Jump to content
Fragusiek

[Podanie] FrAgUsIeK "Powrót"

Recommended Posts

Twój Nick: FrAgUsIeK
Staż gry w CS'a: 2 latka
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 6
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Tak tutaj :)
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nope
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Podam linka do poprzedniego podania tam jest wszystko opisane. KLIK!
Jak długo jesteś w naszej sieci: Według Psychostats to będzie tak około 8 miesięcy z przerwami.
Posiadasz mikrofon: Aktualnie brak, ale postaram się w miarę szybko kupić Zalmana ZM-MIC 1 aby była jakaś komunikacja
Płatność [sMS/PRZELEW]: SMS
Twoje Imię: Konrad
Steam Id: STEAM_0:1:115062527
Brak WARNA: BRAK
ID konta w sklepiku sieciowym (http://sklep.cs-soplica.com/): 4786
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) 17 ((18 w listopadzie))
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) Ponad 150h
- brak warnów A i owszem
- posiadanie sprawnego mikrofonu Aktualnie brak, ale postaram się w miarę szybko kupić Zalmana ZM-MIC 1 aby była jakaś komunikacja
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM A i owszem

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) Brak
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP Brak ((kicki za ping jak dobrze pamiętam i takie bzdety))
- aktywność na serwerze jak i forum A jest
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku 4786

Edited by Fragusiek

Miesiąc temu zabierałem Ci admina na Twoją prośbę, bo jak twierdziłeś przechodzisz na GO tak więc co się zmieniło ?

Miesiąc temu zabierałem Ci admina na Twoją prośbę, bo jak twierdziłeś przechodzisz na GO tak więc co się zmieniło ?

CS:GO nie ucieknie i w każdej chwili mogę się na niego przenieść. - Jak wiadomo od CS'a trudno się oderwać czy to robiąc sobie przerwę miesięczną lub dłuższą nadal ciągnie mnie do tej gry, i w sumie to jedyna gra w której jakoś na e2-2000 mogę grać. Co się zmieniło? Potrzebował przerwy aby sobie wszystko po układać czy to związane z serwerem czy z czym innym, potrzebowałem jak to można ująć trochę "luzu" nie przejmować się niektórymi osobami z którymi miałem styczność na serwerze, które doprowadzały mnie po prostu do szału. Nie wścieknę się jeżeli podanie na admina nie zostanie zaakceptowane, wiem jak to wygląda. Gościu miesiąc temu nie chciał mieć admina a teraz chce, coś tu nie pasuje. Ale po prostu chce dać drugą szansę dla serwera czy to graczy aby coś po próbować i po zmieniać na serwerze ( rozgrywka itd.). Tak jak wspomniałem nie zaakceptujesz to będzie twoja decyzja i może kogoś z wyższą rangą ale w to nie wnikam.

A co do tego, że wkleiłem innej osoby Psycho. - Wbiłem do po przedniego podania i po prostu skopiowałem link i tak to wyszło nie sprawdzając do końca.

ok, No to Ja rozpoczne :)

Jestem Za. Byl adminem, na krotko zwatpil, ale wrocil. Bedzie z Ciebie pozytek :D

Rozstałeś się z adminem na własną prośbę, ja do Twojego adminowania nie miałem zastrzeżeń więc jak najbardziej mogę Cię przywrócić w obowiązkach.

Podanie zaakceptowane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.