Skocz do zawartości
promyx.

Odwołanie od Warna..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem 4 Warny (2 za 0 i 2 za 1)

Chcialem się wczoraj po wypowiadać trochę bo shoutbox od 20 postów więc pisałem tam gdzie miałem coś do dodania, nie były to bezsensownej posty. Będzie krótko, coś mi umknęło i nie wiedziałem że nie mogę się wypowiadać w działach serwerow, na innych sieciach tak nie było. Warny są słuszne ale, czy nie można się dogadać mimo że jestem tutaj pierwszy dzień? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz dwa warny o wartości 1 tylko ze względu na fakt, iż dzisiaj zarejestrowałeś się na naszym forum. Tutaj nie chodzi o zakaz wypowiadania się, tylko o logikę. Dlaczego wypowiadasz się w propozycjach zmian na danych serwerach skoro nawet na nich nie grałeś? Nie wiesz jak wygląda sytuacja, nie wiesz co jest denerwujące, nie wiesz co denerwuje innych graczy. Nie wiesz jak na serwerach zachowują się osoby, w których podaniach się wypowiadałeś razem z kolegą a Wasze opinie opierały się głównie na wcześniejszych wypowiedziach w podaniach.

Kurczę, nawet w swoim przywitaniu na forum napisałeś, że nie planujesz grać na naszych serwerach, to jaki to ma sens? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przyznaję że staramy się odblokować shoutboxa, wypowiadaliśmy się tak żeby nie było problemu, teraz zdaje sobie z tego sprawę że pisanie postów w dziale serwera było głupie i nauczyłem się, żeby tam już nie pisać, także przepraszam i proszę o zdjęcie warnów, to się już nie powtórzy.

Edytowane przez promyx.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie warnów mogłoby nastąpić tylko w przypadku Twojej racji. Posty niestety trzeba nabijać z głową. Niestety, tak jak każdy będziesz musiał odpokutować.

Całkowita racja po stronie moderatorki. Odwołanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.