Jump to content
Sign in to follow this  
Eren

HLTV

Recommended Posts

Demka sciagniete z HLTV niestety laguje i przeszkadza to w ocenianiu demek. Nie da sie ocenic zachowanie celownika na zwolnionym tempie 1/2 albo 1/4. Prosilbym o reset albo wgrac od nowa.

Pozdrawiam

Pobrałem przed chwilą demko z ostatniej mapy i powiem tyle, może troszkę jest zlagowane ale to w końcu HLTV i zawsze będzie miało lekkie opóźnienie co do movmentu gracza bo nie odzwierciedla to w 100% zachowania gracza itd. Inaczej jest z nagrywanym naszym Povem za pomocą record.

Pobrałem przed chwilą demko z ostatniej mapy i powiem tyle, może troszkę jest zlagowane ale to w końcu HLTV i zawsze będzie miało lekkie opóźnienie co do movmentu gracza bo nie odzwierciedla to w 100% zachowania gracza itd. Inaczej jest z nagrywanym naszym Povem za pomocą record.

Opoznienia z HLTV sa w chwili obecnej o wiele wieksze niz normalnie. Jak demko nie bedzie mi az tak lagowalo to ja spokojnie ogarne. Niestety, za duzo laguje i nic nie widac.

EDIT: Nawet smoke czasem sie nie pokazuje na demkach HLTV...

Edited by Eren

Popieram Erena z innych serwerów demka HLTV się takj nie zacinają o ile w ogóle mają lagi, bynajmniej u mnie, a z soplicy tak i to często. Przez co ocena demka jest utrudniona.

W chwili obecnej demka z HLTV z mapki nie da się obejrzeć bo są za duże ścinki aby coś z tego wywnioskować.

Czy sa podjete jakies kroki w celu naprawienia HLTV?

Zostanie zmieniony troszkę jego config. Zobaczymy jaki odniesie to rezultat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.