Skocz do zawartości
Porshe911

Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem nie pisac, ale coz.

Twój nick: Porshe91'1

Godzina i data zdarzenia: 24:00 >

Mapa: pare map w tym czasie

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Nie mam pojecia co to za admin byl, nic sie nie odzywal tylko mutowal z predkoscia swiatla

Jego IP/Steam ID: Nie zman

Opis sytuacji: Notoryczne lamanie regulaminu, muty i gagi bez podstawne nie tylko dla mnie, ale dla masy ludzi w tym czasie.

Dowody: Demo z map

Świadkowie:

Edytowane przez Porshe911

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Ci dałem muta, chociaż z całą resztą leciał głównie sneaky, bo ja nie jestem w stanie ogarniać przez moje zdrowie.

A muta dostałeś za swój brak kultury i obrazę, a skoro nie potrafisz przyjść i z kulturą zagrać na arence, to zostań w swoim chlewie i z niego nie wychodź do ludzi.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem w tym, ze mi nie o to chodzi ;]

http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/944004

Slowo "baran" bylo w pelni uzasadnione skoro notorycznie lamaliscie regulamin(odnosnie kampienia), a odpowiedzia admina bylo:

...I...

Co mowi nam o tym regulamin?

2. Administrator ma obowiązek w sposób szczególny przestrzegać regulaminu serwera.
5. Administrator ma obowiązek stosować się do wykazu kar. Wykaz kar ma za zadanie pokazać od czego powinno zacząć się wymierzanie kary i jaka kara powinna być maksymalna. Kary powinny być adekwatne do przewinienia i jego celowości - lżej traktujemy osoby popełniające po raz pierwszy przewinienie, ostrzej osoby popełniające wykroczenie po raz któryś z kolei. Upomnienie może być słowne bądź pisemne na admin czacie. Jeżeli uprawnienia Administratora nie pozwalają mu na wymierzenie adekwatnej kary, powinien on przekazać sprawę komuś z większymi uprawnieniami, a gdy sytuacja wymaga natychmiastowej reakcji (np. cziter) uniemożliwić mu grę poprzez dostępne funkcje (np. slay, kick).
1. Zakaz obrażania innych graczy (upomnienie, blokada na czat / mikrofon do tygodnia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem w tym, ze mi nie o to chodzi ;]

http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/944004

Slowo "baran" bylo w pelni uzasadnione skoro notorycznie lamaliscie regulamin(odnosnie kampienia), a odpowiedzia admina bylo:

...I...

Co mowi nam o tym regulamin?

2. Administrator ma obowiązek w sposób szczególny przestrzegać regulaminu serwera.
5. Administrator ma obowiązek stosować się do wykazu kar. Wykaz kar ma za zadanie pokazać od czego powinno zacząć się wymierzanie kary i jaka kara powinna być maksymalna. Kary powinny być adekwatne do przewinienia i jego celowości - lżej traktujemy osoby popełniające po raz pierwszy przewinienie, ostrzej osoby popełniające wykroczenie po raz któryś z kolei. Upomnienie może być słowne bądź pisemne na admin czacie. Jeżeli uprawnienia Administratora nie pozwalają mu na wymierzenie adekwatnej kary, powinien on przekazać sprawę komuś z większymi uprawnieniami, a gdy sytuacja wymaga natychmiastowej reakcji (np. cziter) uniemożliwić mu grę poprzez dostępne funkcje (np. slay, kick).
1. Zakaz obrażania innych graczy (upomnienie, blokada na czat / mikrofon do tygodnia).

Skoro juz wiesz co nam mowi regulamin to zaczniesz go przestrzegac jak okres kary sie konczy?

Dodam jeszcze Twoje zmiany nicku za ktore bede wnioskowac o bana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiem... Wulgarny nick, po dwoch nieslusznych karach, kick bez ostrzezenia. Czytales imbecylu wogole regulamin, bo watpie w to...

2. Zakaz posiadania nicków wulgarnych, rasistowskich, obrażających czyjeś uczucia. (upomnienie, kick, ban do jednego dnia)

Edit. Warn +1 za brak kultury ~ PatolEcho

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakiś ziomek dostał muta za kulture i zaczęła robić się patologia na serwerze. Zaprezentowałeś poziom jaki zaprezentowałeś zmieniając nick obrażając Admina XD. Nie pisz proszę, że niesłusznych banach czy kickach, bo umiem czytać i na sayu było dużo pisane, żeby się ogarnąć. Sam się dziwiłem, że Sneaky tyle wytrzymał z Wami.. kara za krótka jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bana nie dostał, dostał odemnie mute na tydzień, wystarczy.

A za te nicki, to banik na 2 dni dla odpoczynku będzie jak ulał.

Chyba zamek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Banda prowokatorów na serwerze, wszystkie kary oczywiście słuszne... osoby, które zmieniły nick na "Jeb*** admina i popier*** admina" otrzymają bany na tydzień.
Wg. mnie wszystkie kary powinny zostać nałożone dużo wcześniej, wtedy nie było by tej głupiej gadki i prowokowania innych do ataku w stronę admina.
Wyjaśnię główny wątek rozmowy: regulamin jest napisany na 24h/dobe, więc teksty typu "jest po 22:00" możemy odłożyć do szuflady i zakleić taśmą z biedronki.
Skarga oczywiście niesłuszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u