Jump to content
cpp

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZBANOWANY: </span> cl_righthand 0 2stronk 30fps - ban hltv Alvaro

Recommended Posts

Twój nick: cl_righthand 0 2stronk 30fps
Data bana:2017-08-23:10
Mapa: de_tuscan
Powód bana:Czitujesz - demo hltv.
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na zippyshare.com): nie podano za które demo

Opis sytuacji:

Proszę o rozpisanie dema z odpowiedniej mapy (nie wiem której niestety).

Edited by cpp

Admina banującego proszę o rozpisanie dema, ma na to 24h

Witam,

Podjalem decyzje o nalozeniu stalego bana dla gracza - cl_righthand 0 2stronk 30fps - ze wzgledu na ewidentna gre z dopalaczami, a mam tu konkretnie na mysli - wh.

Abstrahujac juz od tego, iz nawet zanim dostal owy gracz bana od pani Admin - Kobieta. - w zeszlym tygodniu, bylem juz wczesniej tego zdania, ze nie prowadzi on czystej zagrywki. Wczorajsza (14.09) sytuacja na de_tuscan - godzina 23:07, runda 11. - utwierdzila mnie w przekonaniu, a raczej rozwiala wszelkie watpliwosci co do tego, czy aby ten gracz uzywal lub tez nie - wallhacka.

Chcialbym rowniez zaznaczyc, iz przed nalozeniem bana, dostawalem niepokojace, prywatne wiadomosci od innych graczy - ktorzy narzekali na "cpp" oraz wyrazali swoje bojaznie, zwiazane z gra z oszustem. Sledzilem poczynania cpp na spekcie - uzywajac przy tym narzedzi przyslugujacych administratorowi servera - i jak tylko ujrzalem, ze cpp filtruje sciany aby uzyskac orientacje na temat polozenia przeciwnika, a nadomiar zlego, celowanie oraz oddawanie szczalow z precyzja wybiegajaca poza normy, nie mialem najmniejszych skrupulow oraz watpliwosci, aby nalozyc permanentnego bana na konto tego gracza.

Prosilbym uprzejmie o troszke wiecej czasu na mozliwosc uzyskania wszystkich, potrzebnych dowodow w tej sprawie. Nieinaczej, zachecalbym do zaznajomienia sie z gra tego gracza, poczawszy od mapy de_train, ktora poprzedzala de_tuscan oraz mojego bana.

Z gory bardzo dziekuje.

Z powazaniem (lub bez),

Alvaro.

Mapa tuscan:

1:28 - prefire

1:40 +/- info, bardzo pewny ze ktos tam wychyli z prawej strony

5:05 - 16bit? ja go przez smoke nie widzialem

7:47 - prefire, za szybko

8:30 - za dobre info, leci na model

8:44 - info z d*py, chcial wyjsc ulamek sek wczesniej, ale widzial ze CT wychodzil, wiec sie poprawil zeby wyjsc na model

12:02 - model, wczesniej tak nie wchodzil gdy widzial ze nikogo na skrzynkach nie bylo (pozniej robi to samo z otto tylko bez prefire)

12:12 - model

14:30 - modelowo - tu nastapila moja decyzja o zbanowaniu gracza.

Gosciu probuje sie kryc, co potwierdza sytuacja np. 01:50 - ma swojego przed soba w srodku bs'a, ktory patrzy sie POD baldachimem a on i tak udaje, ze sprawdza baldachim. Zero sensu, po pierwsze TT by strzelalo do tego CT w bs'ie + jego kolega juz tam by cos widzial oraz strzelal.

Edited by Alvar0

Rozpiska mnie mocno zszokowała, nie podważam jednak twojej wiedzy/doświadczenia o grze na wspomagaczach, więc do rzeczy.

1:28 w 1/4 ładnie widać jak wychodzi pierwsze bronią, potem ja strzelam, normalne

1:40 podłożona paka w bs, wszystko słychać, rly?

