Skocz do zawartości
Darxx

SoplicaAcademy - propozycja.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie!

 

Przychodzę do was z pewną propozycją odnośnie esportu na sieci. Pewnie jesteście ciekawi na czym miało by to polegać? Już wam wszystko tłumaczę:

 

 

Po rozmowie na steam z @Lost dostałem informację że byłby chętny do wprowadzenia takiego projektu na sieć, ale w pierwszej kolejności należy napisać propozycję skierowaną do Was, czy znalazły by się osoby chętne do występowania w barwach SoplicaAcademy w różnego rodzaju turniejach w grze Counter-Strike: Global Offensive.

 

Po zatwierdzeniu propozcyji, należało by wykonać pewne czynności. Oto one:

 

1.1. Zebranie osób na serwerze TS3, oraz rozdzielenie je w sposób losowy do poszczególnych drużyn.

1.2. Rozegranie meczy wszystkich drużyn w systemie BO3 z puli map:

 

- Inferno

- Train

- Mirage

- Nuke

- Cobblestone

- Overpass

- Cache

 

1.3. Przeanalizowanie wszystkich meczy i wybranie 4 zawodników, którzy reprezentowali by sieć CS-SOPLICA.COM.

1.4. Przydzielenie zawodnikom daneje roli w drużynie.

1.5. Wybranie 3 podstawowych map które bedą dopracowane w 100% przez drużynę.

1.6. Trenowanie drużyny pod każdym możliwym względem.

1.7. Początkowe występy w różnego rodzaju turniejach oferowanych przez FACEIT, ESL itp.

 

 

 

Post napisany w imieniu: @FerStel

Wszelkie pytanie kierować do: @FerStel

Edytowane przez Darxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest średni moim zdaniem, ale jak już coś takiego robić to musiałaby to być osoby chociaż z tym Lemem czy tam 6/7 lvlem na Faceit, wtedy miałoby to sens. W dodatku musieliby to być ludzie, którym się to nie znudzi po tygodniu i którzy będą chcieć coś osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości by takie coś wypaliło :).

Gierki czy ewentualne turnieje wyglądałyby jak zwykłe MMy.

Wątpię w samozaparcie osób i siedzenie na ewentualnych treningach skoro tak czy siak to tylko byłaby zabawa dla części tych osób.

Już lepiej zrobić turniej - kolejny - i wyłonić z nich zgraną 5tkę niż robić team z pozbieranych ludzi.

 

#AxelZnowuPsioczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest dobry ale :D Powinniście zacząć przede wszystkim od znalezienia dobrego trenera/menadżera który by tym wszystkim zarządzał i to ogarniał ( zaczynając od rozpiski treningów przez taktyki , eliminowanie błędów po szukanie jakiś turniejów i przygotowywanie was pod nie) bo na późniejszym etapie nie dasz rady grać/coachować/iglować i kij wie co jeszcze :D i od znalezienia osób które są ogarnięte i nie pograją tydzień i elko. Według mnie powinny być rozmowy wstępne / ankieta ( zawierająca: imię , wiek , ilość godzin , ranga , lvl faceit , doświadczenie , preferowana pozycja, jaki ktoś jest (bo jak będziesz miał 4 osoby które mają ciężki "dowódczy" charakter to się rozpadniecie w tydzień bo się będą kłócić :D ) co ktoś może wnieść do teamu a przede wszystkim ile czasu w tygodniu i w jakich godzinach jest w stanie grać ) Nie oszukujmy się , że trzeba zrobić drużynę raczej z osób o podobnych zajęciach (typu szkoła , praca na dane zmiany) bo jeżeli zrobisz team i się okaże np. że dwie osoby mają prace zmianową jedna do od 6 do 16 a druga od 6 do 15 a co drugi tydzień od 14 do 22 a pozostałe osoby się uczą do 15 no to bez sensu jeżeli będziecie trenować co drugi tydzień bo ktoś ma prace zmianową i może grać o 23 - 24 a ktoś na 6 wstaje do pracy albo szkoły :D ( to Ci mówię z doświadczenia bo sama tak miałam :) ) Jeżeli już dochodzimy do etapu rozgrywek tych wybranych graczy to także podział osób (ze względu na ich preferencje z ankiety) na : igl , awp , entry, entry , 2awp / support bo jeżeli do jednego teamu wrzucisz 5 sniperów to GG XD a tak to do każdego z teamu osoba o określonej roli i później będzie wiadomo który igl był najlepszy , kto z awp władał , kto umie teamplay grać( rzucać smoke ,cover innych itd ) kto jest typowym entry i robi te fragi i wtedy będziesz miał wyłonionych najlepszych z danych ról :D To moja opinia po pograniu trochę teamowo w tą grę :D Jeśli byś miał jakieś pytania czy coś to pisz z chęcią pomogę nawet w przesłuchaniach czy oglądaniu drużyn jeśli to będzie na weekendzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pomysł jest dobry, jednak wymaga wiele pracy, czasu, chęci, zaangażowania wielu osób, jak również nakładu finansowego.

 

Drużyna drużyną, ale zadajmy sobie pytanie, kto będzie tym wszystkim nadzorował, znajdzie na to czas i chęci.

 

Odnośnie tego pomysłu, to po pierwsze powinno się odbyć spotkanie wyższej administracji jeśli mają być to osoby reprezentujące nasza sieć, mające na celu ustalenie zasad, wymagań co do kandydata na zarazem trenera jak i managera drużyny. Jak wspomniała wyżej @Agatczi123, nie tylko kandydaci do drużyny jak również sam trener, powinien być wybrany na podstawie swoich umiejętności i doświadczenia, gdyż on jest filarem drużyny i to on ma napędzać ekipę do działania, uczyć ich nowych schematów, analizować błędy i być dla nich za razem wsparciem jak i potrafić ochrzanić, jeśli trzeba.

 

Po wybraniu takiej osoby, powinny odbyć się przesłuchania kandydatów do drużyny, pod kątem ich umiejętności, zgrania, zarazem w grze jak i ogólnego zachowania. Sama ranga w faceicie czy mmie nie oznacza, kto jest jakim zawodnikiem/człowiekiem i czy nada się do drużyny.

 

Mógłbym tu wypisywać swój schemat bez końca dlatego powiem, że jeśli inni członkowie wyższej administracji, wyrażą zainteresowanie tym tematem to mogę przedstawić im swoją wizję i pomysł na to, oraz pomóc na tyle ile będę mógł w całym tym projekcie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli chodzi o graczy chętnych brakować nie będzie, nie powinno. Kwestie organizacyjne muszą być dobrze ogarniete przez wyższą, no trochę tego jest ale równocześnie można by wystartować z ewentualnym FP na portalach społecznościowych po dobraniu 6-7 zawodników dogadujących się , na poziomie. W sumie, pomijając organizację najważniejszy byłby ten "menadżer-trener" ale myślę że do zrobienia. W końcu żeby coś się udało trzeba chcieć i być optymistą, prawda Axel?:D Co do graczy, myślę że jest dużo osób z lem+ czy 6 lvl faceit mający jakieś nadzieje z csem na wyższym poziomie, kwestia charakteru. No i specjalnie wydzielona osoba z wyższych do nadzoru, żeby zapewnić ciągłe wsparcie. Roboty dużo, imo warto ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt, że propozycja jest przekazywana przez kogoś i napisana w czyimś imieniu budzi moje obawy co do braku należytego szacunku i powagi. Tak trudno spełnić wymogi i samemu ją złożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×