Skocz do zawartości
GTA.

Podanie by GTA :*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: GTA :D
Twój Unique ID: 8tQqaeIEdGTQWXEMHqCfb0ExB0o=
Imię: Krystian
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak
Ile czasu spędzasz na TS3?: Różnie 4-8h
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać ?: Głównie wieczornych 18-19 do późna ;)
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Takie 7,5/10
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Mocne 3-4 /10
Dodatkowe umiejętności związane z informatyką(języki programowania, grafika etc.): -
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ jest mało aktywnych adminów , a ja lubię nieść pomoc osobie która jej potrzebuje oraz jestem aktywny :)
Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: Miłą atmosferę oraz pomocną dłoń :)
Czy spełniasz wszystkie wymagania na administratora ?: Myślę że tak ale nie mi to oceniać ;)
Kontakt: Pw na forum / TS i oczywiście Steam https://steamcommunity.com/id/gieeta/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK

-Wiek ma bardzo duży.

-Bardzo ładne imię.

-Fajny nick.

-Znany

-Lubiany

-Miły

-Chyba ogarnia.

-Aktywny

-Widoczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- ogarnięty

- aktywny

- pracowity

Na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z oczywiście Krystianku, że jestem na tak!

Nie dosc, że stary. To jeszcze nolif przy tym komputerze a na tsie to już nie wspomnę. Wyszedł byś do ludzi xD

Mam nadzieje, że nie stracisz zapału do pracy i nie będziesz dawać ponosić się emocja smieszku :D

Tylko pamiętaj... Nie prowokuj mnie :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak.

Chłopak ogarnia - Jest aktywny - wiek - zapał do pracy i ogólnie spoczi użytkownik serwera TeamSpeak3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak:

- aktywny

- pomocny

- uprzejmy

- kulturalny

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie bo to GTA. a każdy wie jaki jest Krystian " a kto nie wie to nie wie " ~ Kosa 2k17 xdd

a tak na serio to na Tak.

Pomocny ( CZASAMI )

Miły ( NIGDY )

Uprzejmy (Nieee.)

Ogarniety ( On i ogarniety? :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak:

- pomocny,

- wiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-miał perma w przeszłości,

-bywa nieobliczalny,

-zgrywa cwaniaka,

Nie, chociaż i tak dostanie admina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie dlatego ze różnie z Tobą bywało, były konflikty miałeś bana przykro mi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz Gieta, ale nie nadajesz się na tą rangę. Dobrze pamiętam ile razy były skargi, że w pokoju PB się wyzywają, tak samo na publicznym 1. Należałeś do patologii, która jakiś czas temu robiła syf na serwerze, dodatkowo uprzykrzała życie wszystkim adminom i teraz sam chcesz adminem zostać? Nie widzę Cię w administracji z taką historią, no ale co to zmieni ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam sie z Olka wyzej! Rowniez jestem na nie.

- troll

- nieodpowiednie zachowanie

- notoryczne skargi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie.

-Perm w przeszłości

-Troll

I taka osoba dostała Admina TS3 bez podania?

"Przypomnę, ze wybór administratora ts3 nie jest wyborem demokratycznym. Nie muszę wybierać osoby, którą wskażą mi ludzie. Ten wybór zależy wyłacznie ode mnie, gdyż to ja biorę pełną odpowiedzialność za osoby, które przyjmę i to ja potem muszę liczyć się z konsekwencjami swoich wyborów."

Domyślam się, że te głosy na nie i tak nic nie zdziałają w rekrutacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądzę by rozpisywanie się miało jakiś sens... Oszczędzę sobie tego. Napiszę krótko... Ja też miałem swoje odpały, trolle, akcje, wyzywania czy co jeszcze tam ciekawego miałem, ale jakoś też dostałem admina :), może też nie zasługuje nie mi to oceniać, ale chyba użytkownikom i Saygonowi. Każdy coś ma za uszami.. Jeden mniej a drugi więcej. Każdy zasługuje na szansę i nie należy od razu kogoś przekreślać bo coś tam robił czy coś. Nikt nie jest święty, ani nie wiadomo jaki idealny czy wspaniały, a jeśli właśnie kogoś uraziłem to przepraszam. Ja znam GTA już bardzo długo, przegrałem z nim od groma godzin. Ma swoje za uszami, ale szanuje go za szczerość i jego pomocną dłoń. Mi osobiście nigdy pomocy nie odmówił. Nie chce gównoburzy, ale gdyby nie zasłużył czy jakby to nazwać "nie wyróżnił się" to pewnie rangi by nie dostał. Jestem na tak. Powodzenia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@GTA. liczba twoich występków i problemów z przeszłości jest długa jak mur chiński. Jak wiele osób wspomniało, miałeś dużo na sumieniu czym zapracowałeś sobie dawniej na bana permanentnego, jak również na negatywne postrzeganie twojej osoby, które ciągnie się do dnia dzisiejszego. Jednakże aktualnie ja mam odmienne zdanie o Twojej osobie.

