Jump to content
Wasilij Zajcew

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZBANOWANY: </span> ban za wh bez wh

Recommended Posts

Opis sytuacji:

02:34 : Lecąc na anarchę minimalnie było widać jak Ci celownik przeskoczył na innego gracza. Można dać na 1/2.
04:03: Miales dziwny moment wybiegając na palme, najeżdżając celownikiem na odpowienie miejsce bez wahania strzelasz.
04:24: Strzelanie przez smoke. Smoke był praktycznie już opadający, ale i tak jeszcze nie miałes prawa go widzieć. ( Czyżby wh)?
04:44 Pre fire na gali. Zauważyć można to w 04:42 w tepie 1/2 gdy najeżdzając na CT strzelasz juz nawet jeśli go nie widzisz :- )...
06:31 Namierzanie idealnie w przeciwnika.

07:11 Dziwny moment na gali. Z perspektywy speca widać jak patrzysz się w ściane i widziesz gdzie dany gracz stoi. Nie wliczając

w to, że patrzysz się na 2 graczy ze swojego zespołu.

10:22 Skany przez smoka. Oczywiście był smoke strzelając w niego trafiasz idealnie w przeciwnika nie zabijajac go a jedynie obijając.

10:29 Auto nacelowanie. Strzelasz w pomiedzy drzwi i nagle przeskakuje Ci na przeciwnika. Gratulacje naprawde :) Polecam pod 1/2 zobaczyć.

11:34 Akcja na mid zabijasz gracza h's po prawej stronie po czym znów w idealnym momencie na celowujesz na sylwetke gracza chowającym

się na CT za skrzynakami po czym i tak jak by co odwracasz się. I strzelasz tak jak by nic..
12:45 *** Wbijam na spec ***
14:50 Moment w którym namierzasz ilu graczy siedzi na Długiej i czekasz akurat kiedy gracz wychodzi z Anarchi.
16:50 Smoke na gali gracz jeszcze nie wyszedł z smoka a ty już strzelasz troszkę mnie z dziwilo, że od razu go nie zabiłeś w głowe.

17:20 Moment taki w którym patrzysz tak jak by ilu graczy jest na (środku i gali).
19:00 Stoisz w dolnym trupie po czym idealnie strzelasz w drzwi na przeciwnika. ( Uważasz, że to wszystko co rozpisuje to nie Wh ??? )
25:20 Gracz stojący na Mid od strony B ratując na CT lub bądź A. Strzelasz bez wahania w idealnym momencie. Oczywiście nie trafiając go. (1/2 szybkość)
26:14 Znajdujesz się w ciemni oddajac strzał chyba graczowi z drugiego zespołu po szcześciło się w idealnym momencie kiedy ty już oddałes strzał.

26:19 Akcja w ciemni jest smoke ty trafiasz gościa.
28:42 w celowany wchodzisz w gościa
31:20 Ban ode mnie za WH.

Stwierzam po obejrzeniu tego wczoraj jak i idzisiaj, że masz wallhacka.
Gracze wcześniej już mnie informowali o twojej obecności na serwerze a wyjątkowo dostałeś ode mnie niespodziankę.

Jedynie co stwierdzam u Ciebie to Autonamierzanie na gracza, Wallhack.
Prosze o wypowiedzenie graczy, adminów, [email protected] i opiekuna w tej sprawie.
Pozdrawiam D.E.B.A.S.J.A.N

04:29 W poprzedniej rundzie nie widziałeś modelu przy ścianie a teraz widzisz w dymny?

10:30 Skanujesz prawą stronę bramy a nagle celownik Ci ucieka w model po lewej stronie wtf?

16:54 Wszystkie pozostałe rundy biegasz midem i nie sprawdzasz kompletnie skrótu gali w tej rundzie, nagle gdy model pojawił się bliżej przypomniało się, że ktoś stoi za ścianą i chce dojechać ze smoke?

26:00 Przez smoke strzelasz w modele idealnie, ale stojącego w miejscu przeciwnika nie potrafisz zabić, przypadek?

