Skocz do zawartości
SanPatriota

Co z tym Inferno? Ile tych slotów?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak każdy dobrze wie mapa Inferno na serwerze jest pobugowana.(GDAKANIE KUR non stop).
Chciałbym usprawnić pewną rzecz, czyli usunąć mape de_inferno i zamienić ją inną mapą, mało wymagającą.
Bo powiedzmy sobie szczerze, inferno jest dosyć wymagającą mapą jeśli chodzi o zużycie CPU/GPU, a jak wejdzie ci 25/18 osób to nieciężko o lagi.
Chciałbym również poruszyć temat slotów, sytuacja wygląda tak, że jest 18/18 osób, serwer jest ok i gra sie przyjemnie.
Podczas gdy pojawia sie +2/3> osób, od dozwolonej ilości slotów, to VAR skacze na potęge.
Dwa, że gdy ktoś się respi, robi 2 kroki to umiera, bo wiele osób po śmierci ma przypisywane te same respawny, nie zdąży się człowiek zrespić i ginie, psuje to przyjemność z gry.

Chciałbym tutaj ograniczyć wchodzenie na serwer do tych max 20 osób, lub jeśli ktoś ma inne rozwiązanie to prosze pozostawić w poście pod tematem.

Poniżej proszę o wypowiedzi na temat tych pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo masz rację, ale tylko straciłeś czas ma pisanie tego posta bo i tak mają wyjebane na ten serwer
@moje słowa się potwierdzają, nadal żadnej odpowiedzi

@

weteran z przebytymi 9 godzinami na serwerze

Byloby tego wiecej gdyby nie sloty ktore sa glowna wada tego serwera. Juz nawet nie chodzi o te kurczaki czy inne male bledy ale głównie o sloty i na ten temat powinien wypowiedziec sie Pan lost skoro jest supportem tego serwera. Jak na razie to tlumaczy sie w tych wszystkich postach tylko Pan. Chętnie dowiedzialbym sie od supporta czemu wszystko to tak wyglada.

Edytowane przez Qbek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiedziałem się na te same argumenty w tym temacie:

http://cs-soplica.com/topic/171958-bledy-bugi-crashe-itp-na-serwerze-ogolny-temat/?do=findComment&comment=1354765

Ale wypowiem się jeszcze raz gdyż kolega wyżej, weteran z przebytymi 9 godzinami na serwerze edytował swój post. Błąd z kurczakami (tj. ich bugiem) jest spowodowany ustawieniami w mapie i spawnem kurczaków. Koliduje on z pluginem Dm'a, to się da naprawić jednakże to nie na mój drewniany komputer. Skoro taki chętny jesteś w krytykowaniu innych to zapewne jesteś samarytaninem i zapewne pomożesz z problemem który jest nie na moje możliwości techniczne :)

EDIT: No ktoś musi się wypowiedzieć :D Lecz co do slotów również się zgodzę że potrafi to napsuć krwi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.