Skocz do zawartości
Darxx

Domyślne awatary.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zaproponować zmianę domyślnych - default_large.png avatarów na takie bardziej związane z cs-soplica.com np takie - 1fxuSnd.png, T28XkMO.png, an5pIC3.png

Tak mogłoby to wyglądać:

p8rdBlk.png

Patol już tak nie słodź :D

Edytowane przez Darxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja jestem jak najbardziej za. Wygląda o wiele lepiej niż beztwarze jak na FB. Leci plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc z innej perspektywy, bo jak wiadomo jesteś estetą graficznym :P
Stary avatar pokazuje, że gość jest noname-em, a nowy od razu wpisuje go pod kogoś z sieci. Przykład: Dla ludzi z zewnątrz osoba robiąca patole pod tym avkiem, może być odbierana jak ktoś związany z siecią :D Dla mnie trochę nietrafione bez urazy (to tylko moje zdanie, więc mam nadzieje, że nie zrobisz nic głupiego xD).
Może gdyby z tych dwóch zrobić jeden .. tak ,żeby było widać obrys tego gościa - wtedy może będzie to wyglądać jak user a nie ROOT :P

plusik za chęci :P

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie nie ma potrzeby - na facebooku jak ktoś nie ma profilowego, to ma kontury postaci, a nie znaczek FB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale panie majster to nie fb tylko najwieksza siec cs w polsce!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie nie ma potrzeby - na facebooku jak ktoś nie ma profilowego, to ma kontury postaci, a nie znaczek FB.

No i co z tego ? Musimy być jak fb ? Trzymac się ich wersji ? Bądzmy oryginalni, wprowadzajmy coś nowego, niech się dzieje coś na forum.

Chłopak próbuje coś ożywić, a jak zwykle olewka tematu. Serio zmiany, aż tak bolą?

W tym wypadku dla mnie powinna być najważniejsza opinia użytkowników. I jeśli im się to podoba, to dla nich powinniśmy się zmieniać i dostosowywać. A nie bać się zmian i siedzieć ciągle w miejscu.

Dla mnie pomysł fajny, jednak pomyślałbym coś w bardziej stonowanych barwach albo odcieniach szarości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o i co z tego ? Musimy być jak fb ? Trzymac się ich wersji ? Bądzmy oryginalni, wprowadzajmy coś nowego, niech się dzieje coś na forum.

A w jaki sposób ma sie to przyczynic zeby cos sie działo? Nie tędy droga, podałem przykład jednej z największych firm świata, można owszem coś wymyśleć, ale nie wstawiajmy tam naszego loga :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jaki sposób ma sie to przyczynic zeby cos sie działo? Nie tędy droga, podałem przykład jednej z największych firm świata, można owszem coś wymyśleć, ale nie wstawiajmy tam naszego loga

To pochopnie nie krytykuj propozycji, tylko zaproponuj inne rozwiązanie. Każda zmiana coś daję, powoduję poruszenie, chociażby dyskusje i wymianę własnych poglądów.

PS: Wodzu wskaż nam "odpowiednią" drogę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wedlug mnie, lepiej wyglada avatar, ktory jest teraz. Wyglada bardziej przejrzyscie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc z innej perspektywy, bo jak wiadomo jesteś estetą graficznym :P

Stary avatar pokazuje, że gość jest noname-em, a nowy od razu wpisuje go pod kogoś z sieci. Przykład: Dla ludzi z zewnątrz osoba robiąca patole pod tym avkiem, może być odbierana jak ktoś związany z siecią :D Dla mnie trochę nietrafione bez urazy (to tylko moje zdanie, więc mam nadzieje, że nie zrobisz nic głupiego xD).

Może gdyby z tych dwóch zrobić jeden .. tak ,żeby było widać obrys tego gościa - wtedy może będzie to wyglądać jak user a nie ROOT :P

plusik za chęci :P

Jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią Patola, lepiej nie można było opisać :o

btw, nie wiem czy zaglądacie na łowcygier ale tam jak ktos obcy napisze komentarz to ma się wrażenie, że jest związany ze stroną właśnie przez av wzorowany na logo.. no i właśnie, po co patola ma być kojarzona z siecią :D

Edytowane przez Ania!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale panie majster to nie fb tylko najwieksza siec cs w polsce!!!

Puknij się w czoło pieseł.

Chłopak próbuje coś ożywić, a jak zwykle olewka tematu. Serio zmiany, aż tak bolą?

Ożywić forum zmianami avataru?

Można by było zmienić te domyślne, ale bardziej może coś na wzór tego co aktualnie jest, z konturami osoby, ew by można było rozróżnić płeć na tych avatarach tak jak to przeważnie jest na większości forach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak od zawsze na tej sieci mnie wkur*iało to że od zarejestrowania jesteś wyzywany od nonamow, napiszesz coś z 50 postami i ci napiszą "a kim ty jesteś?"- Wielka elita. Może te awatary nie zmienią dużo, ale napewno dadzą jakieś przynależenie do sieci. Ja jestem jak najbardziej za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zostanie przedyskutowany przez wyższa administracje.

Temat zamykam bo robi się niepotrzebna dyskusja i spam, a niektóre osoby nie potrafią dyskutować na poziomie, jak również nie rozumieją zamysłu projektu.

PS: Propsuje za pomysł kompromisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.