Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. Powiem, że jestem tutaj nowa ale gram już trochę na waszym serwerze paintball dokładniej 193.33.177.14:27056

Na tym serwerze jest bardzo mało adminów i część osób uważa, że ten serwer upadł ;d Postarajcie się coś zmienić czy coś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się wyżej z koleżanką!. Zrobił byś coś z tym @Gorzki. a nie ciągle sobie bimbasz wszystko!. Jak tak można!. Wstyd i hańba!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodem małej aktywności graczy jak i adminów mogą być lagi na serwerze. Na tą chwilę pracuję nad nowym serwerem i w niedługim czasie pojawi się info na temat przeniesienia Paintball'a na nowy hosting.

Przewidziane są również nowości w rozgrywce oraz dla graczy. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

Wszelkie propozycje, pytania proszę kierować bezpośrednio do mnie pw/ts3 bądź do któregoś z [email protected] serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postarajcie się coś zmienić czy coś

Według mnie jak już dawać propozycje to jakieś konkrety a nie "zmieńcie coś".

Przewidziane są również nowości w rozgrywce oraz dla graczy. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

Skoro Gorzki tak piszę to może warto poczekać.

Zamknę temat, jak coś to proszę pisać PW, to otworzę z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.