Jump to content
VanquisheR

Skarga Skalpel/Szejk

Recommended Posts

Twój nick:VanquisheR

Godzina i data zdarzenia: działo się to od 20.13 (water) do 21.14 (minecraft)

Mapa: Według GOTV 5 map od water do minecraft

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Skalpel i Szejker( nie pamiętam pisowni, wiadomo o kogo chodzi )

Jego IP/Steam ID: STEAM_0:1:198005659 , drugiego nie moge znaleźć, znajde to uzupełnie

Opis sytuacji: Jakichś dwóch typków zaczynało przeklinać i obrażać innych graczy, admini zaczeli upominać - spoko, kiedy jeden z awanturników znowu obraził innego gracza powiedziałem w jego strone tekst "ch*j Ci w dupe" po czym dodałem "miło Ci"? - jest to do usłyszenia na demku, nie miałem złych intencji. Skalpel dał mi mute na 10 minut z powodem "ochłoń" - pomijając fakt, że na serwerze obowiązują czasy i powody banów to mute był bez upomnienia i niesłuszny. Napisałem na [email protected] (nie pamiętam dokładnie) coś w stylu " za co ban, nie mówiłem tego do ciebie ani obraźliwie ale spooko" po czym dostałem odpowiedź Szejkera ( z przekręcaniem mojego nicku - albo prowo albo nie umie czytać :) ) "nie spam na [email protected]" - od kiedy napisanie raptem dwóch zdań jest spamem?! Ogólnie na tej mapie każde przekleństwo nie ważne czy adresowane do kogoś czy po prostu przekleństwo było piętnowane i za drugim karane mutem - znowu czas i powód były samowolne. Potem do gry weszła Ania - wielkie poruszenie, każdy słodzi bla bla bla - Szejker nawiązywał tam rozmowy kompletnie nie na temat - jest hipokrytą bo jeżeli on mówi o czymś przez pół mapy to nie narusza to regulaminu ale jeżeli ja próbuje wyjaśnić sytuacje to od razu spamie i mam przestać płakać. Był wśród rozmówców jeden wulgarny - admin pozwalał mu już na wiecej, upomnienie było po kilku przekleństwach a mute dopiero na końcu, kiedy wychodził - koniec końców dostał mute ale widać faworyzowanie graczy co swoją drogą jest nie fair. Na następnej mapie kiedy mute już minał znowu chciałem to wytłumaczyć - tym razem admin podjął dyskusje ale był zbyt dumny żeby przyznac mi racje i ignorował mnie słowami " skończ już tą rozmowe bo i tak nic nie wskórasz ( bądź coś w ten desen) Na ostatniej z kolei mapy (minecraft) kontynuując już rozmowe o niesłuszności mute'a zachowywałem się nie w porządku prowokując innych - tutaj przyznaje racje - ale brak reakcji admina na obelgę w moją stronę "zj**" od gracza Rumpelsztyc a zmute'owanie mnie po powiedzeniu, że "mam wyjebane" (moje przekleństwo nie podlega karze, to on mnie obraził i to o takie przekleństwa chodzi w regulaminie) z dopowiedzieniem " nooo i teraz mam Cie za co zmuteować" było kolejnym dowodem na to, jak dziecinny i dumny jest ten admin. Nie chodzi tutaj o samego mute'a ale o zachowanie adminów - szczególnie Szejka.

Dowody: demka z map do pobrania z GOTV

Świadkowie: Inni gracze z serwera, nie przydadzą sie w tej sprawie bo na demkach dokładnie widać jak słodzą adminowi z racji tego, że ma jakąkolwiek władze i nie znając sprawy ślepo popierają swojego "mentora"

Licze na bezstronne rozstrzygnięcie sprawy.

Pozdrawiam.

Vanq, tłumaczyliśmy Ci że nikt nie będzie się domyślał co miałeś na myśli pisząc czy tam mówiąc ''ch*j Ci w dupe''. Skwitowałeś to stwierdzeniem że miałeś wystarczająco sarkastyczny ton i trzeba być babą żeby go nie wyczuć. Serio myślałam że wtedy zostało Ci wszystko wyjaśnione, wręcz chciałam to ze swojej strony obrócić w żart ale Ty tak zacząłeś drążyć ten temat, że Szejku nie miał innej możliwości niż uciszanie Cię tekstem '' skończ już tą rozmowe bo i tak nic nie wskórasz''

''Był wśród rozmówców jeden wulgarny - admin pozwalał mu już na wiecej, upomnienie było po kilku przekleństwach a mute dopiero na końcu, kiedy wychodził - koniec końców dostał mute ale widać faworyzowanie graczy co swoją drogą jest nie fair.'' - istnieje możliwość że na tamten moment ja przejęłam serwer, idk, nie da się każdego mutować tak samo. Prowadzenie serwera zależy od admina i możliwe że coś komuś umknęło..

