Skocz do zawartości
PatolEcho

Propozycja na konkurs/zabawe/zawody FORUM lub TS :P

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wpadłem na pomysł , który może nasz wyróżnić na tle innych sieci. Nie biegam w sumie po innych, więc to do Was ocena czy coś takiego było.
Jak powszechnie wiadomo trolli wszędzie jest od groma, a pomysł tyczy się zarówno ich jak i bardziej ambitnego grona - widziałem rymowanki w konkursie "zgadnij kto to".
Zabawa po części łamie regulamin sieci/ forum.
Do meritum:
BITWA NA PANCZ bez ograniczeń :) Społeczność się wyżyje, a pożytek może jakiś z tego będzie :D Może być zabawnie.
Oczywiście osoby powinny wyrazić zgodę na tego typu zabawę, żeby nie urazić kogoś przypadkowego.

Nóż widelec urodzi nam się nowy Eminem :)

I jak? :D

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz taki "konkurs" to zapraszam na tyralnie. ^^

Dla mnie bezsens bo i tak bym to wygral.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz taki "konkurs" to zapraszam na tyralnie. ^^

Dla mnie bezsens bo i tak bym to wygral.

Przegrałeś życie więc jest duża szansa, że tą bitwę byś wygrał :crazy:

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł ciekawy... :D chociaż zamiast Bitwy na pancz może coś w stylu freestyle z tematyka wyłącznie csa a nawet samej soplicy :D ..

A noż widelec znajdzie się talent z innej dziedziny poza grafiki .....

Edytowane przez Bloondy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny pomysł. Lecz bardziej taki freestyle sprawdził by się na tyralni niż na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do pomysłów absolutnie odpada taka forma rozrywki prowadzona na forum. Nie ma w najmniejszym stopniu możliwości chociażby "nagięcia" regulaminu w kwestii organizacji tego typu eventów.

Jednak na serwerze ts3 istnieję szansa na zorganizowanie takich wydarzeń/konkursów na specjalnych zasadach.

Posiadamy na serwerze teamspeak'a kanał o nazwie "Tyralnia", który swego czasu służył do tzw. "tyrania się" jednak nie trwało to zbyt długo, gdyż liczbą chętnych osób zmalała a z czasem znikła.

Co do pomysłu z konkursem freestyle, również podjąłem kiedyś próbę zorganizowania takiego wydarzenia, miałem nawet rozpisany cały plan działania, jednak zabrakło wtedy osób, które w sposób kompetentny i sensowny umiało, by pokazać swój "skill" w tego typu zabawie.

Reasumując: Na tą chwilę, jeśli znalazły by się chętne i odpowiednie osoby do wzięcia udziału w tego typu zabawach, które zaprezentowałyby coś sensownego oraz zorganizowalibyśmy fanty, którymi moglibyśmy ich nagrodzić to jestem za.

Jeśli masz coś jeszcze do dodania, bądź chcesz przedyskutować ze mną jakieś kwestie to zapraszam wieczorem do rozmowy na ts3 bądź poprzez wiadomość prywatną na forum.

Temat zamykam. Jeśli dojdzie do zorganizowania tego typu zabaw, zostaniecie o tym poinformowani na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.