5:05 słychać tuptanie, ale jakbym kogoś oglądał to też bym powiedział że +

7:47 analogicznie co w 1:28

8:30 info z drużyny

8:44 nie widzę nic dziwnego, strzelałem tam dobre pół minuty

12:02 kolega z drużyny wbija pierwszy, w dodatku słychać; z doświadczenia wiem, że bez prefire nigdy nie potrafię zabić ludzi na tych skrzynkach

12:12 zrozumiałem to jak drugi raz oglądalem demo z odpalonym esp,

14:30 standardowy skan, gość z ct rushuje, skan jest na miejsce w rogu, w którym zawsze się każdy kryje :/

podsumowując moje odwołanie, akcja 12:12 faktycznie dziwna, jednak przypadek to też element odwołania :)

PS: strzałów, nie szczałów

Edited by cpp

1:28 na 1/4: Strzelasz, a zadnej broni nie widac. https://imgur.com/a/x8wXG

1:38 - swietnie widac na 1/4 jak przesuwasz celownik o milimetr(!!) w prawo tuz przed wyjsciem TT. Chciales sie lepiej przygotowac na model.

7:48 na 1/4: To samo co w 1:28. https://imgur.com/a/uN2MI(pestka z ak)

5:05 - twierdzisz, ze niby slyszysz tuptanie. Niewazne, ze leca flesze, hejdze na srodku, strzelaja z ak oraz awp. Ale Ty twierdzisz, ze slyszysz tuptanie na pochylni. Jedno tylko pytanie, czyje tuptanie? Skoro CT na szifcie szedl? https://imgur.com/a/PgqWB

Po drugie, zaden profesjonalny gracz nie ma takiego refleksu, zeby odrazu strzelic do goscia w biegu, ktoremu tylko pistolet wystaje.

8:30 - Info z druzyny faktycznie moglo pasc.

12:02 - twierdzisz, ze niby tylko z prefire mozesz zabic kogos na skrzynkach, a 12:58 brak prefire. W dodatku slaby refleks w porownaniu z tym co wyczyniales w 1:28.

Ps: Bede Szczelac ile mi sie podoba, nic ci do tego.

W tygodniu bedzie decyzja, wyzsza administracja sie urlopuje aktualnie

Urlopuje - ladne okreslenie :D

Chcialbym z tego miejsca rowniez bardzo podziekowac Erenowi za pomoc przy ujawnianiu powyzszych faktow. 5+

Edited by Alvar0

1:28 - to nie jest prefire, samo ustawienie celownika w tym miejscu jak zajęty jest bs szczególnie, że reszta drużyny zajeła inne wejścia nie jest głupie -

1:40 - kładzie pake i przesuwa się w lewo, przecież słychać strzały -

5:05 - nie wiem ocb, na hltv nie ma smoke, ale celownik miał ustawiony na nogii (co z tego, że CT idzie na shicie jak wcześniej rzuca flesha na dół pochylni ??) -

7:47 - to jest prefire, nawet na 1/4 nie widać lufy, ale przecież on nie gra na 1/4, właściwie moment kiedy biegnie z granatem i już zmienia na broń ++

8:30 - mogło być info z drużyny, chodź mógł tak po prostu wybiec -

8:44 - skoro nie tłumaczy, że miał info to ++

12:02 - +++

12:12 - +/-

14:30 - nie mam wh, więc nie wiem co on tam skanował, jednak widać po śladach, że nie on pierwszy

Moje:

5:45 - cofa z drzwi do piwnicy, żeby skanować i dostaje kose od Ślepego HE HE

Ja bym obejżał jeszcze jedne demo na miejscu admina, ponieważ na ten moment dla mnie 70 do 30 , że ma wh

Edited by mayz

Oczywiście, że ma wh i na trainie widać to dużo lepiej. Sam bym pewnie nie zwrócił uwagi, gdyby nie to że pod koniec chyba ostatniej rundy nagle lecą dziwne skany z odnogi na 5, a żeby było śmieszniej typ rzuca jeszcze he z odnogi w ścianę przy 5 xdd bardzo nowatorskie he xd

Nie mam jak się teraz rozpisywać ale jest z traina wiele sytuacji które świadczą o tym, że się odpalił, m. in.

