Jump to content
Hashyszowy

Prośba o admina.x2

Recommended Posts

Twój Nick: hash
Staż gry w CS'a: niecałe 7 lat
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 5
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Tak, niejednokrotnie
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nie.
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Nic nadzwyczajnego, jako admin chciałbym skrupulatnie wyciągać konsekwencje z braku gry zespołowej oraz infantylnych zaczepek i wyzwisk graczy.
Jak długo jesteś w naszej sieci: styczeń 2015
Posiadasz mikrofon: Oczywiście.
Płatność [sMS/PRZELEW]: SMS, aczkolwiek nie jestem pewny czy nie będzie to płatność przelewem.
Twoje Imię: Bartek
Steam Id STEAM_0:0:23900478 0 00:05 20 26
Brak WARNA: Tak.
ID konta w sklepiku sieciowym: 4164
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):

Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) - (najwyraźniej byłbym wyjątkiem :D )
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) +
- brak warnów +
- posiadanie sprawnego mikrofonu +
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM +

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) +
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP +
- aktywność na serwerze jak i forum serwer +, forum -+
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku +

Powiem tak. Gracz z Ciebie przykładny, prowadzisz rozgrywkę bardzo często i bardzo dobrze. Info dajesz perfekcyjne i non-stop, nie tylko po śmierci, ale i jak żyjesz. Ogólnie nie miałbym sie do czefo przyczepić ... ale ...

No właśnie. Jest jedno ale. Obawiam się, że dawałbyś za dużo banów za najmniejsze przewinienie. Cieszę się, że pilnujesz graczy by grali TP czy dawali info, ale zdarza się, piszesz na [email protected] prośbę o wywalenie np gracza afk, który dopiero wszedł na serwer. I to dość często. Albo nie zdąrzy ktoś napisać i info (bo nie ma mikrofonu) a Ty od razu mówisz, że ktoś tak nie dał info. Trzeba to przemyśleć ...

• Lubie to! 1

Zdecydowanie podpisuję się pod tym co napisał kolega Mariusz.

Banować trzeba rozważnie i nie zbyt często chyba , że już nie ma innego wyjścia albo ktoś ewidentnie robi burdel. (mówię za siebie )

Nie możemy zapominać o tym , że to gracze tworzą server nie admini i trzeba ich szanować.

Oczywiście mowa tylko o tych , którzy na to zasługują .

Natomiast ja jako admin nie biorę do siebie każdego zgłoszenia bo zdarzają się takie momenty , że mam zaspamowany cały ekran

zgłoszeniami od was ( graczy ) i jeśli naprawdę miałbym słuchać każdej skargi na kogoś to server byłby pusty a nie chodzi o to , żeby banować każdego a bardziej o to żeby zmobilizować nie siłą / banem graczy do tego żeby chcieli współpracować . W końcu jesteśmy dorośli i można się dogadać .

Także ja neutral decyzje pozostawiam wyższej administracji.

Natomiast jeśli chodzi o grę , info nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń i fajnie by było gdyby każdy z graczy rozumiał że info to podstawa.

Ja osobiście zgadzam się z Wami w zupełności bo sam ze swojego doświadczenia wiem jak to funkcjonuje. Inaczej to wygląda z perspektywy gracza, a inaczej z perspektywy adminów i raczej większość się z tym zgodzi.

Rozumiem też, że admini mają jeszcze więcej pracy i "zgłoszeń" do zrealizowania z tego względu, że jest to serwer TP. Jako admin raczej nie podejmowałbym szybkiej decyzji co zrobić z danym graczem, który w jakiś sposób łamie regulamin, zawsze będę starał się uzgodnić z resztą adminów co będzie najlepszą karą dla kogo. // oczywiście prawie w większości sytuacji działa zwykłe upomnienie

Pozdrawiam serdecznie ;)

Edited by Hashyszowy

Co do twojej gry na serwerze zachowania itd. nie mam nic przeciwko.

Jeżeli chodzi o zgłoszenia to tak jak napisał mario i matys nie trudno jest zbanować gracza na 4h od razu czasem trzeba dać komuś drugą a może i nawet trzecią szansę, bo to gracze jak i admini (( Moim zdaniem, admin to też gracz nie? )) tworzą owy serwer Team Play rozumiem, że brak TP itd. wk***ia cię pewnie jak i mnie ale co z tym zrobimy? Osobiście wolał bym grać w mniejszym gronie graczy ale z ogarniętymi a nie z full graczy na serwerze, którzy nie wiedzą co zrobić.

Jeżeli podanie zostało by zaakceptowane to pamiętaj nie rozdawaj banów od razu, przemyśl sytuacje w której to się wydarzyło i czy mogło to inaczej wyglądać z oka admina oraz gracza ;)

Ja tutaj zostawię głosik na TAK.

Dziękuje i pozdrawiam FrAgUsIeK

PS. No i ktoś będzie musiał pilnować serwera jak ktoś z grona adminów opuści serwer :) (( Połowa pewnie wie o kogo mi chodzi bo już pisałem to w grze ))

Edited by Fragusiek

Również podpisuje sie pod Mariuszkiem

W grze zachowujesz sie bardzo dobrze, prowadzisz, dajesz info

Jestem na tak

zawsze będę starał się uzgodnić z resztą adminów co będzie najlepszą karą dla kogo

W takim razie po co dawać Ci admina ?? Chyba rozumiesz oco mi chodzi

Mimo to jestem na TAK, widzę, że nowe pokolenie wkracza na Soplicę

Jestem na nie ponieważ:

- masz 16 lat

- kupiłeś od kogoś konto steam i grasz na jego nicku:

w 2014 roku ktoś też składał podanie z tym steam id i też miał 16 lat: http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/12601-szybka-rekrutacja-na-admina/#comment-69294 a przypominam, że mamy już rok 2017 (nick: HERA KOKA BARTEK)

Edited by WojakJasnyPelny
  • Lubie to! 2

Oczywiście steam na którym gram jest tylko i wyłącznie W moim posiadaniu.

Powiem krótko, nie każdą sieć traktuje sie poważnie.

ps. na serwie bede dopiero za 5 dni (wyjazd)

Edited by Hashyszowy

Dużo zastanawiałem się nad Twoim podaniem, głosy są mieszane jednak większość na TAK, widać Twoje zaangażowanie w grze i że się starasz temu też dostaniesz szansę - podanie zaakceptowane.

Mam nadzieję że zapał do gry nie spadnie Ci po tygodniu i dalej będziesz tak aktywny.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.