Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czemu wcześniej @Darxx a wciągu ostatnich 24h @GTA. otrzymali admina TS3 nie pisząc podania? Każda z podanych osób nie pisała ani razu podania. Rekrutacja jest chyba nie otwarta, więc trochę nie rozumiem tego, gdyż również użytkownicy nie mogli się wypowiedzieć o danych osobach.

2.1.7. Opiekun Serwera:

f. może przyznawać Admina tylko osobom, które złożyły podanie na forum, spełniają wymogi Sieci(...) Zabronione jest dodawanie adminów „na boku”(...).

A w dodatku czemu gracz @ravas01 otrzymał Uploadera? Nie wrzucił żadnego pliku oraz nie składał podania, domyślam się, że to pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo potrzebni byli nowi admini, po odejściu Baku i Kozicy. Oni byli aktywni na serwerze i nie było sensu otwierania rekrutacji i robienia kilku je etapów, bo zgłosiło by się wiele osób, które są nieodpowiednie na to stanowisko. Poza tym myśleliśmy nad innymi osobami,a było ich niewele.

Edytowane przez Whytti23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo taka była moja decyzja.

Po za tym wybór adminów ts3 rządzi się innymi prawami, niż wybór adminów na serwerach.

Co do uploadera, niech się wypowie jeśli chce osoba, odpowiedzialna za wybór jego.

PS: Dodam jeszcze dla jasności, że na serwerze ts3 głównym zarządcą jest "Root" a nie "Opiekun serwera".

Chyba wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w dodatku czemu gracz ravas01 otrzymał Uploadera? Nie wrzucił żadnego pliku oraz nie składał podania, domyślam się, że to pomyłka.

Tak, pomyłka, ranga zdjęta.

nie było sensu otwierania rekrutacji i robienia kilku je etapów, bo zgłosiło by się wiele osób, które są nieodpowiednie na to stanowisko.

Skąd możesz wiedzieć kto złoży podanie na admina? Może akurat zgłosiłaby się osoba, która by się nadawała, co pokazała poprzednia rekrutacja.

PS: Dodam jeszcze dla jasności, że na serwerze ts3 głównym zarządcą jest "Root" a nie "Opiekun serwera".

Taa, ale wydaję mi się, że w sieci występujesz jako Opiekun serwera TS3 a nie Root.

Czemu wcześniej Darxx a wciągu ostatnich 24h GTA. otrzymali admina TS3 nie pisząc podania

Bo nikt tego nie kontroluję, a TS3 rządzi się swoimi prawami, które nie są nigdzie określone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taa, ale wydaję mi się, że w sieci występujesz jako Opiekun serwera TS3 a nie Root.

Na serwerze występuje jako Root. Zostałem przypisany pod opiekuna serwera w sieci wyłacznie dlatego, że absurdem było by robienie rangi "Root" na forum. Robienie dziury w całym i czepianie się o to po wielu miesiącach nie ma najmniejszego sensu.

Dodatkowo jak większość osób obytych z serwerami ts3 wie, główne funkcje na serwerze ts3 obejmuję zwykle "Root" bądź "Admin Query".

Bo nikt tego nie kontroluję, a TS3 rządzi się swoimi prawami, które nie są nigdzie określone.

Nie wspomnę już, kto wybierał tu ludzi bez podania i konsultacji w tej sieci, a było takich wiele.

Na koniec podsumowując dla wszystkich powiem, że dotychczas moje wybory nie miały większych złych konsekwencji a skarg na moich administratorów było niewiele.

Wszystkich zainteresowanych innymi pytaniami i niejasnościami zapraszam na pw. Tyle ode mnie. Uważam, że temat jasno opisałem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.