Skocz do zawartości
Lord Whytti

#28 Wywiad z Gamerem - Ying.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wielu z nas pełni najróżniejsze funkcje na forum bądź serwerach.

Jedne z nich są bardziej rozpoznawalne, drugie mniej.

Jedną z niewielu rang, które są "pomijane" na forum jest ranga gamer'a, dlatego dzisiejszy wywiad zostanie przeprowadzony z Yingiem.

Zapraszam do czytania. :)

1. Na sam początek opowiedz nam coś o swojej osobie.

Mam na imię Mateusz i chodzę do 1 klasy technikum o profilu informatycznym. Obecnie mam 15 lat (Już nie długo 16 ;3). W wolnym czasie chodzę na zajęcia z akrobatyki i jest to moim hobby.

2. Jak trafiłeś na naszą sieć?

Jak zaczynałem swoją przygodę z CS:GO grałem na wielu serwerach,aż w końcu świętej pamięci (XD) Yang zaprosił mnie do gry na JB, bardzo szybko dostałem bana, bo kompletnie nie widziałem o co tam chodzi i tak założyłem konto na forum, aby odwołać się od bana.

3. Jakie stanowiska pełniłeś oraz jakie chciałbyś pełnić?

Nie bardzo lubię się chwalić rangami, które miałem, bo nie jest to dla mnie priorytetem, ale odnośnie odpowiedzi na to pytanie; rangi, które miałem to: Uploader, Admin JB, Admin ONLY AWP, Admin DR, Admin 1vs1 FUN, [email protected] 1vs1 FUN, [email protected] 1vs1 FUN, Gamer CS:GO, VIP, Premium.

4. Co sądzisz o obecnym stanie sieci?

Z mojego punktu widzenia jest nienajgorzej, bo widać zmiany, a to oznacza, że coś się dzieje na forum, a to jest jak najbardziej dobre. Widać jako taki przypływ użytkowników, co też jest ok. Więc moim zdaniem jest w porządku.

5. Czy masz w planach rozbudowę działu CS:GO?

Plany są, tylko mi jako pojedyńczej jednostce ciężko jest je zrealizować oraz trudno jest się umówić na obgadanie pewnych spraw z gronem zainteresowanych działem.

6. Czy twoim bratem jest Yang? Jeśli tak, to czy wspominasz czasem z nim te chwile, gdy nie miał on bana?

XD, Nie Yang nie jest moim bratem, ani żadnym członkiem rodziny, jest moim dobrym kolegą, który zaprosił mnie na sieć, a że nie miałem żadnego konkretnego nicku to postanowiłem zrobić Ying, bo pasuje do Yang. Jeśli chodzi o drugą część pytania to pomimo tego, że nie jest on moim bratem to i tak fajne wspominam czas, w którym razem graliśmy na serwerach soplicy.

7. Co twoim zdaniem powinno się zmienić na sieci/forum?

Jak na tą chwile zostało dużo zmienione na forum i natłok zmian mógłby nie wyglądać zbyt dobrze, więc nie,. Na tą chwile nie powinno się nic zmieniać na forum.

8. Jak lubisz spędzać wolny czas?

Mój wolny czas lubię spędzać ze znajomymi na dworze, grając w gry, słuchając muzyki i jak już wcześniej wspominałem chodząc na zajęcia z akrobatyki.

9. Czy poza e-sportem interesujesz się sportem?

Od czasu do czasu lubię obejrzeć jakiś mecz z piłki nożnej, ale jakoś bardziej to nie interesuje mnie raczej sport.

10. Czy kochasz to co robisz aktualnie na sieci?

Może kocham to trochę za dużo powiedziane, ale można powiedzieć, że lubię.

11. Jakbyś odebrał podanie osoby, która chce posiadać rangę gamera, lecz nie spełnia ona ~5 wymagań? Czy patrzyłbyś na nią z "przymrużonym okiem", czy jednak taka osoba nie miała by szansy na posiadanie takiej rangi? (Jest to tylko przykładowa sytuacja)

Musiałbym to skonsultować z @Saygon'em, który ma większe zdanie na temat kogo przyjąć, a kogo nie, jednak patrząc z mojej perspektywy, to każda para rąk do pomocy jest potrzebna, więc myślę, że jeśli taka osoba by spełniała najważniejsze wymogi to jak najbardziej bym chciał, aby została przyjęta.

12. Masz jakieś motto życiowe?

Nie mam jakiegoś konkretnego motto, jednak kieruje się zasadą, aby nie przejmować się zdaniem innych i iść cały czas do przodu. :)

13. Lubiłeś rangę admina Deathrun CS:GO? Chciałbyś do niej wrócić?

Lubić lubiłem i w sumie zostałem z niej zdegradowany bez powodu, ale to dużo dłuższa i śmieszniejsza sytuacja, z której do dzisiaj śmieje się z Sytuacją. Jeśli chodzi o to, czy chciałbym wrócić do rangi to na tą chwile nie, ponieważ nie gram już na tyle dużo w CS:GO co kiedyś i nie byłoby to rozsądne posiadać rangę tylko dla kolorku.

Teraz chciałbym ci zadać kilka "szybkich" pytań, które nie są niesamowicie ważne, a właściwie można je potraktować jako ciekawostki - Gotowy?

Tak.

1. Ile masz lat?

15 (Zaraz 16)

2. Jak masz na imię?

Mateusz

3. Ile masz wzrostu?

170

4. Co lubisz jeść?

Makaron z jajkiem

5. Opiekun czy moderator?

Moderator

6. Pepsi czy Coca-Cola?

Coca-Cola

7. Pizza czy Kebab?

Pizza

8. Jaki masz kolor włosów?

Srebrny

9. Jaki masz kolor oczu?

Piwno-zielony

10. Jak ma na imię twój brat?

Nie mam brata xD

Dzięki, za udzielenie odpowiedzi. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Dzięki wielkie za zaproszenie do wywiadu i mam nadzieje, że osoby, które mnie nie znają coś się o mnie dowiedzą. :)
Chciałbym pozdrowić @Streepy :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny ciekawy wywiad :D

Leci +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym pozdrowić Streepy :3

Wywiad na +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad spoko, ale jak dla mnie powinieneś usunąć pkt 9 przy takim obrocie sprawy, Jing 2 razy wspomina o swoim hobby xD

Leci +

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Momentami masło maślanie, ale ogólnie ciekawie. Fajnie, że ktoś wyciąga z sieci osoby mało rzucające się w oczy. Leci plusik ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, świetny wywiad i fajny pomysł z tymi "szybkimi pytaniami".
Jak najbardziej + :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrobinę pomieszana tematyka (sieć - prywatnie - znowu sieć) :D ogółem fajnie, ze coś się jednak dzieje w dziale, fajne pytanka. Plusik leci :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałeś chociaż te odpowiedzi? Przecież pytasz o coś, co zostało wiele razy powiedziane..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytasz o cos co bylo juz poruszone przez osobe, z ktora prowadziles wywiad. Czytales go wgl?

Sam wywiad na +, ale czytaj z zrozumieniem. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.