Skocz do zawartości
nishimiya

#20 Wywiad z Sparkyy: Młodsze osoby z sieci również warto poznać!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W dniu dzisiejszym, osobą która udzieliła mi wywiadu, jest @Sparkyy. W tym artykule, w dużej mierze dowiecie się o postrzeganiu sieci oraz świata Counter Strike'a przez osobę młodszą.

Moje wypowiedzi zaznaczone są kolorem pomarańczowym, a @Sparkyy kolorem śliwkowym.

Życzę wszystkim miłego czytania. W odpowiedzi pod tym tematem możecie wyrazić swoją opinię oraz wytypować następną osobę do wywiadu.

Tradycyjnie, na początku- Przedstaw nam siebie.

Mam na imię Jakub i mam 14 lat. Zamieszkuję w województwie Mazowieckim. Mam psa, który wabi się Max. Moim zamiłowaniem jest gra w Counter Strike'a.

Drugim z tradycyjnych pytań w moich wywiadach, jest pochodzenie. Jak pojawiłeś się w naszej sieci i skąd wzięło się Twoje zamiłowanie do CS'a?
Na sieci pojawiłem się pół roku temu. Pierwszy raz zawitałem na serwerze zombie mod. Po paru dniach postanowiłem kupić premium na serwerze i w taki sposób założyłem konto na forum. Po jakimś czasie, złożyłem podanie na admina. Do gry w CS'a zaprosili mnie koledzy. Z początku nie chciałem kupować tej gry, ponieważ mam bardzo słabego laptopa, aczkolwiek w ostateczności dałem się namówić. Początkowo grałem tylko mecze turniejowe, jednak po jakimś czasie znudziło mi się to i zawitałem na serwer ZM i zostałem tam do dziś.
Możemy zauważyć, że serwer Zombie Mod bardzo przyciągnął Twoją uwagę. Co-według Ciebie, jest w nim najlepsze? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat pozytywów i negatywów serwera?
Jednym z pozytywów to gracze, dzięki którym chce się grać. Obecnie serwer jest w rozsypce, aczkolwiek jakoś się trzyma. Jednym z negatywów jest to, że aktualnie na serwerze gra zdecydowanie mniej graczy niż wcześniej Obecnie w godzinach 17-23 jest od 10 do 16 graczy. Dwa miesiące temu w tych godzinach serwer był zapełniony. Drugim z negatywów jest zdecydowanie [email protected] Serwera- @Stasieek47, którego zadaniem jest bycie no-lifem, a spędza na serwerze mniej czasu niż zwykły gracz.
Jak myślisz, co było powodem rozsypki serwera?
Nie mam pojęcia. Może brak zmian?
Poruszmy teraz temat odnoszący się do Twoich funkcji na forum. Odpowiadają Ci aktualne funkcje, które pełnisz, czy wolałbyś spróbować czegoś nowego?
Na chwilę obecną, funkcje które posiadam zdecydowanie mi wystarczają. W przyszłości będę się starał o funkcję Moderatora, ponieważ mam sporo wolnego czasu. Nie raz widziałem typowy spam na forum, którego z chęcią mógłbym pomóc się pozbyć.
Skoro mówimy o funkcji Moderatora, to może chciałbyś wypowiedzieć się na temat osób, które te funkcje sprawują?
Sprawują się dobrze. Jedynym minusem jest to, że nie raz widzę spam na forum i go zgłaszam, a oni nic z tym nie robią.
Jak oceniasz stan ogólny sieci?
Ogólny stan sieci jest dobry, lecz wielkim minusem jest wyższa administracja. Od razu mówię, że do obecnej administracji nic nie mam, aczkolwiek jej grupa jest zdecydowanie za mała. Brakuje osób do pracy i niestety zombie mod oraz inne serwery są lekko popsute, nie ma kto się tym zająć.
Czy widzisz wśród użytkowników osoby, które mogłyby się nadać na wyższe stanowisko?
Jest kilka takich osób. Nie będę mówił ich nicków, ponieważ nie znam ich umiejętności informatycznych. Ja moge myśleć, że osoba "x" nadaje się na wyższe stanowisko w sieci, a w rzeczywistości ta osoba nie ma takich predyspozycji.
Zatem, co motywuje Ciebie do dalszego działania w sieci?
Myślę, że nuda. Nie ma osoby w sieci, z której mógłbym brać przykład. Gdyby nie nuda i zbyt dużo wolnego czasu, to pewnie nie posiadałbym tutaj funkcji.
Są teraz wakacje, co za tym idzie- masz sporo wolnego czasu. Jak myślisz, czy zmieni się to po ich upływie? Czy obije się to na Twoich funkcjach?
Na pewno będę miał trzy razy mniej czasu. Obowiązki będę wykonywał, ale nie sądzę, że będę miał czas, aby zrobić coś dodatkowego. Co do funkcji- skończą się wakacje, to się przekonamy, ale jestem prawie pewny, że z żadnej z obecnie posiadanych posad rezygnować nie zamierzam.
Skoro już jesteśmy przy temacie wakacji, to jak zamierzasz je spędzić?
Pierwszy miesiąc będę spędzać z kolegami na blokowiskach lub na urbexie. W drugim miesiącu wyjeżdżam nad Jezioro Białe na 1-2 tygodnie. Ostatnie dwa tygodnie wakacji chcę spędzić na graniu w CS'a.
Do której klasy/szkoły idziesz po zakończeniu ferii letnich i jakie masz plany?
Będę uczęszczać do drugiej klasy gimnazjum.Jestem pewny, że w tym roku zamierzam poprawić znajomość języka angielskiego.
Przejdźmy do serii szybkich pytań. Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Mam 154cm wzrostu i ważę 52kg.
Ulubiony kolor?
Zielony
Ulubiony film?
"BDSM Hot Sex"
Numer buta?
41.
Blondynki czy brunetki?
Brunetki i ciemne blondynki.
Koty czy psy?
Psy.
Ulubiony sportowiec?
Borys Mańkowski.
Ulubione jedzenie?
Truskawki od Rafałka.
Serdecznie dziękuję za udzielenie wywiadu. Życzę Ci, aby serwer ZombieMod rozwijał się najlepiej jak tylko może. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
Dzięki również żabcia. Chciałbym pozdrowić @Stasieek47 pytonem w usta.
Pozdrawiam.
~A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie wywiad sam w sobie na plus, tylko szkoda, że nie ma wywiadów z ludźmi z wyższej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już się serio tematy skończyły :hi:. Wszystko zachowane tak jak jest.

