Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widać Cię na sieci, nie możesz przyjąć krytyki na klatę, nie jesteś dyspozycyjny. Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK.

Co do aktywności to zawsze można nadrobić a co z tym idzie również rozpoznawalność i też staż ma już dość duży. Z resztą [email protected] oraz inni admini nie są rozpoznawalni przeważnie na sieci. Są znani tylko przez użytkowników którzy grają na serwerze na którym ma ww. funkcję. Znam tego Pana i jest ogarnięty oraz kulturalny i sądzę, że nadaje się na to stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może zacznijmy tak:

-Od momentu jak zacząłem grę na serwerze DD2 Soplicy, widziałem że Szymek to osoba, która starała się pokazać, że ma przysłowiowe ,,jaja". Po otrzymaniu rangi administratora, a później rangi [email protected] nic się w tym nie zmienił. Dalej stara się pokazywać na co go stać, a myślę że stać go na bardzo dużo. Za to ode mnie duży +

-Z tego co widzę, jednak ma jakąś dyspozycyjność, jeśli potrafi wejść na serwer czy forum prawie codziennie (nie piszę, że siedzi każdego dnia, ponieważ nie jestem Bogiem, ani nie mam poukrywanych kamer u niego w domu, by móc takie coś stwierdzić, jednakowoż widzę go bardzo często). Po drugie nie mylmy dyspozycyjności z czasem wolnym. Możliwe, że koledze o to, iż nie będzie mógł rzucić wszystkiego na bok w momencie jak go ktoś zawoła - myślę, że ma on życie prywatne i na takie rzeczy też potrzebuje czasu.

-Staż od ponad roku - moim zdaniem jest to staż wystarczający.

-Aktywność na forum - może koledzy, którzy weszli tylko na ten post zechcą wejść na forum serwera DD2 i je przejrzeć, hmm?

jestem na nie

92 posty czyli random, który chciałby rangę.

dobry pomysł chwaleniem się certyfikatem Cisco, który jedyne co ci daję, to możliwości w grzebaniu w gniazdkach 230V i okablowaniu biura.

aktualnie na sieci jesteś totalnie nierozpoznawalny

życzę ci powodzenia w przyszłym roku na prawie jazdy, o ile się dostaniesz kolejny raz na project Cisco XD

@edicik

no chyba ze masz zamiar postawić cs-soplicy jakieś super biuro w warszawie to dobry pomysl

czlowieczku druga klasa technikum na informatyku 100% cwaniaczka overhere. dobrze wiem co zdawales bo mialem to samo;)

Co do zachowania kolegi - nie oceniaj książki po okładce. Człowieku, nie znasz Szymka to się nie wypowiadaj o jego osobie i go nie obrażaj (nie znasz zasad kultury?). 147 to nie jest tak dużo więcej od 92. W porównaniu do takiego Spirro, który ma ponad 1400 postów jesteś na poziomie miernym, a w porównaniu do Soli jesteś poniżej skali (tyle w temacie ilość).

Reasumując - ilość nie zawsze idzie w parze z jakością. Z tego co widać, Szymek nie spamuje postami na lewo i prawo, tylko zawsze stara się wypowiedzieć rzeczowo i na temat. Według mnie nadaje się na stanowisko [email protected] Sieci, a nawet jeśli uważacie inaczej, to pozwólcie mu chociaż wykazać się na okresie próbnym, bo jak mówi znane przysłowie ,,Śpiewać każdy może", tak więc dajcie mu szansę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również daje na tak, nie wiedzialem czy sie wypowiadać, ale moze troche tym glosem pomoge. Naprawde, dajcie mu szanse, okres próbny wszystko by pokazał. Myślę, ze warto mu zaufać. Chłopak sie stara i widać ze jest ogarnięty. Jeśli taka osoba nie dostanie tej posady, to naprawde nie wiem kim musi być osoba, która waszym zdaniem powinna ją dostać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szymek to mój dobry kumpel. Myślę, że znam go bardzo dobrze i uważam, że jest to człowiek, który mierzy siły na zamiary i mimo czasu, który poświęca na pracę, życie prywatne, znalazłby czas żeby wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Ściągnął mnie na Soplicę jakiś czas temu, gram między innymi z nim na naszym serwerze i uważam, że robi po prostu dobrą robotę.

