Jump to content
zoku

Usługa: Slot TP 1.6

Recommended Posts

Nick / SID: zoku

Serwer: TP 1.6

Usługa: Slot

Ilość dni:

ID użytkownika w sklepie: 5903

Otrzymany kod SMS'a: Brak

Data złożenia zamówienia:
Opis problemu:

 

Witam

 

Chciałem po prostu na wstępie zapytać na jakiej zasadzie działa usługa slotu na serwerze tp 1.6? Czytałem inne zgłoszenia w tym kierunku, że slot działa w momencie kiedy jest 18 graczy na serwerze (18/19), ale kiedy nie miałem slota to i tak jak było 18 to mogłem bez problemu wejść, wykupując usługę sprawa wygląda tak że wejdę na serwer gdy jest 18 ludzi bądź mniej, slot moim zdaniem powinien dział tak że wchodzisz wtedy kiedy Tobie powinno pasować bynajmniej tak to działa do tej pory na inny rożnych serwerach np. wpisując w consoli "connect ip"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś wyczytałem, że to byłoby nie fer jak ty byś wykupił slota i wchodząc na serwer wywalałoby kogoś innego dlatego, że ty chcesz pograć. Dlatego tu tak nie ma :)


@Dupsko tak napisał:

 

To jest rezerwacja slota, czyli rezerwuje 19'naste miejsce przy stanie 18/19 dla osób z rezerwacja slota. Usługa którą wykupujesz nie polega na tym że kicuje randomowego gracza jak to bywa na niektórych serwerach, my jesteśmy fair wobec innych i nie wyrzucamy ich. Nasz serwer całe szczęście cieszy się wysokim powodzeniem temu są kolejki niekiedy admini czekają po godzinę a nawet ostatnio dwie, więc trochę cierpliwości.

Pozdrawiam.

 

Jest już kilka tematów wyjaśniających ową sytuacje. Wystarczy troche poszukać niżej :)

Edited by Regu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że zostało to wyjaśnione poprzez cytat mojego posta ;) Jakbyś miał wchodzić kiedy Tobie się chce to by było kickowanych parunastu graczy na mapę bo są kolejki na serwer dość duże co moim zdaniem było by bardzo wkurzające i nie do zaakceptowania przez wielu a pewnie i przez Ciebie gdybyś to Ty dostał kicka.

 

 

 

kiedy nie miałem slota to i tak jak było 18 to mogłem bez problemu wejść

 

Ten temat zbadam jeszcze ale myślę, że to nie ma miejsca ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...