Jump to content
Hashyszowy

Prośba o admina.

Recommended Posts

Twój Nick: hash
Staż gry w CS'a: Niecałe 7 lat.
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 5
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Tak, niejednokrotnie.
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nie.
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Na pewno pomagać adminom pozbywać się osób, które nie mają zamiaru grać drużynowo, lub osoby siejące na serwerze niepotrzebne zamieszanie i nieład, poza tym chciałbym wprowadzić na serwerze więcej skupienia się na samej grze, brak jakichkolwiek wyzwisk i zaczepek w stronę czyjejś osoby.
Jak długo jesteś w naszej sieci: Styczeń 2015
Posiadasz mikrofon: Oczywiście.
Płatność [sMS/PRZELEW]: SMS
Twoje Imię: Bartek.
Steam Id: STEAM_0:0:23900478 0 00:05 20 26
Brak WARNA: Tak.
ID konta w sklepiku sieciowym: 4164
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):
Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) - najwidoczniej byłbym wyjatkiem :D
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) Tak
- brak warnów Tak
- posiadanie sprawnego mikrofonu Tak
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM Tak

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) Tak
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP Raczej tak
- aktywność na serwerze jak i forum W miarę możliwości, nie widzę potrzeby zbędnego spamowania.
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku Tak

Myślę, że administracja raczej nie będzie opierać się w tym podaniu na moim wieku, według mnie liczy się bardziej ogarnięcie i dojrzałość danej osoby, pozdrawiam.

Edited by Hashyszowy

Kojarze z serwera i gracz jest naprawdę ogarnięta osobą.

Dzisiaj nawet starał sie prowadzić co mnie zdziwiło.

Tylo jakbys gral systematycznie bo w gt pokazuje ze od kilku dni codziennie grasz.

Wymagania spełniasz, prócz jednego w ktorym nie bede sie wypowiadał bo sam nie mam jeszcze 18 lat ;)

Pozdrawiam

Grasz regularnie od paru dni i składasz podanie to troszkę za mało. Pograj z nami przez dłuższy czas i wtedy ewentualnie złóż podanie, na chwile obecna odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.