Skocz do zawartości
C plus

Prośba o UB - ShifT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: ShifT

Data bana*: 12-12-17

Mapa*: Cache

Nick admina*: Maciek 30.12.2017

Powód bana*: Wallhack

Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: LINK DO DEMKA

Opis sytuacji*: Nie wiem za bardzo o co chodzi, trochę dziwne, że z takimi statystykami dostaję bana, no ale cóż...

Nasuwa mi się jeszcze pytanie, dlaczego z takim powodem dostałem bana na tydzień? LINK DO BANA

Edytowane przez C plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. :spiteful: Chłopie celujesz, strzelasz przez smołę i namierzasz gościa pół rundy, żeby jak zasave'uje go zabić (tj. przeskanować z żółtego w drzwi ze strony maine'a). A i proszę o przedłużenie na zawsze. :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli admin banujący jest "na nie", to ja poproszę o rozpisanie demka, jestem na tej sieci od 2014 roku, 81 w rankingu na tym serwerze.

Prawie 5k godzin w csie, Supreme, Lem, niecałe 1000 rozegranych mmów (posiadam dwa konta) - mam prawo strzelać przez smoki i namierzać gościa pół rundy. (Choć nie wiem czy mnie z kimś nie pomyliłeś, bo nie przypominam sobie takiej akcji.)

Nie wiem kto Cię przyjął na admina (bez urazy dla osoby przyjmującej), ale jeśli banujesz za takie coś, to wybacz, ale owa ranga nie powinna być dla Ciebie.

PS. Mój stary nick - "Microsoft Word".

PS2. Bot Valdi, ANT czy nawet KikennS powinni mnie kojarzyć, bo przegrałem z nimi kawał czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. Chłopie celujesz, strzelasz przez smołę i namierzasz gościa pół rundy, żeby jak zasave'uje go zabić (tj. przeskanować z żółtego w drzwi ze strony maine'a). A i proszę o przedłużenie na zawsze.

Admin ma obowiązek rozpisać demko i wyszczególnić poszczególne podejrzane wg. Niego akcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasuwa mi się jeszcze pytanie, dlaczego z takim powodem dostałem bana na tydzień? LINK DO BANA

Ponieważ jego ranga nie posiada dłuższego bana

Na stronie głównej masz nasz serwer i GOTV, znajdź odpowiednie demo z mapą, datą, godziną i zaktualizuj pierwszy post żeby niepotrzebnie spamować

Edytowane przez Cycus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, więc minuta 26 równo strzelasz przez smołę, ale to może jeszcze jako tako być fart. Równie dobrze naczosek mógł się zatrzymać, ale ty wiedziałeś idealnie. 26.02 celoujesz i scanujesz typa z żółtego od strony maina w drzwi, i jeszcze szybki celownik na niego jak się odwrócił. W mojej opinii WH. (akurat Ci się nie udało krycie) Stąd ban i proszę o przedłużenie jeśli opiekun się ze mną zgadzał na zawsze. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie obejrzałem to demko i szczerze powiem, że dawno tak nie lamiłem...

Doskonale słychać jak dostaję info gdzie są przeciwnicy, widać również na demku, że wszystkie kile jakie jakie zrobiłem były normalnymi zabójstwami. Nie wiem gdzie Ty widziałeś coś nadzwyczajnego.

Teraz odniosę się do Twojej "rozpiski demka":

• 26' - widziałem gdzie ten gość idzie, strzeliłem full auto, mógł się zatrzymać, ale się nie zatrzymał - tzw. ryzyko gry... -B
  • 26' 02 - nie widziałem tam tego gościa, gdzie miałem patrzeć? Na siatkę, w bs-a? To chyba oczywiste, że z wózka mogę patrzeć maina albo dorsy... (26' 02 - dostaję info, że na drzwiach jest ostatni przeciwnik, co miałem zrobić? Biec na b?) Słychać również doskonale scope'y z AWP przeciwnika. Na radarze widziałem, że jeden z moich idzie mu już na plecy, także nawet nie planowałem w te drzwi wchodzić. -B

Po takich miernych dwóch akcjach dostaje bana? Słaby temat. Zapomniałeś również dodać o rundzie poprzedzającej moje zacne wybryki (24' 43), przez którą, jak sądzę, dostałem bana, bo zabiłem wielmożnego admina, którego nie powinienem był zabijać, bo przecież to nie wypada, żeby admin grał słabiej. Śmieszne, a za razem żenujące.

