś bo "Lost leci na hajs" Teraz sami wpłaciliście na sieć, cóż za obłuda. O twoim "sprawiedliwym" wybraniu nougata na opiekuna już lepiej nie wspominać, duża część graczy wówczas miała ubaw z tego, że opiekuna dostała osoba posiadając kilka dni aktywności na serwerze. Gdzie tutaj w tym widzisz wzór opiekuna i jednoczesnie admina?

Moja osoba nie jest tematem tej skargi, lecz Twoja. Proszę nie robić sobie persoanalnych wycieczek w moją stronę. Powody rezygnacji nie są Twoją sprawą i nie powinny być. To, jakie decyzje podejmowałam, i podejmuję, nie jest Twoim zakresem, więc się zwyczajnie odczep. A wracając do przeszłości, to nie ja wrzuciłam serwer Soplicy na inną sieć, to nie za mną Dzierzba stawiał się, żeby nie było bana na sieć i wreszcie to nie ja oszukiwałam na temat wieku, bo gówniara przecież nie dostanie rangi. Dopiero po czasie się przyznałaś.

Zamiast wjeżdżać na moje kompetencję powinnaś najpierw poczekać na moją wypowiedź, do tego czasu byłam praktycznie nieomylna w sprawdzaniu graczy pod względem wspomagaczy.

Co do tego, to w sumie Debasjan podważał Twoje kompetencje, nie ja.

Cała sytuacja polegała na tym, że byłam u Grubishy i graliśmy razem. Po pewnym czasie poszłam zrobić nam kolacje, rzecz ludzka. On cały czas grał na moim koncie i nie ogarnął co się konkretnie dzieje. Z początku mówiłam mu jak ma postąpić, ale nie ogarnął, a później było zbyt późno bo Pan podejrzany wyszedł. Zadecydowałam, że jeżeli Pan podejrzany nie wchodzi więcej na serwer, to później napiszę mu o nim do Alberta. Nie napisałam, ponieważ zauważyłam już skargę od ciebie. Od razu wyprzedzając twoją wypowiedź, sama grałaś na koncie nougata, czy bodajże on na twoim, więc nie masz co mi zarzucać, że dopuściłam, że on grał na moim koncie bez mojego nadzoru.

Czyli rozumiem, że osoba spoza serwera, mam na myśli bez rangi, grała na Twoim koncie z uprawnieniami adminowskimi? No bez jaj xD Toż to w ogóle niedopuszczalne.

Każde z nas, mam na myśli mnie i Nougata, ma swoje konta i nie ma sytuacji, że się nimi wymieniamy, bo i po co? Poza tym nawet jeśli, to Tobie nic do tego, bo jesteśmy ZWYKŁYMI GRACZAMI na oDD2.

Jak dla mnie pozwolenie komuś innemu na granie na serwerze z uprawnieniami admia jest zdecydowanie grubą przesadą.

Btw, Grubisha świeże konto, czy wyższa może sprawdzić czy to czasem nie jest multikonto?

Skoro gralas u niego to co graliscie na twoim sprzęcie tak ? Bo takie same lagi mieliście w tym czasie też. Trochę lipna wersja. Poza tym pokazujesz jaką gowniara jesteś po tym co napisałaś. Ani słowa o twojej przeszłości nie napisaliśmy A jest bogata na twoją niekorzyść. Więc dodatkowo pokazujesz swój poziom który jest tak nisko że niżej się chyba upaść nie da.

Edited by nougat
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Myślę że każdy ma swoje grzeszki :D Akurat Agata mi wytłumaczyła zaistniałą sytuację i uważam , że wyjaśnienia są odpowiednie i wystarczające. Nie od dzisiaj ma admina, ja też czasami mam chwile gdzie mnie nie ma lub jestem afk i nie wszystko potem wiem co się działo. Nwm niektóre kwestie można sobie wytłumaczyć an osobności. Wiem nie każdy musi się lubić od razu. Ja Ciebie aga "rozgrzeszam" hahaha :D Wiem że Lula nie darzycie siebie zbytnią miłością ale serio nie wymagajcie abym kogoś degradował bo ktoś ma takie widzimisię. :D

Każdy jest człowiekiem i są różne sytuacje, w wirtualu nikt nie wie co się dzieje po 2 stronie, trzeba troszkę zrozumienia i jakiejś empatii. A co do "lagów" troszkę sie uśmiałem ,że Agata miałą 100 pingu i burza do niej... i jeszcze przytaczanie regulaminu... gdzie dozwolone jest 120 :D 100=120 tak już praktycznie podchodząc do rzeczy.