Pozwolę sobie głębiej objaśnić i zacytować kilka urywków z wypowiedzi rożnych osób i podkreślić oraz powiększyć słowa na których chce skupić największą uwagę:

-bywa nieobliczalny,

Mocne słowa. Zdecydowanie za mocne. Ja osobiście, nigdy nie zauważyłem takiej formy zachowania u niego, nawet za dawnych złych jego czasów, kiedy został zablokowany na serwerze.

ile razy były skargi

Należałeś do patologii

były konflikty

Jak pragnę zauważyć w tych wypowiedziach pada czas przeszły, co jest też bardzo istotne.

Moi drodzy, doskonale rozumiem wasze oburzenie oraz nagonkę na @GTA. i wiem, że te wypowiedzi kierowane są z myślą o dobru serwera a dodatkowo mają przekonać mnie, ze owa osoba nie zasługuję na stanowisko admina na naszym serwerze. Lecz zadajmy sobie podstawowe pytanie czy którakolwiek z osób tu mających zastrzeżenia oraz wyrażająca swoją negatywną opinie na temat @GTA. chociaż raz w aktualnym czasie wymieniła z nim chociaż słowo, spędziła z nim chwile czasu czy to na ts czy gdzieś indziej, by przekonać się jaki jest aktualnie i jak się zachowuje? Stawiam, a wręcz jestem pewny, że nikt. Ja natomiast tak i to sporo. Miałem okazję być świadkiem oraz przekonać się jaki jest i jak zachowuję się aktualnie @GTA.. Osobiście od czasu, kiedy dałem mu szansę powrotu na serwer do jego zachowania nie mam większych zastrzeżeń.

Przytoczę tutaj również historię pewnej osoby(otrzymałem zgodę), a mianowicie użytkownika @Gorzki., który dawniej w sieci posiadał "Bana na sieć" czyli najcięższego bana jakiego można otrzymać w naszej sieci. Otrzymuję się go za najgorsze występki, a mimo to w dniu dzisiejszym posiada opiekuna na jednym z serwerów u nas, a nawet więcej mówiąc w niedalekiej przeszłości trzymał piecze nad dwoma serwerami.
Przytaczam tu przykład jego osoby nie po to, by zrobić tutaj awanturę tylko, by uświadomić wszystkich, że istnieje coś takiego jak danie "drugiej szansy" czy odkupienie win a także udowodnienie wszystkim, że nawet osoba z najgorszą przeszłością potrafi się zmienić i pokazać wszystkim, że zasługuję na lepsze traktowanie i opinie. Zapytacie czemu o tym mowie, po pierwsze by ukazać to, że każdy ma możliwość odpracowania winy, a dodatkowo ta sytuacja przytoczona przeze mnie jest poważniejsza, bo osoba tu wspomniana obejmuje znacznie ważniejsze i odpowiedzialne stanowisko niż zwykły admin. Mimo to, co do pracy i zachowania @Gorzki.'ego nie ma większych zastrzeżeń. Otrzymał on szansę, która wykorzystał dlatego myślę, że podobnie może być i w tym przypadku z @GTA..

Mam nadzieję, że @GTA. udowodni i pokaże się nam z jak najlepszej strony. Dodatkowo jego atutem jest spora aktywność na serwerze a własnie takich osób potrzebuję w aktualnej rekrutacji.

Mimo tak szarpanej opini, chce dać Ci szanse i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Podanie akceptuję. Zgłoś się do mnie na rozmowę na ts3.

Na koniec małe postscriptum:

Nie, chociaż i tak dostanie admina

"Przypomnę, ze wybór administratora ts3 nie jest wyborem demokratycznym. Nie muszę wybierać osoby, którą wskażą mi ludzie. Ten wybór zależy wyłacznie ode mnie, gdyż to ja biorę pełną odpowiedzialność za osoby, które przyjmę i to ja potem muszę liczyć się z konsekwencjami swoich wyborów." Domyślam się, że te głosy na nie i tak nic nie zdziałają w rekrutacji.

Ten temat ma służyć wyrażeniu opinii na temat danej osoby a nie pokazywaniu, przekonywaniu, obrazowaniu ludziom,(przytaczaniu moich słów z innych tematów), że mój wybór jest z góry zaplanowany przez co jestem człowiekiem jednostronnym oraz kieruje się kolesiostwem. Nie wiem czy nastąpiło tu zgadanie się czy zbieg okoliczności, sądząc to po podobnych wypowiedziach, jednak nie jest to miejsce na dodawanie tego typu komentarzy i uwag. Szczególnie powinien o tym wiedzieć admin forum.

Wspomnę jeszcze przed zakończeniem mojej wypowiedzi, że takie zachowania i uwagi szkodzą dobrego imieniu sieci oraz nam wszystkim tu obecnym a nie mi. Obrazowanie innym jaką osobą jest ktoś nie jest na miejscu, szczególnie jak się kogoś zwyczajnie dobrze nie zna. Zastanówcie się wszyscy czy warto na drugi raz wypisywać takie rzeczy a nie lepiej spożytkować ten czas w lepszy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u