28:40 Dosyć szybka reakcja w porównaniu do poprzednich rund

Połowa demka to biegnie przez 70% rundy z nożem i praktycznie nie wiadomo co to ma być, czy to Twój styl gry lub strach przed tym, że ktoś siedzi na spect. Są rundy gdzie wbiegasz sobie środkiem i wybijasz pół teamu od tak beż żadnego problemu, po czym przez pięć kolejnych giniesz w totalnie beznadziejny sposób wybiegając plecami na przeciwników albo celowo im się podstawiając. Nie wiem czy robiłeś to specjalnie ale to demko to 50/50. Co mianowicie? Jedziesz na wh on/off albo ktoś Ci podrzuca info bo są rundy, w których nie masz prawa słyszeć przeciwnika a zaczynasz strzelać już przez ścianę w jego kierunku, nie ujmując już tego modelowania przez smoke. Co do wariacji celowniczka też ciekawostka, nawet przy dużym DPI celownik w sposób naturalny się tak nie zachowuje u Ciebie przy full auto przeskakuje od góry do dołu i na boki :good: Niech ktoś jeszcze zobaczy to demko chyba, że sam się przyzna, że ktoś mu dawał info raz na kilka rund i wskaże tą osobę.

To ja dziekuję za komplementy owszem była jedna akcja która wyglądała jak bym był odpalony bodajże 16 runda sam na 3-4 nie pamiętam wychylałem na gościa skracającego respawn. 70% rundy bieganie z kosą zalicza sie to jak np. biegnę na longa i broń dopiero wyciągnę w anarchi? bo z tą kosą to nie ogarniam.Przeszkadza wam scanowanie na midzie.Proszę bardzo wyłączcie pokazywanie dmg jeśli trafisz.Chyba nie tylko ja scanuje mida jest pewnie garstka ludzi na tym serwie która scanuje.A co to pre fire to wy chyba Blaecka nie oglądaliście.

Debas_Jan

-Akcja na mid zabijasz gracza h's po prawej stronie po czym znów w idealnym momencie na celowujesz na sylwetke gracza chowającym się na CT za skrzynakami po czym i tak jak by co odwracasz się. I strzelasz tak jak by nic..

Nwm czy chodzi ci o tą akcję z number two co stał z AWP na respie ale jeśli o to ci chodzi to on miał smoke na ct i po co miałem się w niego wcelować jak mnie nie widział?

-Moment w którym namierzasz ilu graczy siedzi na Długiej i czekasz akurat kiedy gracz wychodzi z Anarchi.-To w tej grze już wyczekiwać na skrót nie można No ok.

-Lecąc na anarchę minimalnie było widać jak Ci celownik przeskoczył na innego gracza. Można dać na 1/2.-Ja tu nic nie widzę.Chyba nie mnie oglądałeś.

-Miales dziwny moment wybiegając na palme, najeżdżając celownikiem na odpowiednie miejsce bez wahania strzelasz.-Widziałem go xd nie przez wh potem to na gali to jest czysty fart.

Smoke na gali gracz jeszcze nie wyszedł z smoka a ty już strzelasz troszkę mnie z dziwiło, że od razu go nie zabiłeś w głowę.-Takie coś mnie bawi jak go nie widze to chybago nie zabiję chyba ze info jest wtedy scanuję.Zobacz sobie jak Blaeck gra nwm czy on ma tak dokładnie nick bo ma a z e połączone w nazwie.

-Przez smoke strzelasz w modele idealnie, ale stojącego w miejscu przeciwnika nie potrafisz zabić, przypadek? to do dav1s wiesz mam aktualnie g4 miałem kałaszka w laurach nie strzelam jak globale ale czasami się zdarza jak zabiję goscia 1 tapem ale rzadko.

-Ban ode mnie za WH.-Dziekuję za komplement.

-w celowany wchodzisz w gościa.-Nie wiem w jakim sensie ci chodzi wcelowany

-Akcja w ciemni jest smoke ty trafiasz gościa.A ty nigdy przez smoke na zabiłeś kogoś ?