A co do negatywów to pamiętaj, że [email protected] ma też inne obowiązki związane na serwerze. Nie koniecznie granie na nim jak gracze

KONIEC SOPLICY. ZAPALMY ZNICZ. [*]

Edytowane przez LOREK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiadzik ogólnie na plus, tylko osoba mało ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zwykle wywiady od tak utalentowanej pani redaktor się przyjemnie czyta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad jest dobrze przeprowadzony, ale to chyba nie to co chcieliby użytkownicy forum zobaczyć :/

Nie jest to osoba wyróżniająca się czymś szczególnym. Wolałbym zobaczyć wywiady z wyższą administracją.

Sam wiem, że zrobienie wywiadu z nimi nie jest łatwe bo tematy są powielane, ale trzeba coś pokombinować, aby forumowicze mieli co czytać ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze byc, tylko wywiad z jakims no namem (?), lepiej bylo by z kims bardziej znamym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż wywiad spoko, ale chciałabym wypowiedzieć się na temat moderatorów poruszony tutaj.

Otóż my naprawdę widzimy co sie dzieje na forum i co dla niektórych jest spamem, nie zawsze nim jest.

Jeśli trzeba - reagujemy.

Edytowane przez Bojowka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się spodziewałem większej ilości błędów ortograficznych, ale jednak Agax3 skorygowała wszystko xD Dobry Wywiad, ale na przyszłośc weź kogoś innego jako rozmówcę xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W przyszłości będę się starał o funkcję Moderatora

I po SopliCy :( szkoda fajna sieć była.

Drugim z negatywów jest zdecydowanie [email protected] Serwera- Stasieek47, którego zadaniem jest bycie no-lifem

A gdzie to pisze w OFICJALNYM regulaminie ? Po co ma wbijać jak prawie nikt nie gra... Gdy serwer był pełny to wchodził, teraz powoli sie podnosi więc pewnie zacznie grać.

Chciałbym pozdrowić Stasieek47 pytonem w usta.

Fajne masz upodobania, ale wątpię żeby chciał :o :o :o :o Teksty na poziomie -_-

P.S A gadałeś ze Stachem, czy wolałeś od razu skarżyć ?

Edytowane przez Miruin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oesu, to już nawet ja w Twoim wieku byłem mniej dziecinny xD. Co do wywiadu to chyba wszystko gites. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yy to teraz wywiady będą z każdym członkiem forum? Ogólnie wywiad przeprowadzony jak zawsze dobrze, ale wolę poczytać o osobach, które coś dokonały, wykazały się, a nie o osobie, która spędza czas "na blokowiskach" XDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

R.I.P sparkyy 2003 - 2017 wywiad super tylko gdyby nie mała ...... no Sparkyy wie co ;) bylby lepszy np. Z kimś z zasłużonych lub z jakąś osobą która jest dojrzalsza i ciekawa. +

@Miruin 1 cytat zgadzam się XS

Edytowane przez BicuS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z wypowiedziami wyżej. Wywiad fajny, lecz wolałbym zobaczyć kogoś z wyższej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do nazwy tematu, zgadzam się i w żaden sposób nie można tego negować, tylko trzeba się zastanowić, czy na początek nie lepiej do konca 'wykorzystac' te osoby, które dłużej są w sieci. Opiekunowie serwerów, zasłużeni itd.

