Jump to content
Alvar0

Prośba o admina - Alvaro

Recommended Posts

Twój Nick: Alvaro
Staż gry w CS'a: od 2008 z przerwami.
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 5
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: No.
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: tylko swoim domu! :D - jaki mi przyszla malzonka pozwoli :P
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Chcialbym wspomoc obecna administracje, pomoc w trzymaniu porzadku na serverze w godzinach wieczornych (kiedy zdaza sie, ze nie ma obecnych adminow) i czasami porannych, a przede wszystkim dbac o zasady gry TP.
Jak długo jesteś w naszej sieci: 1,5 roku.
Posiadasz mikrofon: tak - chyba juz sie o tym przekonaliscie xD
Płatność [sMS/PRZELEW]: raczej przelewem
Twoje Imię: Don Matthew
Steam Id: STEAM_0:0:99889487
Brak WARNA: Brak
ID konta w sklepiku sieciowym: 5556
Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) 29
- przegrane min. 150h na serwerze (https://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.77:27036/top_players/?query=Alvaro) Wg gametracker'a ok ponad 300h.
- brak warnów Brak
- posiadanie sprawnego mikrofonu Tak
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM Czysty

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) Brak
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) - dostalem raz - jednego, jedynego od Wojtka... na 30min ;)
- aktywność na serwerze jak i forum - Na serwie bywam regularnie i na forum podciagne obecnosc :)
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku 5556

Z gory dziekuje za wasze opinie. Bede szanowal kazda, zarowno pozytywne jak i negatywne. Dzieki, piona, yO!

Alvaro.

Edited by Alvar0

Według mnie +

Edit: Już się poprawiam!

+ kulturalny

+ potrafi poprowadzić grę

+ jeśli trafi się jakiś buraczek na serwerze i się zapomina - potrafi zwrócić uwagę nawet nie mając flag

+ i co najważniejsze! Często gra :)!

Wystarczy :) ?

Edited by Ruda Grazyna

Też jestem za, prowadzi grę, często widuje go na serwerze, kulturę też raczej posiada :D

Co do samego podania.

Ja również jestem na tak. Nie mam żadnych zastrzeżeń .

Znam chłopaka prywatnie i nie wiem czy będę obiektywny bo i tak byłbym na tak.

+kultura chociaż czasem przeginasz ale jest to spowodowane zachowaniem innych,.

+tp

+prowadzenie

+wiek

+ mikrofon

Jedynym minusem jest to że odkąd skończyliśmy studia , wypiliśmy morze wódki , spaliliśmy sam nie wiem ile , wyjechał do Anglii i nie pokazał swojej japy.

Edited by MATYs87src

Matys, wnioskując post Pauliny, pierwsza wersja była "Według mnie +" później masz słowo EDIT i dodała to, co dodała ;)

Co do podania, również jestem za. Ogarniasz grę oraz graczy. Pomagasz nam, nie grasz samowolki. Staż również masz spory i skarg od innych graczy nie ma na Ciebie. Pozatym, pamiętam Cię z innego serwera i nie mam przeciwskazań.

Buziak

Grasz TP , prowadzisz , kultura no trochę nerwowy jesteś jak ktoś Cie wkurzy to się denerwujesz, zgłaszasz nam na [email protected]

Jestem na TAK !

Powodzenia.

mimo Twojego zachowania na inferno, które na pewno pamiętasz, myślę, że zasługujesz na szansę.

tak jak napisała Kobieta, czasami bywasz nerwowy, miejmy nadzieję, że po otrzymaniu flag zmienisz zachowanie na te lepsze.

poza tym to nie mam się naprawdę do czego doczepić, prowadzisz, dajesz info podczas gry i pośmiertnie. (jedyne co mnie rozbawiło to słowa "niech ktoś przejdzie do CT bo ich jest 7 a nas 9" :D To dobry znak, ale pamiętaj, że PTB czuwa)

pozdrawiam i życzę powodzenia :music:

Idzie na mieso, rzuca mi bron kiedy sam nie ma za co grac, ogarnia podstawowe zasady TP, korzysta z mikro i sprawdza przez window czy car stoi na street.

Jestem ZA.

Tak,

Uzywa mikro, cos tam poprowadzi

Edited by jaco99

Dziekuje wam wszystykim co wyrazili tutaj swoje zdanie na temat mojej prosby o admina :)

Jest mi niezmienie milo widziec, iz wszyscy uwazacie, ze nadaje sie na to stanowisko. Jezeli prosba zostanie rozpatrzona pomyslnie, obiecuje, ze postaran sie sprostac oczekiwaniom.

Dzieki wielkie, piona, yO!

Alvaro.

@ Matys - juz tam sie nie boj, mysle nad jakim nikczemnym planem, naszego spotkania! :D

Edited by Alvar0

Wszyscy są na tak więc decyzja nie może być inna jak akceptacja podania - witamy na "pokładzie".

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.