Pozytywna, ambitna osoba, która stawia na swoje. Jeśli napisał to podanie, to znaczy, że z jakiegoś powodu mu na tym zależy. Mój głos na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szymek posiada duży staż na forum. Postów może i nie ma zbyt dużo, ale w końcu ma [email protected] dd2 więc nim się zajmuję, jak aż tak Wam zależy na jego aktywności to przejrzyjcie ją w tym dziale. Według mnie można dać Szymkowi szansę i zobaczyć jak się będzie sprawował. Mój głos na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierw piszesz, że cię coś nie kręci, a po chwili, że jesteś w stanie się "zmusić". Masz mało czasu i chcesz go poświęcić na obowiązki, które nie przynoszą ci żadnej frajdy ?
Przemyśl to :D
Edit: Jeśli się zdecydujesz to jestem skłonny dać ci mój głos, abyś mógł się popisać na okresie próbnym :)

Jeśli o mnie chodzi to [email protected] powinna zostać osoba, która jest:
- rozpoznawalna,
- wystawiła łeb poza swój serwer z pomocną dłonią,
- jest dojrzała emocjonalnie,
- posiada respekt u innych,
Wiem, marzenia xD

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak:

+ma zapał do pracy

+ogarnięty

To co napisze jest tylko moja radą. Skoro nie masz czasu lepiej nie poswięcaj go na coś co nie da ci zysku, ani przyjemności, ale przeznacz go na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+Ogarniety ([email protected])

+Lubiany (Przez swoich adminów względem ich wypowiedzi )

+Zapał do pracy

Podkreślę też zdania Qbek-a jak i PatolEcho nie idz w coś co potem będzie ci sprawiało problemy a później sieci ;) Znaczy ja nie chce Cię zniechęcać ale musisz mieć świadomość , ze [email protected] sieci to nie mała kratka i jest to spory obowiązek :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, że na tak :)

Chłopak konsekwentny, zawsze stara się pomóc jak potrafi, w razie problemów działa jak najszybciej. No i chyba jedna z ważniejszych cech - nie gwiazdorzy i nie stara się pokazywać swojej "wyższości" poprzez jakąś tam lepszą rangę niż przeciętny gracz. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie zaczynając od samego początku jestem skłonny dać TAK.

Jest z Nami dosyć długi czas na oDD2. Także Ci, którzy odwiedzają to znają i złego słowa nie powiedzą. Wiadomo z czym wiążą się obowiązki [email protected] sieci, nie będę rozpisywał tego samego co juz reszta wyżej wymieniła, tylko przejdę do sedna sprawy. Ogólnie sprawa wygląda, że w przypadku Szymka faktycznie to doświadczenie jest znikome ale warto też dodać, że można by spróbować takiej "inwestycji" w przyszłość i na próbę przyjąć ale kwestia też czy znalazłby się ktoś kto by stał się takim "ala opiekunem" dla Szymka i lekko go poduczył. Wiadomo, że na takie sprawy trzeba czasu oraz cierpliwości. Jednakowo warto wspomnieć, że każda para rąk by się przydała. Zaufanie? Wielu nie zaufa "świeżakowi" ale nigdy nie mówione, że musi być jakiś gorszy.

Reasumując moje zdaniena ten temat pewnie i tak jest znikome, ale wyższa administracja ma nad czym przemyśleć. Główna decyzja należy do Was i wybierzcie to co jest słuszne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na tak, znam go osobiście już długi okres czasu z serwera dd2. Nie mowa tu tylko o samym adminowaniu, ale również o zachowaniu poza grą.

Nie ma co się długo tu rozwodzić, ale jak dla mnie stanowisko [email protected] sieci jest adekwatne do jego możliwości i umiejętności.

Bez jakichkolwiek problemów popieram jego kandydaturę na owe stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszkę się zastanawiałem co z Tobą zrobić. Jak już napisałeś w swoim podaniu Twoje doświadczenie jest znikome, ale też czytając opinie użytkowników o Twoim wywiązywaniu się z obowiązków jak i zapale to myślę, że w pewnym sensie dam Ci szansę. Mówię w pewnym sensie, bo tego podania ani nie przyjmuje, ani nie odrzucam. Powiedzmy, że je zawieszam. Dlaczego tak? Ponieważ nie miałbym jak Ci nawet testu przeprowadzić, który jest częścią procesu rekrutacji. Dlatego też jeśli chcesz kontynuować rekrutacje to zapraszam na PW. Nie tyle co Ciebie czegoś nauczę, a bardziej naprowadzę skąd tą wiedzę czerpać. Reszta zależy od Ciebie czy tą wiedzę przyswoisz czy też nie, ale bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.