Wywiad przejrzysty i czytelny :)

Btw, zadaniem [email protected] jest wyjątkowa aktywność a nie bycie no lifem... Powodzenia w planach xD

Edytowane przez Cotidie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorszej osoby nie można było wybrać. A takiego dziecka to dawno w internecie nie widziałem.

Sam wywiad tzn osoba pytająca dobrze wykonała robotę.

Edytowane przez VenomRex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

. W przyszłości będę się starał o funkcję Moderatora, ponieważ mam sporo wolnego czasu.

Nie. To tak nie działa XD Duża ilość wolnego czasu =/= stanowisko moderatora.

Wywiad na poziomie, ale osoba chyba nie, skoro nazywa Age "żabcią" I życzy Staśkowi takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czemu miał służyć ten wywiad. Nie mówię, że jest źle wykowykonany, że strony Redaktorki jest wszystko dobrze ale ta osoba, ten liryczny zabójca który swego czasu zapraszał mnie na tsa po czym sam nie wbijal. Ughh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sparkyy
Po co oceniać kogoś za jego prace? Zacznij się angażować w serwer, pomóż się rozwinąć, pokaż, że jesteś lepszy i wtedy będziesz mógł kogoś rozliczać :D
Użalanie się nad serwerem nie doprowadzi go na szczyt listy, a od rozliczania [email protected] jest [email protected] serwera, bo to on przydziela mu obowiązki, gdyż sama ranga ich nie posiada.
Jesteś młody to i umysł masz świeży, możesz chociaż spróbować się czegoś nauczyć choćby w FTP, już nie wspomnę, że można się przebiec po serwerach, podkraść mapy i zaproponować ich wprowadzenie ;)

A co do wywiadu, to kolejny raz jest to osobą z kręgu Agi, a zwracana była wam ostatnio uwaga xD
Wywiad średni, bo co kogo obchodzi jakie filmy lubi Sparky xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy przyjaciele.... Nie rozumiem waszego oburzenia... KAŻDY użytkownik naszej społeczności jest "ciekawy".... ogólnie sformułowanie "ciekawy" odbieram tak nijako. Jeśli waszym zdaniem wywiady "mają być" przeprowadzane z osobami zajmującymi jakiej stanowiska jak [email protected] etc to wywiadów byłoby bardzo niewiele... nie każdy ma "ochotę" na taką rozmowę czy czas. Tym bardziej nie rozumiem oburzenia ... wywiad przeprowadzony został z tego co widze z osobą zajmującą stanowisko redaktora? W czym więc problem?

Gorszej osoby nie można było wybrać. A takiego dziecka to dawno w internecie nie widziałem.

Nie obraz sie ale kim ty jesteś aby ludzi tak oceniać? O.o. Wasze komentarze są wręcz bulwersujące.

Bardzo ciekawy wywiad i doceniam pracę jaką wykonała autorka. Leci +.

Koledzy naprawdę zluzujcie... Nie widzę tutaj żadnego problemu. Doceńcie w końcu pracę osób które coś wnoszą w naszą społeczność a narzekacie jak "Typowi Polaczki" ( przepraszam za te sformułowanie ale jakos samo się tak narzuciło, nie miałem zamiaru nikogo obrazić.)

To są wypowiedzi osoby z którą przeprowadzany jest wywiad , a nie jego autora.... To nie jest miejsce na ocenianie ludzi z soplicy. Wywiad został przeprowadzony bardzo dobrze.. A opinie an temat bohatera wywiadu nie poruszajcie tutaj, jest to nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie wywiad sam w sobie na plus, tylko szkoda, że nie ma wywiadów z ludźmi z wyższej.

Jeden aktualnie jest w trakcie pisania przez jednego z naszych redaktorów.

Ludzie, zrozumcie, że każda osoba w sieci jest ważna. Z jednego artykułu na 2 jest coraz gorzej z wami, szukacie dziury w całym. Gdyby redakcja zajmowała się wywiadami z osobami tylko z wyższej administracji, to szybko skończyłby się materiał. Przypomnę tutaj również, że ciężko jest taka osobę złapać lub po prostu nie czuje takiej chęci, żeby danego wywiadu udzielić.

A co do wywiadu, to kolejny raz jest to osobą z kręgu Agi, a zwracana była wam ostatnio uwaga xD

Nie jest to osoba z mojego kręgu. Sparkyy sam do mnie "zagadał", że z chęcią udzieliłby wywiadu. + Gdzie była niby zwracana uwaga? Wskaż mi temat/osobę bo jakoś sobie nie przypominam.

Takimi tekstami motywujecie, "bardzo". :)

Zamykam zgodnie z regulaminem.

Edytowane przez Agax3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.