Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

Wcześniej poruszałam temat odnoszący się do problemu z dodaniem avataru do naszego profilu.

Chciałabym poruszyć ten temat jeszcze raz, ponieważ od sierpnia żaden z @F nie wypowiedział się w tamtym temacie.

http://cs-soplica.com/topic/209895-avatar/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To problem troszkę bardziej złożony. Krótko mówiąc to po zmianie avataru jak wejdziesz w profil to masz już nowy a wszędzie indziej stary. Do 24 godzin wszystko się odświeży i będzie już wszędzie nowy.

Edit: Jak ci się w ogóle nie zmieni to wyczyść ciasteczka w przeglądarce.

Edytowane przez kRz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krz u mnie po 24 h jest to samo.

Patol u mnie nie działa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie osobiście działa bez zarzutów. Już przy napisaniu twojego pierwszego tematu testowałem to i błędów nie zauważyłem.

Jak napisał @kRz nie każdemu odświeża avatar od razu, może to nastąpić również po określonym czasie.

Spróbuj zmienić avatar, na zupełnie innej przeglądarce, poczekaj do 24h i sprawdź czy działa. Polecam odświeżać jak napisał @PatolEcho ctrl + f5, gdyż wtedy odświeżane są również ciasteczka.(cookies)

Jeśli to nie pomoże, zgłoś się do mnie pw/steam a spróbujemy jakoś rozwiązać ten problem.

Na tą chwilę myślę, że temat zamknę a jeśli ktoś będzie miał coś sensownego do dodania, proszę pisać a otworzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.