Skocz do zawartości
zw1nc3k

Skarga na SanPatriota

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: zw1nc3k
Godzina i data zdarzenia: 07-28-17 19:02

Mapa: de_cache
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: SanPatriota
Jego IP/Steam ID: nie znam
Opis sytuacji: Biję sobie bobixów na dm i nagle wjechał ban za podszywanie się pod admina. Jest to dla mnie mega śmieszna sytuacja i trochę irytująca. Jesteś idiotą Panie adminie SanPatriota. Następnym razem proponuję sprawdzić, zanim się zbanuje. Życzę ci wszystkiego najgorszego, nie pozdrawiam
Dowody: http://www.sourcebans.cs-soplica.com/dm/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:3117894&advType=steamid&Submit

http://steamcommunity.com/groups/FACEITAdmins
Świadkowie: braik

07-28-17 19:02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emocje nie wiem moze masz racje ale nie mozesz sie odnosic do admina ty idioto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszę tak, miałeś przedrostek ADMIN przed nickiem, co by sugerowało, że jesteś administratorem serwera. Na początku prosiłem byś usunął ten przedrostek na serwerze. Mineło 3-5 min, nie zrobiłeś z tym nic, wiec 3000 minut poza serwerem powinno być dla ciebie nauczką. TO nie jest perm więc nie wiem po co ten płacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś głupi czy tylko udajesz? Jeżeli mam przed nickem napisane FACEIT Admin to chyba nie mam napisane: SOPLICA Admin czy SERWER Admin?

Tak trudno jest użyć mózgu przez 5minut?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdublowana wypowiedź

Edytowane przez zw1nc3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admin miał prawo się pomylić, jednakże zdaj sobie sprawę że ten TAG może być mylący dla graczy i skutkować może niepożądanymi działaniami. Tak poza tym ban minął więc mam nadzieje że to będzie dla Ciebie przestroga. Jak również mogłeś zastosować się do polecenia admina a nie stosować nagonkę na forum. SKarga niesłuszna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u