-Dziwny moment na gali. Z perspektywy speca widać jak patrzysz się w ściane i widziesz gdzie dany gracz stoi. Nie wliczając w to, że patrzysz się na 2 graczy ze swojego zespołu.- Nwm czy chodzi ci o to jak stało 3 sniperów (chyba Lulinka tam stała) i czekałem ,aż zabija gościa za skrzynki i wtedy mógł bym wbijać.

A i gadał dav1s z number two ze ja wczesniej odpalony biegałem - Tak na pewno. A na normalnych rankedach jakoś gram tylko na serwie odpalam wh.Śmieszne troszkę .160h a to od razu odpalony.Dobra.

Pozdrawiam Normalnych ludzi z tego serwera.Dziekuję za miłą obsługę klienta.Mam nadzieję ze będę mógł zagrać na tym serwie.Jestem czysty byłem się kąpać.Pozdrawiam i Dziękuję :ninja::nyam::king:

Ps.dav1s poza tym słychać na demku info.

Edited by Wasilij Zajcew

A i gadał dav1s z number two ze ja wczesniej odpalony biegałem - Tak na pewno. A na normalnych rankedach jakoś gram tylko na serwie odpalam wh.Śmieszne troszkę .160h a to od razu odpalony.Dobra.

Była rozmowa o Twojej dziwnej grze a nie, że latasz odpalony. Wspomniałem między innymi o tym później, że to nie wygląda jak wh tylko info z drugiej ręki bo nie występowało to co rundę.

Przez smoke strzelasz w modele idealnie, ale stojącego w miejscu przeciwnika nie potrafisz zabić, przypadek? to do dav1s wiesz mam aktualnie g4 miałem kałaszka w laurach nie strzelam jak globale ale czasami się zdarza jak zabiję goscia 1 tapem ale rzadko.

Zauważ, że na demku widać gdy skanujesz bramę zawsze wtedy gdy znajduje się tam przeciwnik a tak to biegasz po całym środku z nożem w ręku i nic nie sprawdzasz. A ranga nie ma nic wspólnego z grą na serwerach społecznościowych :)

Ps.dav1s poza tym słychać na demku info.

Owszem info słychać i jestem tego świadom, tylko to info jest podawane w momencie gdy Ciebie nie ma w grze lub byłeś po zupełnie innej stronie mapy.

w celowany wchodzisz w gościa

Zapewne chodzi o to, że modelujesz już przeciwnika będąc przekonanym, że tam jest.

Ja jestem zdania, że otrzymujesz co kilka rund od kogoś info, nie widać tutaj stu procentowego wallhacka bo raczej jest zbyt mało akcji na "+" aby to narzucić. Ale momentami masz takie poinformowanie mapy, że wychodzisz na sam środek, niczego nie sprawdzasz i lecisz do przodu. Reasumując całość poczekamy na werdykt, ja trzymam się wersji, że otrzymujesz info poza grą.

Edited by dav1s
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Hmm - widzę, że wciągasz nas teraz w zabawę w kotka i myszkę.
Sądząc po twoich komentarzach na steam --> https://steamcommunity.com/profiles/76561198179784153/

Jak i po tym że masz 173 godziny. Uważam, że możesz i być tym smurfem, ale wobec mnie jak i graczy grasz

Nie czysto pod tym względem. Że jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby podawać Ci info.
Zaskakujące jest to, że twój movment jest nieco inny, gdy ktoś wchodzi na spec. Ty nagle inaczej grasz -

zachowujesz się nieco słabiej. Gdy nikogo nie ma grasz po swojemu czyli te dziwne skany i itp.

Ja też mógłbym powiedzieć, do ziomka przekonać, że z kolegą siedziellśmy na team-speak i graliśmy razem..

U Ciebie gra wyglądała tak:
-wbije sobie na soplice

-poznam graczy i adminów

-wolnych chwilach pokaże swojego skilla

-admin wchodzi na spec (wyłączam swojego pomocnika) i gram słabiej

-komentarze na steam nic nie znaczą..

