Jump to content
MAJKMALONE

de_clan2_fire

Recommended Posts

Może znalazłaby się osóbka,która co nie co zna nazwy miejsc i by opisała na forum. Dobre jak i kilka graczy przeczyta i zapamięta a reszta będzie się uczyć.

Bardzo trafna sugestia :)

Pasiak nie rób tu dramatu. Soplica wiecznie żywa! Zostawić ten mapcykl w spokoju, dodać tylko mapy do vote i tyle. Jak któraś mapa z vote będzie się wyróżniać grywalnością, to wtedy do mapcyklu ewentualnie. Kiedyś ktoś zrobił fajny opis standardowych map ze zdjęciami miejscówek. Wspólnymi siłami można by coś takiego zrobić z niestandardowymi mapami - ktoś zna daną miejscówkę na mapie, to pisze jak ją nazywać i po jakimś czasie to się przyjmie. Wtedy nawet na tych "strasznych" niestandardach coś tam się będzie kleiło TP, będzie jak info podać.

Niektórzy robią zbyt wielki szum niepotrzebnie, bo przecież ile my tych niestandardowych map gramy w ciągu dnia, tygodnia? -Bardzo mało. Jest tyle map dodanych do vote, to co szkodzi, je od czasu do czasu podmieniać na inne. Kto ma odejść, ten już dawno odszedł i przeszedł na cs go. Zresztą to jedyny TEAM-PLAY w Polsce na którym ktoś gra i podtrzymują go stali wyjadacze którym odpowiada granie tp, rzadko jakaś nowa twarz widziana. W godzinach 1:00-14:00 serwer świeci pustkami, właśnie to starzy gracze, którzy pozostali przy cs 1.6 chcąc się oderwać wchodzą i pykają w tą grę nie raz do północy ;) To, że inne serwery padły to naturalna kolej rzeczy bo praktycznie wszyscy przeszli na GO. Pozostało parę polskich serwerów FFA, only dust2, 4fun opierających się głównie na wykupowaniu VIP-a, dodającego udogodnienia.

Edited by WojakJasnyPelny

A ja sie tu z nikim nie zgadzam poza Mariuszem zresztą jak zwykle bo mamy podobny tok myślenia.

Każda z tych map , które wymieniłem nadaje się na TP bo ja grałem tylko na TP nigdy na FFA . Umiem poprowadzić na każdej z tych map.

Nie róbcie z ludzi niedorozwiniętych każdy może się nauczyć paru miejscówek. Każdą z nich proszę o dodanie do vote bo to chyba nie problem ? A jak będzie zobaczymy czy będą chcieli czy nie. Co ja proponuje to zawsze można po rozpoczęciu mapy napisać na @say że 1 runda rozpoznawcza i można włączyć all talk żeby każdy słyszał co mówię.

Zauważyłem , że wiekszość jest zawsze na nie. Ja się pytam o co tu kur.. chodzi.

Czy wyście zwariowali do reszty? Najlepiej jeszcze wgrajmy parę map z dr i jb. Ten serwer utrzymuje się dzięki standardowi i klasycznej rozgrywki, igracie z ogniem dodając takie mapy. Jeżeli zaczniecie dodawać takie gówna to serwer z dnia na dzień pójdzie na dno. Jestem przeciwny, zostawcie standardowe mapy TP. Chcecie grać FFA to idźcie grać gdzie indziej i nie psujcie klasycznej rozgrywki na tym klasycznym serwerze.

Edited by Direxx
  • Lubie to! 1

ja jestem za , ale pod warunkiem ze to bedzie mapa na vote zamiast azteca , czy piranessi .

Na vote się nadaje, do mc nie, byłem adminem na hj 2 lata, przewałkowaliśmy różne mapy i takie zmiany nie wypalają nigdy, jedynie gdy jest kilku adminów i ogarniętych graczy, czyli w dzisiejszych czasach prawie nigdy awięc na vote jak znalazł.

Teksty typu, że ta mapa pogrąży serwer są dla mnie nie uzasadnione, jakoś mapy typu Cabble, Aztec czy Pirenesi są bardzo chętnie grane i jak najbardziej można zagrać na nich TP.

Mapy osobiście nie znam lub nie kojarzę, ale zapoznam się i zobaczymy czy jest warta uwagi, pytałem innych to byli za.

Oczywiście mapa ewentualnie zostałaby dodana do VOTE nie do MC i kosztem Vertigo (niewypał u nas i tak zostanie usunięta).

PS. Do tych co uważają niestandardowe mapy za zło... To pokazuje ile tych map gramy, robicie z igły widły :

http://soplica-cs.com.pl/psychostats/tp/maps.php

Edited by Dupsk0

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.