Skocz do zawartości
Sparkyy

Szara notka dla rangi funkcjonującej na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moją propozycją jest, aby osoby posiadające rangę typowo na forum, czyli: Grafik, Redaktor, Uploader oraz Gamer miały możliwość przypięcia szarej notatki pod postem na cały forum bądź też tylko na forum "moderowanym", czyli np. redaktor tutaj: http://cs-soplica.com/forum/632-redakcja/

Mogłoby to lekko odciążyć moderatorów, jeżeli np. ktoś w dziale grafiki napisał zlecenie o avatar, ale nie podał kolorów. Wtedy grafik mógłby dopiąć notkę, ale poprawił błąd.

Może być to również dodatkowy przywilej dla grup wymienionych wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moze jeszcze frytki do tego?

Dla mnie totalny bezsens, na nie.

Edytowane przez Wizzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez sens, wystarczy napisać posta, objaśniającego a nie jakieś notki. Moze [email protected] i [email protected] serwerwów też powinni to mieć skoro rangi 1 gwiazdkowe by miały.

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbędne lub niepotrzebne?

Nie zgodziłbym się.

Ale nie wiem w czym ta notatka pomogłaby redaktorom. Raczej graficy robią zlecenia i to oni mogliby pytać o szczegóły.

Ale zastanówmy się teraz jaki spam byłby tymi notkami.

Ty robiłbyś notki gdyby ktoś ci nie dał plusa a napisał, że dał- tak jak to masz w zwyczaju.

Póki co było dobrze i nie widziałem jeszcze nikogo z warnem przy zleceniach czy w dziale redaktorskim.

Jestem na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbyś takie coś wprowadził to by moderatorzy nie mieli nic do roboty.

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy zauważyłeś, ale na forum ostatnio niewiele się dzieje. Chcesz nas odciążać, a my już teraz nie mamy za dużo pracy :D

Zbędne, na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisał Kirje, nie potrzeba nam spamu notatkami :P jest 4 moderatorów i raczej nie ma zaniedbanych tematow :P nie wiem skąd Ty taki pomysł wziąłeś, ale zbędny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.