Jump to content
Ruda Grazyna

Ruda Grażynka

Recommended Posts

Twój Nick: Ruda Grażyna
Staż gry w CS'a: ~od 2008
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 9
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Nie
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nie
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: odrobinę kultury i gry tp szczególnie w godzinach gdy nie ma innych adminów
Jak długo jesteś w naszej sieci: Zaczęłam pogrywać jeszcze w 2016
Posiadasz mikrofon: Tak
Płatność [sMS/PRZELEW]: sms
Twoje Imię: Paulina
Steam Id: STEAM_0:0:49279775
Brak WARNA: raczej
ID konta w sklepiku sieciowym : 5595
Wymagania:
- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) :haha:
- przegrane min. 150h na serwerze : Odrobinę mniej
- brak warnów :fie:
- posiadanie sprawnego mikrofonu Tak
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM Tak
- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) Tak
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP Tak
- aktywność na serwerze jak i forum Raczej serwer
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku Tak
:king: Pamiętajcie, że to serwer TP więc nie oceniajcie mnie pod względem fragów :biggrin::biggrin:

Edited by Ruda Grazyna

Nie mam nic do ciebie ale jestem na nie. Ostatnio adminów jest bardzo dużo a ty sie niczym nie wyróżniasz. Chcesz żeby cie oceniać względem TP więc tak zrobię. Twoje taktyki to raszujemy A/B a później krzyczenie "właźcie" do majka tak że kompletnie nic nie słychać i jest to bardzo denerwujące.

Edited by can't be

Szanuję twoją opinię ale nie zgodzę się z tym, że adminów jest dużo... gram ostatnio w różnych porach i co prawda - w najbardziej ruchliwych godzinach można spotkać adminów 2-3 na raz ale często nawet gdy jest pełny serwer graczy nie ma ani jednego, gdyby tak było to bym nawet nie pisała tego postu. Nie po to kupiłam słota żeby albo dostawać na respie bo dla kogoś bo celowe TA to idealna zabawa, słuchać tak jak ostatnio że jestem panną lekkich obyczajów albo cieszyć się z fajnej gry, a po chwili denerwować z powodu kogoś kto ma gdzieś wspólną grę :-)

Adminowałam długi czas i w sumie prowadziłam jeden serwer więc wiem jak to powinno wyglądać ale jeśli inni podzielą zdanie Can't be to zrozumiem :-)

Jesteś w porządku i z pewnością nadajesz się do adminowania, ale jak trochę dłużej pograsz. 80-100h to za mało według mnie. Jedno mnie zastanawia, ale to tylko z ciekawości - skoro masz na imię Paulina to skąd nick Ruda Grażyna.

Ja nic do cb nie mam, jestes kulturalna i nie stwarzasz żadnych problemów na serwerze.

Tylko jakbys jeszcze chwile z nami pograla i bedzie wszystko ok ;)

Trochę miałam przegranych godzin na innych nickach przed rs psycho, (w tym nawet i moje imię) a nie pamiętam dokładnie jakie to były więc nie sprawdzimy na gt :)

Ruda bo ruda, choć teraz trochę mniej, a Grazyna szczerze nie pamiętam

Grazka na Adasia :D

Paulinko, tak jak koeldzy wyzej :)

Naprawde przyjemnie sie z Toba rozmawia, gra i ogolnie jest spoko oraz kulturalnie. Ale jeszcze to nie ten czas :P tak jeszcze x2 h. i bedzie spoczi :)

Z powazaniem.

W takim razie proszę adminów o akceptowanie zaproszeń na steamie bo nie chce cały czas męczyć tylko Fraguska żeby wszedł i zrobił porządek 😋

Trochę mało przegrane godzin, brak poparcia graczy i adminów - zamek.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.