Jump to content
Sign in to follow this  
Franzik

[Admin] Franz

Recommended Posts

Nick na serwerze: Franz :v
Imię: Irek
Znajomość SourceMod: via wzór na "6" (byłem przez pół roku adminem, komendy znam aż za dobrze)
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: Dwa tysiące pękło :D
Link do Twojego profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/franzij/
Posiadasz działający mikrofon?: Ależ oczywiście
Kontakt: via Facebook or telefon (ale wolę nie podawać publicznie :D)

PS. Na serwerze jestem raczej znany (w końcu zdarza mi się conecty po 9h robić -_-) z administracją też jestem zaznajomiony, a także nie jest dla mnie problemem robić długie sesje (uczę się weekendowo i na tygodniu nic nie robię praktycznie)
Edited by Franzik

-sesje ok

-czat ok

-rozpoznawalny

-ma micro

-pomaga graczom

-kulturalny

na tak

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Na tak :) kulturalny, sympatyczny i rozpoznawany, a przede wszystkim boskie sesje :P

sesje

czat

micro

rozpoznawalność

NA TAK

+ Rozpoznawalny

+ Sesje

+ Mikro

+ Doświadczenie

- Nie lubi hawajskiej

Na tak.

sesja, czat, rozpoznawalny, micro NA TAK

jedyne co moge dodac to bedziesz musial ogarnac "agresje i wybuchy" ktore masz czasami. Przyklad ten mut wczoraj :) ale tak to na TAK.

Edited by Loodzik

sesje +

czat -

kultura +/-

micro +

rozpoznawalność +

Póki co jestem na Nie.....zmień swoje zachowanie [ postaraj sie opanować nerwy i słownictwo]

tutaj jeszcze zamieszczę link który naświetli o co mi chodzi ---> http://sourcebans.cs-soplica.com/1vs1/index.php?p=commslist&searchText=franz&Submit=Szukaj

Jako admin nie powinieneś być tak nerwowy i wybuchowy jak ostatnio.Admin ma dawać "przykład" graczom jaką powinni zachować kulturę na serwerze.

Edited by Bloondy

Blondi, wczoraj akurat to był dzień zła i potworności dla mnie. Ale jeśli zostanę adminem to i inaczej to będzie wyglądać i napewno nie będę się zachowywać tak jak wczoraj (zresztą będąc adminem nawet bym na serwer nie wszedł gdybym miał taki dzień jak wczoraj). Kwestia tego, że teraz jestem "tylko graczem" i czasem zdarza mi się odreagować. Jeśli zaś zostanę adminem to jak najbardziej mam zamiar się odpowiednio do "stołka" zachowywać :) Znam się na rzeczy (co ująłem w podaniu) i nie widzę powodu by mieć, jak to ujął lordzik, wybuchy. Zresztą będę miał powód żeby wrócić do biegania :v

Odpowiadaj edytując swój temat. :)

Edited by YaNoSiK

Kultura pod wielkim znakiem zapytania :) Lubi prowokowac , naśmiewac się z graczy

A decyzja ? :)

jestem na tak

Edited by Aim from Polandd

+sesje

+- czat

+-kultura

++ rozpoznawalność

++Umie ogarnąć ludzi

Zacytuję tu : Kultura pod wielkim znakiem zapytania :) Lubi prowokowac , naśmiewac się graczy

Szygul :) taki post powinien być nagrodzony warnem. Nie wnosisz żadnego sensownego zdania ,,Tak/Nie"

ps: Franz jeszcze nigdy nikogo nie sprowokował na soplicy :) chyba że granie czasem z m4 lub inną ,,taktyką" Podchodzi pod prowokacje :)

@Bloondy

każdemu należy się szansa :) co innego być graczem a Adminem :).

,,Nikt z nas święty nie jest."

Jestem na tak

Edited by Kri S

siemanko. znam gracza już jakiś czas. wiele razy graliśmy na servisie i zagraliśmy wiele mmów. wiadomo nie ma kumoterstwa wiec wypowiem się jako admin. sesje + ( są "chwilówki" ale są tez sesje po godzinie - 2 -3h i więcej) rozpoznawalność + ( jest kojarzonym graczem nie tylko przez adminów ale i graczy) czat ? jestem w stanie go zaakceptować, występują przekleństwa ale nie są to przekleństwa skierowane do innych graczy, nikogo nie wyzywa. prowokator ? może troszkę ale to nie w stosunku do normalnych graczy (musiała tam gdzieś wystąpić jakaś kosa :D ).

w SB jest kilka kar (4 z zeszłego roku) 4 z obecnego(1 z nich to mute testowy) ale nie są to długie blokady (łącznie 2h45min), jest to w sumie jedyny aspekt, który może Ci zaszkodzić gdyż wg regulaminu podstawa do napisania podania o admina jest niekaralność. ogólnie jak dla mnie Franz jest kulturalnym graczem. zastanawiam się czy SB nie "wyautuje" tego podania. w pierwszej wersji napisałem ze jestem na tak ale nie sprawdziłem SB... po sprawdzeniu ja osobiście nie mogę napisać stanowczego TAK (chociaż bym chciał, ponieważ tak jak napisałem wyżej jesteś kulturalnym graczem, nigdy nie stwarzałeś problemów kiedy ja adminowałem i nigdy nie musiałem Cię uspakajać. z pewnością dobrze byś pracował i pomagał nam na servisie, każdy może mieć gorszy dzień i tak sobie tłumaczę Twoje kary w SB)..... jeśli Opiekun i reszta moich koleżanek i kolegów Adminów przymknie oko na SB proszę liczyć mój głos na TAK.

Edited by Pawel Popek Machete
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Na tak

+sesje

+mikro

+rozpoznawalność

-opanuj nerwy a powinno być ok.

sesje +
rozpoznawalnosc +
aktywnosc +
sesje +
staz +
czat +
wiek +
godziny w csgo na + odgadniesz haxa od dobrego gracza
kulturalny +
Mozna tak ciagle wymieniac osobiscie jestem na wielkie TAK

Widzę, że duża część gwardii jest na TAK, więc nie będę protestował.
Mam nadzieje, że twoje wpadki były jednorazowe i od teraz będziesz przykładem wszystkich znanych nam cnót :)

Przyjęty, zgłoś się na PW

Edited by PatolEcho

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...