Skocz do zawartości
olaokej

#25 Wywiad - Niqhtmare

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! W moim pierwszym wywiadzie pomęczyłam troszkę Opiekuna AWP – @Niqhtmare. Spróbuję w jakimś stopniu przybliżyć Wam jego osobę.

Na początek coś prostego. Opowiedz nam cos o sobie.

Jestem Michał, mam 22 lata i mieszkam na Śląsku. Z reguły jestem cichy i spokojny.

Jak to mówią – cicha woda brzegi rwie. Jak trafiłeś na naszą sieć? Za co najbardziej cenisz Soplice? Jest coś szczególnego, co zatrzymało Cię tu na dłużej?

Trafiłem tutaj przez przypadek. Pewnego wieczoru świeżo po kupnie CS'a, postanowiłem pograć na serwerze AWP. Cała moja przygoda z kanterem zaczęła się właśnie od Soplicy. Coś szczególnego? Owszem. Całą społeczność tworzą wspaniali ludzie (choć niektórzy to zwyczajne świry), dzięki którym zostałem tutaj na dłużej.

Aktualnie zajmujesz stanowisko Opiekuna na serwerze Only AWP. Opowiedz nam jak to się stało, że to właśnie Ty zostałeś wybrany do pełnienia tej funkcji. Co sądzisz o innych adminach zajmujących to właśnie stanowisko?

Swoją przygodę z adminowaniem na serwerze zacząłem jakoś w czerwcu ubiegłego roku. Ówczesny Opiekun serwera zaproponował mi rangę admina na serwerze na co się zgodziłem. Dość szybko (bo po dwóch miesiącach) awansowałem aż do rangi Opiekuna. Uważam, że reszta adminów stara się w miarę swoich możliwości dbać o porządek na serwerze, który jest najistotniejszym aspektem rozgrywki.

Jak mógłbyś ocenić klimat panujący na Only AWP? Gracze często sprawiają problemy?

Obecnie na serwerze po wprowadzeniu przeze mnie rygorystycznych kar za złamanie regulaminu panuje spokój. Gracze wiedzą co mogą, a czego nie mogą, choć zdarzają się wyjątki. Ogólnie liczy się tylko i wyłącznie wzajemny szacunek.

Wg. Ciebie, serwer dobrze się trzyma? Chcesz coś w najbliższym czasie zmienić?

Przez ostatnie kilka miesięcy serwer drastycznie spadał w rankingu czego powodem był głownie mój brak czasu, ale w ostateczności udało się nam go utrzymać. Na chwilę obecną mamy gotowy plugin na skiny, który powinien zachęcić w pewnym stopniu graczy do gry na serwerze. W najbliższym czasie pojawi się również plugin wprowadzający na danych mapach tryb gry na noscope, lecz jest on póki co we wczesnej fazie przygotowań.

W przyszłości będziesz starał się o jakąś większą posadę na forum?

Póki czas mi na to pozwoli będę przede wszystkim skupiał się na obecnie posiadanej randze.

Teraz kilka pytań odnośnie Twojego życia prywatnego. Uczysz się? Pracujesz gdzieś? Dorabiasz w wolnej chwili?

Od kilku lat pracuję. Nie będę zdradzał gdzie i niech pozostanie to tajemnicą :). Obstawianie meczy CS:GO nie można zakwalifikować jako dorabiania, ale zajmuje się tym w wolnej chwili.

Oprócz cs'a grywasz w coś jeszcze? Ile czasu poświęcasz na komputer?

Od dzieciństwa mam styczność z motoryzacją, więc mam na koncie zaliczonego każdego Need For Speeda :D. Interesuje się również tytułami postapokaliptycznymi oraz survivalowymi. Nie pogardzę również RPG. Na granie poświęcam średnio 2-5 godzin dziennie (w wolne dni w porywach do 12). Staram sie też być na bieżąco w sprawach forum. Na steamie można mnie dorwać o każdej porze dnia i wieczora.

Jest coś, bez czego nie wyobrażasz sobie życia?

Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, gitary i dobrego whisky!

Jak spędzasz wolny czas poza graniem w gierki?

Większość wolnego czasu poświęcam na gitarę. Niekiedy zajmuje mi to nawet od 4 do 5 godzin.

Czyli muzyka. Masz jakieś własne kawałki? Jaki gatunek muzyki przypadł Ci do gustu?

Gram głownie covery. Jakieś parę lat temu nagrywałem je i wrzucałem na youtuba. Kiedyś pisałem własne kawałki ale przepadły już dawno temu wraz z resztą plików po formacie. Teraz gram tylko i wyłącznie dla siebie. Rapcore, Numetal i wszystko co progresywne.

Kto jest Twoim największym autorytetem? Masz taką osobę?

Nie posiadam i nigdy nie posiadałem autorytetów. Staram się czerpać inspirację z różnych źródeł.

Powoli zbliżamy się do końca. Gdybyś musiał przenieść się do innego kraju, gdzie by to było i dlaczego?

Prawdopodobnie wybrałbym Anglię. Byłem tam już kilka razy, przeważnie w wakacje gdy jeszcze chodziłem do szkoły. Cenie sobie tamtejszy klimat oraz uprzejmość ludzi. Poza tym mam tam kilka bliskich osób, które są dla mnie jak rodzina i mogę zawsze na nich liczyć.

Dziękuję za udzielenie wywiadu, chciałbyś coś jeszcze dodać na koniec?

Pozdrawiam forumowiczów i życzę miłego dnia ;).

Edytowane przez OlusSka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko wywiadzik :P daję plusa :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, może być.

Jest kilka błędów i brakuje szybkich pytań, ale jak na pierwszy raz jest good ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, może być.

Jest kilka błędów i brakuje szybkich pytań, ale jak na pierwszy raz jest good ;)

Szczerze? Nie robiłam ich, bo uważam, że są głupie :)

//Chciałabym jeszcze abyś podal tu kilka błędów, nastepnym razem poprawię się ;)

Edytowane przez OlusSka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wywiad jest treściwy, a pytania rozwinięte to te szybkie są całkowicie zbędne. Chyba nawet jestem w stanie się zgodzić, że są głupie :)

Wywiad bardzo fajny, duży plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gitarka, ale Najt to się nie zmotywował do dłuższych wypowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gitarka, ale Najt to się nie zmotywował do dłuższych wypowiedzi :D

Bo był przeprowadzany o późnej porze i pod przymusem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo był przeprowadzany o późnej porze i pod przymusem :D

O takich porach to tylko :alcoholic: i lulu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sparky z rangą redaktora uważa, że wszystko wie najlepiej...

Dla mnie wywiad bardzo spoko czasami pogrywam na only awp i z miłą atmosferą się zgodzę w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co gość dowalił z tymi szybkimi pytaniami.. Robisz je tylko dlatego, że twój "wywiad" się bez nich nie obroni.

Co do wywiadu to bardzo szanuje za nie powielanie schematów i życzę dalszych sukcesów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiadzik miły, przyjemny do czytania ale za krótki. Ale tak daję duży plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super wywiad i przyjemnie sie go czytalo.

Ja i tak zawsze szybkie pytania omijam, wiec stwierdzam jak Ty, że nie są najmądrzejszym wytworem :)

Plus +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gicior

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Niqhtmare, zdefiniuj 'dobre whisky'. ;)

Wywiadzik oczywiście super. ;]

Edytowane przez Syzmekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre whisky, a do tego zielony papierosek ? czy tylko ja takie rzeczy lubie ? Pinky hallo poprzyj mnie xD

Edytowane przez Expert1997

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u