Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zaproponować dodanie radia na serwer (oczywiście jeśli jest taka możliwość). Miło się słucha muzyki, kiedy się skacze. Zwłaszcza kiedy na serwerze jest cisza lub nie mamy ochoty rozmawiać. Pamiętam, że na dr 1.6 (jeszcze klasyku jak istniał) było radio i ludzie z chęcią słuchali muzyki.

Edit1: Jeśli jest taki lub podobny plugin to przepraszam, nie wiedzialam. Pewnie jak większość graczy (a może nie)

Edytowane przez Marta:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie nie jest zły pomysł. Można byłoby dostosować głośność żeby słyszeć i rozmowy na serwerze i muzykę. Ciekawa inicjatywa ja najbardziej na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest plugin do tego. Wpisuje się !yt (nazwa muzyki) i muzyka w tle leci z Youtube. I można go zainstalować.

Edytowane przez Twicee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za! Tylko byłoby fajnie jakby ustawiało się głośność jak i również opcję wyłączenia lub włączenia radia :)

Edytowane przez V3nomX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez za i zeby mozna wpisac tytuł kazdej piosenki i mozna sobie sluchac np swojej ulubionej muzy albo skopiowac link z yt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na tak ,lubie sluchac muzyki przy bhopie. Bardzo fajny pomysl. Moim zdaniem powinno to byc dodane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli będzie możliwość, to wprowadzimy coś w stylu radia ;) Dzięki za propozycję :)

-Close.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.