-na pewno w 13:55 było już przegięcie, gdy z odnogi skanował dglem i zabił xd

-była sytuacja gdzie biegł 1 z paką z galilem, jeszcze nie zszedł na zamek a już miał pakę w łapach, bo widział, że na zamku nikogo nie było xd(chociaż gdy biegł w innych rundach za tt, którzy już dawno weszli na zamek to i tak czekał i rzucał sg na dół bo byli ct na zmaku)

-moja wspomniana wyżej sytuacja chyba z ostatniej rundy

- tt byli na otwartym, bs mocno zadymiony tt podkłada pakę, a on stoi chyba na 5 i skanował bs(był ct pod bsem) mimo, że nie miał prawa tego wiedzieć

-biegł z 1 respem w tt na odnoge(na której po stronie ct stało awp) on nagle z d*py 1 i ostatni raz na tej mapie rzuca fb na naszą część odnogi żeby oślepić awp; przecież jak się rzuca fb to albo odbijasz od ściany i rzucasz na stronę ct albo rzucasz za skrzynki po prawej też po stronie ct; poza tym nie miałeś prawa wiedzieć że tam stoi awp, a zabierałeś się za tę odnogę jak pies do jeża

-w 1 z rund byłem pod 5 i nagle lecą skany xd pierwszy raz dostałem i widzę żeby ktoś skanował spot pod 5 i to z odnogi, w dodatku nie mogło być infa w tt, gdyż wtedy ktoś z otw. na pewno by się do mnie pofatygował

-była sytuacja gdzie z m4 znowu przez przypadek przeskanowałeś kogoś z odnogi...

-była sytuacja gdzie ja byłem na gnieździe zabiłem 2 typa, a ty stałeś w okolicach L; musiało pójść info, bo zaczęły lecieć skany i he na gniazdo ty natomiast olałeś temat i nie wiadomo czemu pobiegłeś na małą gdzie już ct zamierzało krócić

-szedłeś odnogą w tt, ja natomiast na eko byłem za skrzynkami ct; znowu ześ leciał na shiftcie długo się wahałeś czy wyjść, w końcu zacząłeś wychodzić i żeby się nie palić, żeś nawet nie spojrzał w lewo xddd tylko od razu na prawo(w stronę resp ct) żeś polazł; żeby było śmiesznej w innych sytuacjach normalnie żeś skakał i udawałeś, że sprawdzasz te skrzynki xddd

-moja ulubiona sytuacja, która tylko potwierdza że jesteś leszczem z wh xD tt zajęło zamek, nasz mistrzu stoi za psem na zamku i próbuje przez dobre parę sekund zabić typa ct(który kucał prawie cały wysunięty spod 3 i nie mógł trafić, bo skanował go nie zauważając, że i tak jest cały wychylony xddd

-po za tym leszczu widzisz przez sg

Te wszystkie sytuacja bez problemu są do odnalezienia na tym traina z 14, który był przed tuscanem :D

prefire 12:02 jest celowy, robię tak w 9/10 przypadków, nie wiem dlaczego takie coś miałoby być zakazane; w takim razie skoro zdania są podzielone, wybierzcie demo z innej mapy i zróbcie rozpiskę, tak będzie najlepiej

Źle mnie zrozumiałeś. Po prostu oglądałem tylko wymienione czasy z których według mnie 3 są na +. Inni obejrzą całe demo.

70 % na twoją nie korzyść więc nie widzę tu podzielonych zdań.

Edited by mayz

skoro tylko 3+ według ciebie to chyba na moją korzyść mayz😛

Mogę prosić o link hltv do TRAINA o którym mowa? ;)

Mogę prosić o link hltv do TRAINA o którym mowa? ;)

Przecież masz w zakładce z 14 września przed 23 i przed tuscanem :P

Po przeanalizowaniu z administracja Twojej gry z kilku map.Baz zostaje podtrzymany.

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.

Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci: @Sola

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.