Skocz do zawartości
BicuS

Warto chyba spróbować

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
Znajomość języków programowania: C++ = dobra C# = średnia i Phyton = Coś tam coś tam
Twoje doświadczenie: Mam duże doświadczenie w programowaniu np. Kalkulatorów lub aplikacji komunikacyjnych dla prywatnych małych firm. Z serwerami mam styczność praktycznie od 5 lat to wtedy założyłem swój serwer minecraft 3 lata później serwer CS:GO i przy tym nauczyłem się obslugi ftp i grzebania w pluginach. Cvary sourcemoda znam dosyć dobrze co prawda tworzenia pluginów jeszczę się uczę ale idę w zaparte i ciągle próbuję tworzyć coraz lepsze pluginy. Obslugi mysql nauczylem się gdy programowałem ruletkę i jackpota dla kolegi. Co wymagało przypisania odpowiedniej tabeli do odpowiedniej funkcji strony np. Kody promocyjne. Mam dość dużo czasu i myślę że nawet w roku szkolnym będę miał czas na prace [email protected] sieci. Programowania uczył mnie brat z którym napisalem swój pierwszy kalkulator :P Ogólnie od 12 roku życia (Poprawiłem przepraszam) mam styczność z programowaniem. No poszlo trochę pieniędzy na tutoriale heh.
Jak Twoja praca mogłaby odmienić sieć: Napewno chcialbym poprawić wydajność serwerów csgo oraz naprawić troche bugów serwera.
Podaj swoje dwie najmocniejsze i najsłabsze strony: Najmocniesza strona napewno jest wytrwałość w dążeniu do celu i chęć poznawania coraz nowszych możliwości w np. Programowaniu Z tych złych to że osoby ktorę kłamią mocno mnie irytuja przez co czasami wyprowadza mnie z równowagi.
Steam: steamcommunity.com/id/bicussss

Edytowane przez BicuS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

Powodem jest ten sam powód co przy degradacji. Moim zdaniem nie można Ci ufać.

Gdzie niby napisałeś prawdę? Ze squnek mi zaplacil za admina? Jedyne pieniadze jakie dal mi za admina to marne grosze za składke na admina. Z czym sklamalem?
Ze to ty wbiles mi na konto? Sam sie do tego przyznales.

Czy osoba, która wbija na konto junior adminowi serwera, daje sobie plusy, bo jest to dla niej jakiś wyznacznik wartości w życiu (przynajmniej odnosze takie wrazenie) jest godna zaufania?

Gosc mnie zwyzywal bo wszystkie moje dowody jakie zebralem wskazuja na to, ze mi wbil na konto i napisal post z moja rezygnacja. Jak sam sie potem przyznal, wchodzil na moje konto wielokrotnie.

Przyznałeś się do tego, że wbijałeś na moje konto. Nigdzie nie napisałem o poście rezygnacyjnym, że byłeś to ty. (Mowa o tym poście)

Edytowane przez Whytti.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Whytti to ty sam jesteś fałszywy obracasz starymi.fotkami za plecami wyzywasz i inne prosilbym cie o niewypowiadanie się w moich podaniach ponieważ życzysz mi tylko źle z tego powodu bo napisałem prawdę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

Czyżby wynoszenie infa z pokoju dr? Mozna mu zaufać a nie osądzać za nic.

Chłopak się stara i ma dużo wolnego czasu. Okres próbny zweryfikuje wszystko :D

Na tak.

Na nie

Gdzie niby napisałeś prawdę? Ze squnek mi zaplacil za admina? Jedyne pieniadze jakie dal mi za admina to marne grosze za składke na admina. Z czym sklamalem?

Czy osoba, która wbija na konto junior adminowi serwera, daje sobie plusy, bo jest to dla niej jakiś wyznacznik wartości w życiu (przynajmniej odnosze takie wrazenie) jest godna zaufania?

Gosc mnie zwyzywal bo wszystkie moje dowody jakie zebralem wskazuja na to, ze mi wbil na konto i napisal post z moja rezygnacja. Jak sam sie potem przyznal, wchodzil na moje konto wielokrotnie.

Nie masz pewności, że Ci się włamał na konto ale jednak wolisz to powiedzieć wszystkim. Równie dobrze to może być ktoś kogo się nie spodziewasz. Na przykład bobik czy Kirje.

Na nie.

Ktoś wobec kogo są rzucane takie oskarżenia nie powinien obejmować takiego urzędu bo nie ma wobec niego zaufania publicznego.

Oskarżę ciebie o to samo to co? Nie masz prawa napisać podania na [email protected] sieci? Skąd mamy wiedzieć czy to jest prawda panie mądry.

