Jump to content
nishimiya

#15 Więcej słów o nowym sklepie CS:GO

Recommended Posts

Witam.

Jak każdy (lub większość) z Was wie- w naszej sieci powstał długo oczekiwany, automatyczny sklepik dla strefy CS:GO.

Jest to spora zmiana albowiem zakupione usługi będą dodawane automatycznie. Wcześniej musieliśmy czekać na dodanie usługi przez [email protected]/[email protected]/Supporta do 48 godzin.

Było to momentami strasznie uciążliwe, teraz dany problem zniknął.

Przeprowadziłam z Head Adminem sieci krótką rozmowę na temat sklepiku.

Moje wypowiedzi zostały oznaczone kolorem śliwkowym, a @Lost kolorem pomarańczowym.

Serdecznie zapraszam do przeczytania.

Od jakiego czasu w planach było utworzenie automatycznego sklepiku CS:GO? Ile czasu to zajęło?

Plany były od bardzo dawna, bodajże początek 2015 roku. Byliśmy przygotowani na własny, autorski projekt, mieliśmy spory budżet, sam projekt został oczywiście opracowany i wysłany kilku skrypterom, którzy próbowali podjąć się działania. Niestety, różne okoliczności sprawiły że sklep z projektu nie powstał (np. rezygnacja ze zlecenia skryptera czy brak należytej staranności przy wykonywaniu zlecenia) i został odłożony w czasie, a jak czas pokazał przekształcony w licencjowany sklep.

Skoro poprzednim skrypterom się to nie udało, to kto podjął i dał radę temu zadaniu? Mógłbyś nam to zdradzić?

Nikt - korzystamy ze sklepu napisanego przez innego autora pod swoją sieć serwerów, który zdecydował się użyczyć licencji oczywiście nie za darmo ale za opłatami prowizyjnymi.

Czy ta licencja była bardzo kosztowna?

Licencja jest oparta na opłatach prowizyzjnych, a więc uwarunkowania są w zależności od sposobu oraz wysokości doładowań użytkowników. Jeśli miałbym oceniać procentowo ile oddamy, to coś między 15, a 25%, bo dochodzą jeszcze do tego podatki które musi uregulować właściciel licencji.

Pod tematem już można zauważyć wypowiedzi użytkowników, które są pozytywne. Jaka zatem jest twoja opinia?

Cieszy mnie to, generalnie usprawnienie było i dla nas administracji, i dla użytkowników :) Obie strony miały skorzystać, zobaczymy w praniu co będzie dalej.

Jak myślisz- Czy nowy sklepik wpłynie znacząco na zakup usług?

Gdybym tak nie myślał, to bym nigdy nie zdecydował się na jego wprowadzenie - pytanie pozostaje o ile.

Jakie są dalsze plany odnośnie dalszego "życia" sieci? Posiadasz już chociaż mały "zarys"?

Na razie chcemy ogarnąć bieżące problemy, zwłaszcza te priorytetowe na serwerach. A reszta to już niespodzianka :)

Czy są jakieś ciekawostki odnośnie sklepiku, które chciałbyś nam przekazać?

Myślę, że najważniejsze rzeczy przekazałem w ogłoszeniu - zachęcam do zapoznania się z nim :)

Jeżeli macie jakieś pytania to możecie je zadać pod tym tematem.

@Lost z chęcią Wam na nie odpowie.

Pozdrawiam.

~A.

Edited by Aga.
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 7

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...