Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

proponuję zmienić nazwę grupy o nazwie Junior Admin Serwera na Senior Admin Serwera (kolor bez znaczenia, nie mogłem go znaleźć w palecie po prostu).

Aktualna hierarchia przy każdym serwerze jest następująca.

Od najniższej do najwyższej rangi:

Młodszy admin > Admin >Junior Admin Serwera > Opiekun

Zasadniczo określenie takiego admina mianem juniora jest błędem.

Według Słownika Języka Polskiego PWN - Junior - młodszy członek rodziny w linii męskiej

Według Słownika Języka Polskiego PWN - Senior - 1. «najstarszy wiekiem członek rodziny lub rodu» 2. «najstarszy wiekiem lub stażem członek jakiegoś zespołu»

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tematu.

Pozdrawiam,

kRz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, sieć istnieje tyle czasu i nikt nie miał do tej pory problemu z tym aspektem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja, że istnieje to długo i strasi gracze rozumieją to, ale nowi nie. Już kilka razy spotkałem się z tym na serwerze. Gwiazdki też nic nie dają, bo ludzie automatycznie kojarzą słowo "junior" z czym niski, młodym, czy też wczesnym. Osobiście też się przyzwyczaiłem do tego i szczerze i zmiana nie jest mi na rękę. Ale patrząc na dobro nowych graczy jestem za zmianą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja proponuje 'Giermek Opiekuna' ;good:.

:good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można się zastanowić nad zmianą, ale nie na senior. Tak jak podałeś "senior" to najstarsza wiekiem/stażem osoba co za tym pójdzie to to, że nowi gracze będą myśleć, że Senior Admin jest ważniejszy od Opiekuna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można się zastanowić nad zmianą, ale nie na senior. Tak jak podałeś "senior" to najstarsza wiekiem/stażem osoba co za tym pójdzie to to, że nowi gracze będą myśleć, że Senior Admin jest ważniejszy od Opiekuna.

W takim razie można tą rangę nazwać Młodszym Opiekunem Serwera. Każdy, nawet nowy gracz, wiedziałby w którym miejscu hierarchii ta osoba się znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pominąłeś jeszcze starszego admina. Młodszy>Admin>Starszy>Junior>Opiekun. Jakbyśmy dali senior to z kolei by się mieszało z starszym. Można by dać np. Vice Opiekun.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale po co takie coś? Nie widzę aby ta zmiana miała jakiś sens... Jest to od dawna i nikt nie miał problemów.

Może dajmy Młodszy Admin>Admin>Starszy Admin> Senior Admin Zastępca Opiekuna Serwera> Opiekun ? :sarcastic:

Senior kojarzył by się ze Starszym i co w tedy?

Najgorszy pomysł jaki można było wymyślić :mosking:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może od razu"młodszy opiekun serwera" xD.

Na nie.

Edytowane przez Streepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwa jest myląca, ale istnieje coś takiego od zawsze i tak się u nas przyjęło.

Na serwerze w celu zachowania przejrzystości hierarchii są użyte gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.