Jump to content
Pavlox

Utrudnianie mojej gry poprzez pingowanie mojego internetu - gracz Showiz.

Recommended Posts

Nick podczas gry: Pavlox.
Data i godzina zdarzenia: 10:40, dzisiaj 23.09
Nick admina / gracza na którego chcesz złożyć skargę: Showiz
Opis sytuacji: wchodzę na serwer, żeby pograć, Showiz już był, pytał się chamsko "jak tam twój internet po wczorajszym" to ja do niego żeby sp***dalał z tego serwera... w ciągu 5 minut ping mialem normalny, potem zaczął przeskakiwać do 200-500 i to jest na pewno jego sprawka na 100%
Dowody, świadkowie zdarzenia:

Showiz : pavlox wypierdalam ci internet lamusie
[VIP] *DEAD* Pavlox. : zobaczysz, bana dostaniesz za utrudnianie gry graczowi :)
ss nie zrobiłem, ponieważ straciłem w tym samym momencie połączenie z internetem
grzeczny Adrian może potwierdzić te słowa, ponieważ był wtedy
Chcę, żeby gracz Showiz dostał permamentnego bana lub chociaż na tydzień, dwa.
Edited by Pavlox

Człowiekowi nawet nic nie zrobiłem, a już leci z wypierdalaniem neta innym.

Chłopie te bajeczki to sobie odpuść bez screena to sobie możesz ścieme walić na forum, a dlaczego nie napiszesz o tym że ciągle wyzywacie z adrianem ludzi na serwerze i dodatkowo ostatnio podszywaliście się pod mój nick wpisując kill w konsoli żeby mi ranking spadł więc to wy łamiecie regulamin i to wam należą się permy :)

Link do paczuszki z dowodami :)

http://www54.zippyshare.com/v/uRrDy2yL/file.html

Sprawa dotyczy innego gracza bo "Godlo" ale ten sam temat

http://screenshot.sh/oB64cJDdK8iid

http://screenshot.sh/m1UApMKe0xnBn

http://screenshot.sh/m3e0pSWFQNejn

http://screenshot.sh/owrtn8vc6jUB5

(Chyba pojebalem kolejnosc, no ale ss'y sa) :D

Godło miał wtedy 300 ping i to że napisałem że mu neta wypierdalam to znaczy że ja to robie?

To tak jakby ktoś na serwerze dostał nie słusznie bana i ja bym się pochwalił że to ja zbanowałem to też by na mnie było? Gdzie ty masz mózg człowieku

Za utrudnianie gry też jest ban idioto... szczególnie że nie tylko ja padłem ofiarą zlagowania internetu :)

to prawda jestem swiadkiem jak napisal ze wywali mu internet (gdy pavlox mial 20pingu) nagle 300-500 i wywalilo go z serwera , pozniej nie bylo showiza gralem mialem ping 50-60 i nagle patrze mam 200-300 i dziwnym trafem showiz byl na spectate ??? dziwne

• Lubie to! 1

Obudzić to Ty się nie będziesz mógł, jak ban Cię wystarczająco uspokoi. Frajdę masz z lagowania innym neta?

Najlepiej porzuć serwer i zajmij się hodowlą buraków :).

Za to ty możesz zająć się pisaniem bajeczek dla dzieci bo nie wiem kto ci w te bzdury uwierzy

Przestańcie spamować nic nie wnosząc do tematu.. Poczekajcie na rozstrzygnięcie sprawy.

ping.pngŁadnie tak pingować, kochaniutki? :)

Powinno wystarczyć, żebyś został zbanowany, padalcu bez szkoły. Administrację proszę o perma dla niego. Wbił na serwer i po 10 minutach zaczął pingować nic nie mówiąc.

Dawno mnie nie było na serwerze właśnie z tego powodu, udostępnianie IP graczy :/

Była podobna sytuacja zemną i z Dzikim byłem podejrzany o DDoSy na tego gracza niestety nic mi nie udowodniono, tak samo tutaj nic nikomu nie udowodnicie bo się nie da. Nie ma takiej opcji jak przechwycenie IP DDosera, nawet jeśli to wyłapiecie IP maszyny która was DDosuje a nie samego atakującego(no chyba, że jest debi*** i robi to z CMD(xD)), jedyne co można zrobić to usunąć plugin na pokazywanie IP graczy.

IP Stressery są z dnia na dzień coraz bardziej popularne, bo po co grać uczciwie skoro lepszego ode mnie można wywalić bez problemu.

PS. Jeśli post jest zbędny(nic nie wnosi do tematu itd...) proszę o usunięcie go.

Elo.

Właśnie on ma to do siebie, że jak Showiz z kimś przegra, albo zobaczy że ktoś nie za bardzo sobie radzi, pinguje. Usunięcie pluginu z IP to dobra sprawa, aczkolwiek jak potem ludzie będą wychwycać cziterów żeby zgłosić na forum?

//piszę z telefonu, lapek nie działa

Właśnie on ma to do siebie, że jak Showiz z kimś przegra, albo zobaczy że ktoś nie za bardzo sobie radzi, pinguje. Usunięcie pluginu z IP to dobra sprawa, aczkolwiek jak potem ludzie będą wychwycać cziterów żeby zgłosić na forum?

//piszę z telefonu, lapek nie działa

z tego co wiem to Showiz był top 3 na serwerze i nigdy nikt żadnych skarg na niego nie pisał, a jak ciebie zabił dwa razy to ty wychodziłeś z płaczem z serwera.

Jak dla mnie to wam należą się bany za to że podszywaliście się pod Showiza

Hahaha, obrońca Showiza się znalazł. A to, że pinguje ludzi, to tego juz nie weźmiesz pod uwagę? Poza tym kto pierwszy kogo się czepia? Jak ja jestem, a potem on wbija to on pierwszy zaczyna pluć jadem. 😉 i było tak od zawsze

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.