Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam was gracze cudownego serwera jakim jest onlydd2.

W dniu dzisiejszym przychodzę tutaj z propozycją.

Otóż chodzi mi o anty rush.

Wiele graczy po prostu rushuje sobie wszystko jak leci jak typowe gowno tylko po to aby wbić sobie kilka punkcikow aby być te kilka pozycji wyżej w rankingu.

Kiedyś na Polskim Gamingu ( serwerownia już upadła, więc żadna reklama heh ) na serwerze TP bylo coś takiego jak linia AntyRush. Polegało to na tym, że CT nie moglo przekroczyć pewnej strefy mapy przed wyznaczonym czasem ( wtedy to chyba było 1:00? ). Według mnie urozmaicilo by to trochę grę i wykurzylo pewne osoby z respa TT gdyż nie obawiali się że zajdą ich od pleców jeszcze przed minutą co się często zdarza że rundy czasem trwają kilka sekund bo każda z pozycji jest dojechana w kilka s.

Tak, WIEM że ten serwer bardziej podchodzi pod FFA niż TP jednakże to tylko propozycja.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym serwerze nie będzie ANTY RUSH'a temat był wałkowany dziesiątki razy i można znaleźć w starych tematach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no faktycznie zapomniałem że nawet z tobą o tym rozmawiałem xd nie bylo tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na serwerze TP

Co ma wspólnego serwer TP do ODD2 oprócz zabijania przeciwników?

Serwer ODD2 jest bardziej serwerem 4fun,gdzie można pogadać, pośmiać się oraz czasami zagrać drużynowo.Natomiast na serwerze TP czegoś takiego nie doświadczysz.

Poza tym rush w cs'ie był, jest i będzie. Jeżeli ct skróci, którąś pozycję i padnie to łatwiej będzie wejść na jeden z bs'ów, jak miał byś wchodzić na bs'a gdzie jest ok 5 ct'ków.

Nie dla antyrush'u

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to nie jest najlepszy pomysł, ale moim zdaniem ograniczenie nałożone jedynie na TT jest niesprawiedliwe. Jeśli się znajdzie jakiś admin służbista, będzie miał on otwartą furtkę do slayowania i ganiania TT na pewną śmierć. TT musi się ruszyć z respa a CT może rushować w każdej chwili.

Moim zdaniem trzeba coś z tym zrobić, bo niektóre rundy wyglądają specyficznie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak ale jak trafi ci sie team przyslowiowych jaśków co po 15 sekundach wypierdalaja sie bo są już na respie terro po czym musisz rundę w rundę odbijac tego śmiesznego bsa bo ktoś nie potrafi pograć normalnie w ta giereczke tylko musi znaleźć się w 15s na respie tt po czym sie wy***ac to po części taka gra nie ma sensu lekko bo tak samo możesz pójść na casuala i postrzelac sobie do botow i na to samo wyjdzie. Ja osobiście wchodzę na serwer zeby się wyluzowac pogadac z innymi ewentualnie kogoś zwyzywac jak ktoś sobie zasłuży i pograć z normalnymi ludźmi zamiast z amebami które maja przyklejony palec do klawisza W, ewentualnie do pada jezeli gra nogami. Tak samo po TT. Idziesz sobie do tunelu a za 20s musisz patrzec plecy bo 6157294 osob co stoi z awp czy innym shitem na respie wy***rdala sie w 15s bo akurat te jaśki trafią się po stronie TT i sie okazuje ze runda w rundę musisz patrzeć plecy bo zostajesz 1vs15 w 1:30 XD nawet nie wiem co tu napisalem ale chyba zrozumiecie mnie o co mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rush to, jak i kampienie zresztą, to jedne z elementów tej gry. My regulujemy tylko kampienie TT na respie, w innych miejscach proszę bardzo. Moim zdaniem wszystko jest tak jak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat był już wałkowany z 10 razy... Nie da rady aby to wprowadzić.

//Zamek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.