Skocz do zawartości
Tony.

Odwołanie do warnów.

Rekomendowane odpowiedzi

No witam. Dostałem 2 warny jednego za to że powiedziałem typkowi żeby trochę więcej informacji rzucił żebyśmy mogli mu pomóc, a drugiego bo się wypowiedziałem co do zmian na ZM. Po 1. jak już pewnie wiecie ja i promyx jesteśmy tu głównie dla forum czyli także dla sb, a że macie jakieś chore wymagania czyli 20 postów żeby na sb pisać no to postanowiliśmy się powypowiadać w różnych tematach. Podania na adminów to nie był dobry pomysł, ale ja w żadnym podaniu się nie wypowiedziałem bo nie znam ludzi piszących podania. Przeraża mnie fakt iż nie pozwalacie wypowiadać się propozycjach zmian. Pani moderator napisała że promyx nie będzie tam grał, to mi też pani warna wlepi, bo czemu nie. Może ja będę grał i nie chcę takich, a chce takie zmiany? Poza tym mam też długi staż na przeróżnych serwerach więc z doświadczenia tylko powiedziałem co mogłoby być dobre. Jeszcze co do nabijania tych postów żeby rozmawiać na sb. Dajcie mi po prostu jakiś dział gdzie mogę bezkarnie sobie pisać, wypowiadać się bo nie pisałem byle gdzie, najpierw szukałem postów w tych wszystkich hydeparkach, ale wszystkie tematy pozamykane. Następnym razem przemyślcie może swoją politykę, a potem ustalajcie jakieś śmieszne limity na SB. O zdjęcie warnów też proszę, a przynajmniej jednego w tych propozycjach zmian na ZM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz wyjasnij co ci nie pasuje na Zombie Modzie i dlaczego chcesz takich zmian ? Nie ? Dlaczego ? Bo tam nie grałeś i nie wiesz jak to wszystko wygląda ? No to po co się wypowiadasz, że chcesz czegoś o czym nie masz pojęcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - http://cs-soplica.com/topic/209462-serwer-nie-dziala/page-1?do=findComment&comment=1348712

Napisałeś praktycznie to samo co kolega wyżej, po co? Zdecydowanie wystarczy jeśli jedna osoba o tym wspomni.

Co do tematu na Zombie, nic nie dodam bo Miruin ma wystarczająco dużo racji. Co do rzeczy ma fakt, że grałeś na różnych serwerach? Akurat na zombie soplicy nie grałeś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak napisałem praktycznie to samo dlatego się z warnem zgadzam, a co do propozycji zmian to się nie zgadzam gdyż chyba nie rozumiecie pewnej kwestii. Foxy dał propozycje zmian, a znając dane pluginy chyba mam pojęcie czy to jest spoko czy też nie, no kurde trochę przesadzacie. Sztuczne zamieszanie tworzycie, każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat propozycji rzucanych przez graczy, a że nie myślę tylko o sobie, a o całym serwerze to rzeczywiście niespotykana rzecz w dzisiejszych czasach. A jakiś zwykły admin może dyskutować o moich warnach? Chyba nie od tego on jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co w drugim przypadku. Trochę za szybko chcieliście tego dostępu do sb. Trzeba jednak pamiętać, żeby pisać z głową. To, że sieć ma takie, a nie inne restrykcje pozwala mu wyglądać poważnie. Jest też przejrzyste, czytelne - głównie dzięki moderatorom.

 

Korzystając z forum musisz podporządkować się jego zasadom.

 

Odwołanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×