Jump to content
Sign in to follow this  
agentHERE

UNGAG #freeagenc1k

Recommended Posts

Nick*:agenc1k

Data bana*: nie pamietam

Mapa*:-

Nick admina*: cala STARA adminstracja

Powód bana*:zle zachowanie

Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com:-

Opis sytuacji*:-

Serdecznie prosze o usuniecie gaga zalozonego przez STARA adminstracje, prosbe motywuje to iz od paru miesiecy mam gaga aczkolwiek niedawno wrocilem sobie troche pograc na soplicy po malej przerwie i ANT podczas 1 mapy raz mi sam zdjal gaga bez zadnej mojej prosby bo powiedzial ze to bylo za STAREJ adminstracji i kazdy startuje od nowa czy jakos tak, rowniez Kikens raz mi dal ungaga aczkolwiek tylko podczas gry czyli bylo to na 1mape a nie na caly czas bo mowlil ze to musza zrobic na stronie jesli chce na caly czas ale akurat nie mieli wtedy czasu, wiec uprzejmie prosze o ungaga na stronie glownej soplicy zeby nie bawic sie w te ungagi podczas gry

Myślę, że tak. Ale nie wiem jakie było twoje wcześniejsze zachowanie. Z tego co mi napisałeś na [email protected] dziś wywnioskowałem że chciałbyś nakrzyczeć na teammate'ów, a to raczej zgodne z reg. nie jest. To tylko moje zdanie :D

zwrocenie uwagi a obraza to cos innego

czy ktos mi da tego ungaga bo narazie nie dostalem zadnej odp od admina z prawdziwego zdarzenia !

Serdecznie prosze o usuniecie gaga zalozonego przez STARA adminstracje, prosbe motywuje to iz od paru miesiecy mam gaga aczkolwiek niedawno wrocilem sobie troche pograc na soplicy po malej przerwie

Dlatego, że wróciłeś po dawnej przerwie nie oznacza, że masz dostać ungaga. Jeśli się ogarnąłeś i reszta [email protected] wraz z @Waltem nie będzie miała nic przeciwko temu nie widzę problemu, abyś dostał ungaga.

Jednak Agenciku pamiętaj, że będziemy Cie mieli na oczku, jeden glupi wybryk i banik wróci ;)

Edited by Radek5142

Właściwie to sam to zaproponowałem zdjęcie tego gaga pod warunkiem, że nie będzie już żadnego spamu i wyzywania na czacie z jego strony :) (imho ten perm i tak był przesadzony) Jak na razie, żadnych problemów nie stwarza, nikogo nie wyzywa po odgagowaniu, więc myślę, że można dać drugą szansę ;)

Wszystko zależy od Opiekuna jaką podejmie decyzje. Wiadomo, jeden większy wybryk i powrót do starej kary

spoko loko ale narazie dalej nie moge pisac XD mimo ze ant mowil ze juz mi ktos zdjal to jakis blad gdzies jest i wciaz jest tak jak na gagu

Edited by agentHERE

Po pierwsze agenciku nigdy Ci nie dałem ungaga, ale jestem za tym żeby dać mu szanse .:D

Okej, więc dostaniesz ungaga, tylko bądź grzeczny i nie odwalaj ;)

/close

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...