Edytowane przez LOREK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. Jak dla mnie jesteś za młody na to stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście WIELKIE NIE

[email protected] powinien być bez konfliktowy, a ty masz z tym duże problemy.

Prowokujsz, a następnie obrażasz.

Nie można ci zaufać w najmniejszym stopniu.

Edytowane przez Sparkyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę Cię na tym stanowisku. [email protected] sieci powinien świecić przykładem, nie jesteś poważną osobą. Jestem na nie, aczkolwiek życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnie sytuacje postawiły cię w złym świetle. [email protected] sieci powinna być osobą która nie da się sprowokować. Twoja wiedza o programowaniu jest zadowalająca, lecz to za szybko. Życzę ci jak najlepiej popraw zdanie o sobie i pewnie przyjmą cię z otwartymi rękoma.

Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również w obecnej chwili jestem na nie. Zgadzam się z kirjem. "Ostatnie sytuacje postawiły cię w złym świetle." Szybko się denerwujesz i zaczynasz obrażać. Nie będę tutaj wymieniał sytacji, ale głównie chodzi mi o tą ostatnią (wiesz dobrze jaką :) ). Moim zdaniem, to jeszcze nie jest twój czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brudy z DR zostaw dla siebie. I dzieci z JB , DR'ów itp. idźcie się pobawić w piasku a nie robić syf w podaniach...

Co do podania na to stanowisko trzeba odpowiedzialnej osoby z minimum 17-18 lat. Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konfliktowość i niski wiek.

To nie twoja chwila.

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie.

Ktoś wobec kogo są rzucane takie oskarżenia nie powinien obejmować takiego urzędu bo nie ma wobec niego zaufania publicznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z innymi powodami na nie się zgadzam i szanuje waszę zdanie. Lecz ciekawi mnie najbardziej to że puszczono plotkę która jest fałszywa (chodzi o te zarzuty przez whyttiego) a wszyscy w nią wierzą no cóż heh

Dodatkowo whytti nie przyznalem sie ze napisalem ci rezygnacje dlaczego.ty ciagle klamiesz. Koniec spamu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bicus - wydaje mi się, że to nie miejsce na takie rozmowy. Sam się teraz podłożyłeś.
Jestem na nie - wydaje mi się, że nie dojrzałeś jeszcze na tak wysokie stanowisko - bez urazy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie od 12 lat mam styczność z programowaniem.

Styczność z programowaniem w wieku 4 lat? Chyba pralki. Szacun mordo, chyba Bill Gates v2 się objawił.

Co do podania jestem na nie, nie znam Cię, więc może umięjętności w programowaniu itd. masz, ale patrząc na składnie całego podania to tak średnio Cię widzę na takim stanowisku. + wypowiadanie się w swoim podaniu tylko pogarsza Twoją sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie [email protected] sieci to powinna być osoba dojrzała emocjonalnie, zaufana, mająca dużo wolnego czasu. Ty tego nie spełniasz. Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajesz się sprowokować co widać w tym temacie jak piszesz postami...

Za młody...

Na nie

Tssssssssssss BOOOOOM KUR****

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie:

-niedojrzaly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie.

Jesteś totalnie nieogarniętą osobą co pokazałeś grając na awp i wprowadzając tam zamęt.

Edytowane przez Lipson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie.

Jesteś za młody na to stanowisko oraz nie wzbudzasz zaufania wśród użytkowników forum.

Niestety pokazałeś w tym podaniu, że nie dojrzales na takie stanowisko wydając się w dyskusje na temat spraw dr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszelkie niesnaski lepiej zostawić sobie na steam/pw/ts3. Poza tym biorąc taką funkcję na klatę potrzeba tą krytykę przyjąć, nieważne czy byłaby słuszna czy nie. Moim zdaniem dobrze że bronisz swojej osoby i kontrargumentujesz jednakże lepiej czasami po prostu ugryźć się w język i posłuchać rzeczy które pomimo że bolą, są prawdą. Na chwile obecną jestem na Nie. Sorry Gregory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Whytti to ty sam jesteś fałszywy obracasz starymi.fotkami za plecami wyzywasz i inne prosilbym cie o niewypowiadanie się w moich podaniach ponieważ życzysz mi tylko źle z tego powodu bo napisałem prawdę

Zapomnij... W własnym podaniu dałeś się wyprowadzić z równowagi i do tego wykłócasz się na forum publicznym zamiast załatwiać takich spraw na pw. Zdecydowane NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie odrzucam.

W skrócie, dlaczego odrzucam. Brakuje Ci przede wszystkim dojrzałości, a resztę powodów myślę, że jesteś w stanie się domyślić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.