Dodam tylko tyle, że jeśli już osądzasz mnie o strzelenia przez smoke, a w następnej rundzie robisz to samo - polecam zapoznać się z terminem hipokryzji.

Żadna z tej akcji nie była na plus, proszę o UnBana.

Pozdrawiam,

Piotr

edit:

I nie po tej akcji że mnie zabiłeś wszedłem na specta, tylko jak już musisz wiedzieć jadłem.

Widzę, że nie ogarniasz tematu, więc się nie pogrążaj. To, że jadłeś nie ma nic do rzeczy.

Wszedłem na serwer jak już grałeś, nie gadaj tu o jakimś jedzeniu.

Każdy może się pomylić - racja, tu się z Tobą wyjątkowo zgodzę, pomyliłeś się.

Edytowane przez C plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, nie ty jesteś od wybierania adminów. Każdy może się pomylić, jednak ja po prostu sądzę, że masz WH. I nie po tej akcji że mnie zabiłeś wszedłem na specta, tylko jak już musisz wiedzieć jadłem.

"26' - widziałem gdzie ten gość idzie, strzeliłem full auto, mógł się zatrzymać, ale się nie zatrzymał" - to mówiłem że to nie jest twardy dowód.

"26' 02 - nie widziałem tam tego gościa, gdzie miałem patrzeć? Na siatkę, w bs-a? To chyba oczywiste, że z wózka mogę patrzeć maina albo dorsy... (26' 02 - dostaję info, że na drzwiach jest ostatni przeciwnik, co miałem zrobić? Biec na b?) Słychać również doskonale scope'y z AWP przeciwnika. Na radarze widziałem, że jeden z moich idzie mu już na plecy, także nawet nie planowałem w te drzwi wchodzić." Nie wiem co miałeś zrobić, ale robiłeś scany i miałeś celownik nacelowany na terroryste gdy ten szedł przez drzwi jako pokój.

"przez którą, jak sądzę, dostałem bana, bo zabiłem wielmożnego admina, którego nie powinienem był zabijać, bo przecież to nie wypada, żeby admin grał słabiej. Śmieszne, a za razem żenujące." - Nie wiem co chcesz tym pokazać, ale było to zbędne. Jakbym miał banować każdego kto gra lepiej to nie byłoby praiwe całego serwera. Więc proszę, zastanów się nim coś napiszesz, bo jest to bezczelne w stosunku do mojej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzalem demqo.

Sytuacja z 26' wogole nie powinna byc rozpisana. To nie tylko nie jest twardy dowod, to zaden dowod.

Sytuacja pozniej z 26'02 - idac na maina celownik wpradzie byl na modelu, jednak to o niczym nie swiadczy. Nie wiedzial co sie dzieje na BS A . Szukal goscia z maina. Po cos ten smoke byl.

pozniej najechal celownikiem na goscia biegnacego na drzwi. Mogl go slyszec. Ja go wpardzie nie slyszalem ale wiem ze niektorzy z lepszymi sluchawkami lub z wieksza glosniascia takie cos slysza albo fuks albo rzeczywiscie WH.

Niemniej jednak ta 1 sytuacja to jest stanowczo za malo zeby wyciagnac jakikolwiek wniosek.

Moim zdaniem UB.

P.S. Maciek na przyszlosc nie podejmuj decyzji po 1 sytuacji bo to zaden dowod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co oglądać nawet, jedna podejrzana akcja na całe demko. Przy tylu ilościach godzin to nawet 2-3 nic nie znaczą.

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana.
Zapraszam ponownie do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u