Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam prośbę o wypierdolenie gracza Smigol z administracji. CO SIĘ NA TYM JAILU WYRABIA ! DOSTAŁEM SILENCA ZA TO ZE ZAPYTAŁEM SIE CZY JEST MIKRO +13 W MOMĘCIE KIEDY MIAŁEM MUTACJĘ JAKIEŚ 4 LATA TEMU ! A GDY SIĘ PUŹNIEJ PYTAŁEM ZA CO k**wa DOSTAŁEM TEGO ZAJEBANEGO SILENCA TO POWIEDZIAŁ "JEB SIĘ ku***o" NOŻ JAPIERDOLĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ. NIE POLECAM TEJ SERWEROWNI.

Pozdrawiam

Stachu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie Stachu, napisz skargę w TYM dziale. Pamiętaj, aby zastosować się do wzoru, bo takimi postami jak teraz zaśmiecasz forum, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega chyba pomylił forum publiczne z przedszkolem. Jeśli miałeś jakieś zastrzeżenia to szukasz odpowiedniego działu, piszesz skargę i wszystko jest wyjaśnione. Do tego polecam słownik oraz zachowanie kultury osobistej. Jeśli jakiś wyższy zdecyduje inaczej to będą inne konsekwencje, na razie kolejny warn. Zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.