Podsumowując: był sobie mute na 10 minut i już minął.

edit: okej coś tam się więcej zadziało, sprawdziłam historię kar. Proszę Cię, gdybyś był czysty jak łza, nie przeklinał i nie prowokował to nie byłoby żadnej kary. Ciężko tak się powstrzymać? Jestem trzecim graczem w kolejności z najdłuższą liczbą godzin i przysięgam, że da się :P

Edited by Ania!

Aniu, to o tym sarkazmie to jak najbardziej miał być żart i ciesze sie, że ktokolwiek go zrozumiał. Nie chodzi tu o to, że miałem mute czy nie miałem, chodzi o to, że Szejku myśli, że skoro przegrał tutaj 2 lata to może robić co chce, skoro wie, że nie miał racji to powinien chociażby przeprosić i zamknąć sprawe a nie ślepo popierać Skalpela "bo on dobrze zrobił" i szukać czegokolwiek żeby mnie zmuteować - umówmy sie, powiedzenie, że mam na to "wyj*bane" nie jest powodem do mute'a szczególnie, że wcześniej padały gorsze przekleństwa.

ps. nie jestem pewnien czy w skardze nie powinni się wypowiadać : składający skarge, podmiot skargi i opiekun ale śmiało, brońcie kolegi, rozumiem ;)

Nie bede sie weicej wypowiadal bo wypowiadalem sie na ten temat na serwie bylo wyjasnione wyjasnilem Ci przy calym serwie gdzie wgl nie musialem tego wyjasniac to mimo ze "|plakalas" na czacie przez spam po mucie na 10 min to pozniej dalej swoje narzekania i prowokacja "prosilem zebys nie dyskutowal, na temat muta na 10 minut nalozonego przez kolege Skalpela p , bo dal go slusznie ( zamiast cos normalnego przez mikro wjechales odrazu ze swoja wiazanka ) prosilem tlumacyzlem ludzie na serwie dostawali glupawki juz.. przez Twoje zachowanie i narzekanie jak bys mial z 50 lat na karku
Troche dystansu to serwer spolecznosciowy a nie dom dla starcow (sory za ujecie tego w ten sposob ale inaczej sie nie da , jesli wbijasz i narzekasz na doslownie kazdy szczegol na serwie)
Naduzywanie mikra po przez przeklinanie , nic nie wnosilo to tylko ciagle narzekanie na wszystko na mikrofonie /kultura /slownictwo

(moje przekleństwo nie podlega karze, to on mnie obraził i to o takie przekleństwa chodzi w regulaminie) z dopowiedzieniem " nooo i teraz mam Cie za co zmuteować" było kolejnym dowodem na to, jak dziecinny i dumny jest ten admin. Nie chodzi tutaj o samego mute'a ale o zachowanie adminów - szczególnie Szejka.

odnosnie tego tak jak pisalem wyzej mut na 30 minut ostrzezenia byly na poprzednich mapach bo nie raz uzyles wulgaryzmow m, tak powiedzialem Ci to zebys wlasnie nie mial jakichs w glowie rzeczy typu " nie bylo ostrzezenia" po 2 juz nikt na serwie nie chcial Cie sluchac szczegolnie ja gdy Twoje Prowo bylo uporczywe

Upomnienia byly na poprzedniej mapie , muta dostales na 30 min ale Ty dalej swoje po czym dodales cos wspanialego do czatu "

Bo jesteś zjebany XD Typy nadawali k**wami co słowo, na swój sposób wam pomogłem lekkimtekstem

a Gaga dostales wlasnie za te piekne slowa ;) na TYDZIEN powód (obraza admina)

http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20171207-2104-am_sc_majnkraftblue_40_d.dem.zip

Edited by Sh3iQ

Troche dystansu? Upominasz i mute'ujesz graczy za 2 przekleństwa - rygor godny wojska.

Gdzie napisałem cokolwiek o tym, że gag jest niesłuszny? To, że mnie poniosło to inna sprawa a to, ze napisałem prawdę to też całkiem inna.

Ostrzeżenia nie było przy pierwszym mute, co do innych to ok, upominałeś ale czemu nie mute'ujesz konsekwentnie wszystkich graczy tylko tych, co myją Ci przedpokój traktujesz łagodniej?

Nie do końca rozumie o co Ci chodzi ?
Dostałeś niesłusznie mute na 10min? To piszesz prośbę o odbanowanie.
Gaga dostałeś słusznie.
[email protected] służy do zadawania pytań, ale nie po gagu i w celu wyjaśniania kar, no chyba, że kara była przypadkowa. W Twoim wypadku gag nie był przypadkiem, a użyłeś [email protected] bo nie miałeś już innej możliwości.

Różnica w rzuceniu przekleństwem, a obrażaniem gracza jest dość spora.
Skarga niesłuszna

Ps. Kolesiostwa tutaj nie ma, admin mógł oddać prowadzenie komus innemu. Nie jesteśmy robotami, więc każdy prowadzi serw inaczej.

Edited by PatolEcho

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...