Jump to content
Sign in to follow this  
EcoOo

PC KOMP DO 2500 ZŁ

Recommended Posts

Hej, pomożecie mi złożyć kompa do 2500zł, ma być w nim i5-7500, i gtx 1050ti dalej to dobierzcie mi najlepiej na morele i linka mi podajcie, będą plusiki :) . Lub coś od was w cenie 2500zł.

Jakbyś dołożył 1000zł to by się dało coś skleić a tak to na starych częściach albo używkach byś musiał składać.

• Lubie to! 1

Tak tak już chyba nie miałeś co napisać, nie? Z tej ceny da się dobrego kompa założyć. Nie prosiłem o taki komentarz tylko o złożenie z tymi częściami kompa.

Masz jakieś pozostałości po poprzednim PC? Dysk, zasilacz, itd?

• Lubie to! 1

Właśnie nie, czysto obudowy nie licz, mam jakiegoś rupiecia więc tylko same części a i dysk SSD ma być pod system bo HDD mam :) SSD 128GB.

Masz możliwość wyjść lekko ponad budżet? 200zł max? Bo naprawdę nie chce polecać, że tak powiem śmieci, gdzie dopłacając niewiele można zyskać :) Mowa o troszkę lepszym modelu ssd jak i karcie graficznej w lepszym wariancie.

• Lubie to! 1

To tak 200 oki, ale tez złóż z 1050ti i swój zestaw oraz z dyskiem ssd koniecznie.

Dzięki, taki zestaw mi odpowiada, obudowę mam starą jakoś nada się, dzięki można zamknąć, i będę części te zamawiał :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.