Więc sprawdzałem Cię raz kiedy wcześniej zacząłeś grać u nas.
A drugi raz już kiedy gracze zaczeli informować mnie o Tobie w nieobecności Admina na serwerze.

Co do tego niech wypowiedzą się Inni.
Ja stwierdzam, że w 80% masz Wallhacka.A te 20%, że przekonałeś kilku swoich kolegów, żeby przyznali to, że miałeś info z ts.

chyba potrzebujemy tutaj czwartej opinii kogoś doświadczonego. Może Walt?

Edited by Xeros
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

te 20% to możesz sprawdzić kto grał i wejść w moich znajomych.A po za tym nie wiem kiedy ktoś wbija na spec bo mnie to nie interesuje.Wyłącz pokazywanie dmg to nie będę tak scanował.

Ja jestem zdania, że otrzymujesz co kilka rund od kogoś info, nie widać tutaj stu procentowego wallhacka bo raczej jest zbyt mało akcji na "+" aby to narzucić.Ten wie żę czsami też scanował miejsca i zdażało sie że zabije wiec rozumie.

Debas_Jan ty dalej zdania że 80% wh .Oglądnij Blaecka że sobie scanuje.A ty jak zbanujesz to już nie chcesz odbanowac bo ktoś po prostu miał lepszy dzień i lepiej strzelał bo tak też się zdarza ty dalej twierdzisz że mam wh.Ok twoje zdanie.

A ty jak zbanujesz to już nie chcesz odbanowac

Debas nie ma uprawnień aby odbanować, więc tutaj psów nie wieszaj. Nie oglądałem demek, nie obserwowałem cię na spec, nie mam o tobie zdania, dlatego jeśli chcesz się odwoływać od bana to proponuję zgodnie z przyjętymi zasadami odwołać się do Walta (nick na forum) aby wyjaśnił sprawę, bo to on rozstrzyga takie kwestie. Myślę, że z obu stron będzie to bardziej owocne niż walka na subiektywne argumenty na forum :)

To ja jeszcze pozwolę sobie dodać, że nasz "podejrzany" zapomniał dodać parę słów o swojej przeszłości i to nie tak dalekiej.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198261008760

To jest jedno z Twoich kont, oba nicki się zgadzają "S3ar", lista znajomych identyczna. I nawet nie próbuj mi wmawiać kitu, że to nie Ty użytkowałeś tego konta z VAC'em. U Ciebie w znajomych zresztą jest wiele innych multikont wszystkie zbanowane VAC. Posiadaj je również Twój kolega, który aż tak uparcie wczoraj Ciebie bronił :)

Popieram sprawdziłem również Ciebie jak i Twoich kolegów.
Za bardzo nie rozumiem dlaczego wysyłasz mi co chwile zaproszenie na Steam.
Jak i komentarze na moim Steam. https://ibb.co/nukMQG
Konto na banid: --> http://banid.pl/kto?to=0:0:150371516
--> http://banid.pl/kto?to=0:1:109759212

https://steamcommunity.com/id/PASLOW
http://banid.pl/kto?to=0:0:128784648
Jak dla mnie Proszę o Bana permanentny jak dla Ciebie za oszukiwanie na forum jak i w grze.
Pozdrawiam

Temat zamykam bo to czysta parodia. Zapytałem grzecznie na steamie o trzy podstawowe rzeczy min. datę sprzedaży konta poprzednie gdzie jest VAC, jak się okazało podejrzany twierdzi sprzedał je w 2013 roku mimo, że konto zostało założone w 2015 roku. :facepalm:

W dodatku wczoraj bana otrzymał jeden z graczy używający "spinbota" oczywiście również Twój kolega, którego masz przypadkiem w znajomych. Demka są rozpisane, dowody są naoczne i do przeglądu dla wszystkich.

Jak dla mnie wciskasz kit na każdym kroku jakoby to grał Twój brat, za chwilę słyszymy, że ktoś inny. Ustal wersję, potem wejdź i graj.

Na ten moment ban zostaje.

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci: @Walt

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...