Ja też czasami mam lagi bo na wifi często jestem i nie zawsze jest tak że sam korzystam z sieci. Wiem że podobną sytuacje ma też Agata. Ja do pracy tego Admina przyczepić sie nie mogę zawsze kiedy jest jakiś problem czy sprawa pisze i staram się to rozwiązać. A to że czasami jakies lagi czy jakieś zachowania są to ludzka rzecz. Nikt z nas świętoszkiem nie jest. Nigdy nie widziałem akcji kiedy ten admin "uciekał" jak to mówicie. To prawda jest obowiązek sprawdzenia gracza jak jest zgłoszenie etc. Ale sam wiem z własnego doświadczenia że łatwo to ominąć i potem powstają takie nieporozumienia. A kwestie prywatne to kwestie prywatne niech zostaną pomiędzy stronami zainteresowanymi . I nie widzę potrzeby byś sie wypowiadał JGrubisha . Sam wiesz ze miłoscią do ciebie nie pałam ale to juz inna kwestia mam ku temu powody dałeś mi dowód kilka razy hah.

BTW.

@Lulinka Grubisha to nie multi konto :DNiestety znam człowieka :D Możesz być tego pewna...

Agata wie i jest świadoma że nie powinno takiej sytuacji być ale się wydarzyła... Gdyby nie konto z uprawnieniami admina nawet by nie było tematu :D Wiem że następnej takiej sytuacji już nie będzie.

Edited by o0oAlberto0o

Lulinka nie napinaj się tak. Graliśmy na moim sprzęcie i zapraszam, żeby sobie go oblukać :P

Moja osoba nie jest tematem tej skargi, lecz Twoja. Proszę nie robić sobie persoanalnych wycieczek w moją stronę. Powody rezygnacji nie są Twoją sprawą i nie powinny być. To, jakie decyzje podejmowałam, i podejmuję, nie jest Twoim zakresem, więc się zwyczajnie odczep. A wracając do przeszłości, to nie ja wrzuciłam serwer Soplicy na inną sieć, to nie za mną Dzierzba stawiał się, żeby nie było bana na sieć i wreszcie to nie ja oszukiwałam na temat wieku, bo gówniara przecież nie dostanie rangi. Dopiero po czasie się przyznałaś.

Wszystko to podałam z tego powodu, żeby ukazać, że nikt nie jest idealny i pokazałam, że sama jako opiekun-admin nie zachowywałaś się idealnie. Wszystkie skargi zostały wyjaśnione. Btw kłamstwo w podaniu nie było dla rangi, tylko żeby być akceptowanym. Mając 20 pare lat zachowujesz się gorzej niż nie jedna nastolatka. Nie wszystko się kręci wokół ciebie.

Czyli rozumiem, że osoba spoza serwera, mam na myśli bez rangi, grała na Twoim koncie z uprawnieniami adminowskimi? No bez jaj xD Toż to w ogóle niedopuszczalne. Każde z nas, mam na myśli mnie i Nougata, ma swoje konta i nie ma sytuacji, że się nimi wymieniamy, bo i po co? Poza tym nawet jeśli, to Tobie nic do tego, bo jesteśmy ZWYKŁYMI GRACZAMI na oDD2.

Nie zostawiłam go samego przez długi okres czasu. Btw była pewna sytuacja w której siedziałaś na koncie nougata i nawet rozmawiałaś na mikrofonie.

Skoro gralas u niego to co graliscie na twoim sprzęcie tak ? Bo takie same lagi mieliście w tym czasie też. Trochę lipna wersja. Poza tym pokazujesz jaką gowniara jesteś po tym co napisałaś.

Jeżeli jest taka potrzeba to ktoś z wyższej może sprawdzić w GM adresy ip.

Nie zostawiłam go samego przez długi okres czasu. Btw była pewna sytuacja w której siedziałaś na koncie nougata i nawet rozmawiałaś na mikrofonie.

Nie, nie siedziałam na jego koncie, siedziałam OBOK niego, grając na swoim, a to znacząca różnica.

Poza tym przypominam, że to Twoja osoba jest tematem tej skargi, nie moja.

Edited by Lulinka

eh, a ta sprawa mogłaby się skończyć bardzo szybko i bezproblemowo. Wystarczyło napisać "Sorry, nie ogarnęłam, z pokorą przyjmuję skargę, więcej grzechów nie pamiętam lecz za wszystkie żałuję, obiecuję poprawę i stawiam wino mszalne na zgodę".

A tak robi się gównoburza. Swoją drogą, abstrahując od tej konkretnej sytuacji, samo w sobie udostępnianie (w obojętne jaki sposóB) konta, na którym jest admin osobie do tego nieprzeznaczonej powinno zasługiwać na reprymendę. Po pierwsze dlatego, że nie jest to osoba przeznaczona (obojętne zaufana czy nie, nie ma znaczenia, chodzi o zasadę), a po drugie każdy może się w ten sposób tłumaczyć. Uznawanie takich tłumaczeń może stanowić precedens i prowadzić do patologii. Także jednak próbujmy tego nie robić, tak na przyszłość.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...